Naar de inhoud
Sloopwerken Rotterdam
Menu

Sloopwerken in Zoetermeer

Binnensloop en stripwerk in woningen: tegels en vloeren eruit, keuken en badkamer slopen, muren weg. In Zoetermeer.

Kaart van het werkgebied: Zuid-Holland met alle gemeenten, met Zoetermeer's-GravenhageAlblasserdamAlbrandswaardAlphen aan den RijnBarendrechtBodegraven-ReeuwijkCapelle aan den IJsselDelftDordrechtGoeree-OverflakkeeGorinchemGoudaHardinxveld-GiessendamHendrik-Ido-AmbachtHillegomHoeksche WaardKaag en BraassemKatwijkKrimpen aan den IJsselKrimpenerwaardLansingerlandLeidenLeiderdorpLeidschendam-VoorburgLisseMaassluisMidden-DelflandMolenlandenNieuwkoopNissewaardNoordwijkOegstgeestPapendrechtPijnacker-NootdorpRidderkerkRijswijk (ZH.)RotterdamSchiedamSliedrechtTeylingenVlaardingenVoorne aan ZeeVoorschotenWaddinxveenWassenaarWestlandZoetermeerZoeterwoudeZuidplasZwijndrechtZoetermeerRotterdamDordrechtDen HaagSpijkenisseNieuwerkerk aan den IJsselBerkel en RodenrijsVlaardingenRidderkerkRhoonDelftLeidenZwijndrechtGoudaCapelleKrimpenHoeksche WaardGoeree-OverflakkeeMolenlandenKrimpenerwaardAlphen aan den RijnVoorne aan ZeeNieuwkoopBodegraven-ReeuwijkWestlandKaag en BraassemNoordwijkWassenaarMidden-DelflandLeidschendamTeylingenKatwijkGorinchemZoeterwoudeHardinxveld-GiessendamLisseSliedrechtHillegomVestiging Rotterdam
Ons werkgebied: Rotterdam en ±35 km eromheen. Ingekleurd: gemeenten met een eigen pagina. Ring: onze vestiging in Rotterdam. Kaartdata: CBS/PDOK 2025, alle 50 gemeenten van Zuid-Holland.

Wat we slopen in Zoetermeer

Woningen in Zoetermeer

De gemeente Zoetermeer telt volgens het CBS 58.673 woningen. 56% is een eengezinswoning, 44% een appartement, en 56% is een koopwoning. De grootste groepen zijn gebouwd 1975 tot 1985 (29%) en 1995 tot 2015 (24%). Een eengezinswoning is hier gemiddeld 130 m².

Woningen in de gemeente Zoetermeer op 1 januari 2026. Bron: CBS 82550NED.
BouwjaarDeel van de woningenGem. oppervlak eengezinswoning
vóór 19451%143 m²
1945 tot 19652%107 m²
1965 tot 197517%135 m²
1975 tot 198529%119 m²
1985 tot 199520%122 m²
1995 tot 201524%147 m²
vanaf 20156%148 m²

Van vóór 1995 is 70% van de woningen, tegen gemiddeld 75% in de 23 plaatsen waar we werken. In huizen van vóór 1994 kan asbest zitten in vloertegels, zeil, lijm, kitten en plaatmateriaal: dan komt er eerst een inventarisatie, en die delen slopen wij niet.

Per wijk

Het aandeel koopwoningen loopt uiteen van 19% in Stadscentrum tot 68% in Rokkeveen. De meeste appartementen staan in Stadscentrum (90%), de minste in Noordhove (17%).

12 van de 15 wijken van de gemeente Zoetermeer. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenEengezinsAppartementKoop
Oosterheem9.29368%32%64%
Rokkeveen9.05674%26%68%
Seghwaert7.39468%32%60%
Meerzicht7.26438%62%46%
Buytenwegh4.73252%48%41%
De Leyens4.37472%28%63%
Noordhove3.52283%17%67%
Driemanspolder3.37618%82%53%
Stadscentrum3.04910%90%19%
Dorp2.95654%46%68%
Palenstein2.92432%68%31%
Ontwikkelwijk1391%99%15%

Grote delen van Zoetermeer zijn in de jaren zeventig kleinschalig gebouwd, met name Meerzicht-West, Buytenwegh, De Leyens en Seghwaert, met gevels van warme bruine baksteen, houten delen en schuine daken. Bron

Prijzen in Zoetermeer

Indicatieve vanafprijzen, inclusief 21% btw: vloertegels verwijderen vanaf € 15 per m², verlijmde pvc, parket of tapijt verwijderen vanaf € 10 per m², keuken demonteren of slopen (afvoer apart) vanaf € 350 per keuken en badkamer slopen, kleine badkamer tot ±4 m² vanaf € 600 per badkamer. Indicatie. De offerte na opname is leidend. Alle posten staan op kosten sloopwerk.

