Naar de inhoud
Sloopwerken Rotterdam
Menu

Sloopwerken in Spijkenisse

Binnensloop en stripwerk in woningen: tegels en vloeren eruit, keuken en badkamer slopen, muren weg. In Spijkenisse, Hekelingen, Geervliet, Simonshaven, Zuidland en Abbenbroek.

Kaart van het werkgebied: Zuid-Holland met alle gemeenten, met Spijkenisse's-GravenhageAlblasserdamAlbrandswaardAlphen aan den RijnBarendrechtBodegraven-ReeuwijkCapelle aan den IJsselDelftDordrechtGoeree-OverflakkeeGorinchemGoudaHardinxveld-GiessendamHendrik-Ido-AmbachtHillegomHoeksche WaardKaag en BraassemKatwijkKrimpen aan den IJsselKrimpenerwaardLansingerlandLeidenLeiderdorpLeidschendam-VoorburgLisseMaassluisMidden-DelflandMolenlandenNieuwkoopNissewaardNoordwijkOegstgeestPapendrechtPijnacker-NootdorpRidderkerkRijswijk (ZH.)RotterdamSchiedamSliedrechtTeylingenVlaardingenVoorne aan ZeeVoorschotenWaddinxveenWassenaarWestlandZoetermeerZoeterwoudeZuidplasZwijndrechtSpijkenisseRotterdamDordrechtDen HaagNieuwerkerk aan den IJsselBerkel en RodenrijsZoetermeerVlaardingenRidderkerkRhoonDelftLeidenZwijndrechtGoudaCapelleKrimpenHoeksche WaardGoeree-OverflakkeeMolenlandenKrimpenerwaardAlphen aan den RijnVoorne aan ZeeNieuwkoopBodegraven-ReeuwijkWestlandKaag en BraassemNoordwijkWassenaarMidden-DelflandLeidschendamTeylingenKatwijkGorinchemZoeterwoudeHardinxveld-GiessendamLisseSliedrechtHillegomVestiging Rotterdam
Ons werkgebied: Rotterdam en ±35 km eromheen. Ingekleurd: gemeenten met een eigen pagina. Ring: onze vestiging in Rotterdam. Kaartdata: CBS/PDOK 2025, alle 50 gemeenten van Zuid-Holland.

Wat we slopen in Spijkenisse

Woningen in Spijkenisse

De gemeente Nissewaard telt volgens het CBS 40.906 woningen. 68% is een eengezinswoning, 32% een appartement, en 59% is een koopwoning. De grootste groepen zijn gebouwd 1975 tot 1985 (32%) en 1995 tot 2015 (18%). Een eengezinswoning is hier gemiddeld 119 m².

Woningen in de gemeente Nissewaard op 1 januari 2026. Bron: CBS 82550NED.
BouwjaarDeel van de woningenGem. oppervlak eengezinswoning
vóór 19453%182 m²
1945 tot 196510%98 m²
1965 tot 197514%121 m²
1975 tot 198532%109 m²
1985 tot 199517%112 m²
1995 tot 201518%134 m²
vanaf 20156%151 m²

Van vóór 1995 is 76% van de woningen, tegen gemiddeld 75% in de 23 plaatsen waar we werken. In huizen van vóór 1994 kan asbest zitten in vloertegels, zeil, lijm, kitten en plaatmateriaal: dan komt er eerst een inventarisatie, en die delen slopen wij niet.

Per wijk

Het aandeel koopwoningen loopt uiteen van 35% in Centrum tot 80% in Maaswijk. De meeste appartementen staan in Centrum (70%), de minste in Geervliet (4%).

12 van de 22 wijken van de gemeente Nissewaard. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenEengezinsAppartementKoop
De Akkers4.75059%41%45%
Maaswijk4.68091%9%80%
Centrum3.63130%70%35%
Waterland3.45884%16%71%
Zuidland2.80787%13%71%
Vogelenzang2.58186%14%60%
Sterrenkwartier1.99465%35%55%
Schenkel1.97777%23%62%
Hoogwerf1.97542%58%50%
Groenewoud1.92243%57%38%
De Elementen1.77942%58%74%