Container en afval in Zoetermeer

Een container, keet of steiger korter dan 7 dagen vraagt geen actie, tenzij hij op of direct naast een bouwterrein staat. Van 7 dagen tot 3 maanden doe je een melding bij minder dan 50 m² en vraag je een vergunning gebruik openbare ruimte aan bij meer dan 50 m²; langer dan 3 maanden is een omgevingsvergunning nodig. Een melding doe je meer dan 3 weken vooraf; een vergunningaanvraag duurt 8 weken (plus eventueel 6 weken). De pagina noemt € 380,27 voor het plaatsen van een voorwerp op of aan de weg. Bron

Inwoners brengen grofvuil met hun milieupas naar het Zelfbrengdepot aan de Argonstraat 25 (bedrijventerrein Lansinghage), maximaal 2 m³ per dag; bedrijfsafval is niet toegestaan. Afgeven is gratis behalve puin, tegels en grond: de eerste 3 zakken per dag zijn gratis, daarna € 8,98 per zak, alleen pinnen. Bouwmateriaal valt volgens de gemeente niet onder grofvuil en voor asbest gelden aparte regels. Bron

Parkeren en de bus

Parkeervergunningen voor betaald parkeren en ontheffingen voor blauwe zones lopen via P1 Parkeerservicebureau. Voor tijdelijk plaatsen van een kraan, verhuiswagen of bouwwerk of parkeren bij een parkeerverbod vraag je bij de gemeente een verkeersontheffing aan: € 27,81 voor een tijdelijke ontheffing, beslissing binnen acht weken. Autotoegang tot het Stadshart en de Dorpsstraat is streng geregeld; laden en lossen in het Stadshart kan tussen 07.00 en 11.00 uur. Bron

Waar we rijden

Vanaf de Coolsingel in Rotterdam is het 20,5 km rijden naar Zoetermeer, ongeveer 25 minuten. Op dezelfde rit werken we in Pijnacker, Berkel en Rodenrijs, Leiden, Delft, Rijswijk en Nieuwerkerk aan den IJssel. In de gemeente Zoetermeer geldt geen zero-emissiezone voor bestelbussen (bron).

Vragen over sloopwerk in Zoetermeer

Wat slopen jullie in Zoetermeer?

Binnensloop en stripwerk in woningen: tegels verwijderen, vloer verwijderen, behang verwijderen, keuken slopen, badkamer slopen, draagmuur verwijderen, betonvloer slopen en woning strippen. Geen hele gebouwen en geen asbest.

Komen jullie ook in Pijnacker en Berkel en Rodenrijs?

Ja. Vanaf de Coolsingel in Rotterdam is het 20,5 km rijden naar Zoetermeer, ongeveer 25 minuten. We werken in de hele gemeente Zoetermeer.

Zit er asbest in mijn huis in Zoetermeer?

Dat zie je niet aan de buitenkant. In woningen van vóór 1994 kan het in vloertegels, zeil, lijm, kitten en plaatmateriaal zitten; 70% van de woningen in Zoetermeer is van vóór 1995. Dan eerst een asbestinventarisatie door een gecertificeerd bureau.

Moet ik een sloopmelding doen bij de gemeente Zoetermeer?

Als er meer dan 10 m³ sloopafval vrijkomt of als er asbest wordt verwijderd, wel: minstens vier weken vooraf via het Omgevingsloket. Lees sloopmelding: wanneer verplicht.

Sloopwerken in de buurt

Sloopwerk in Zoetermeer?

Stuur foto's of laat ons komen kijken. Je krijgt een vaste prijs op papier, met de afvoer erbij. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Offerte aanvragen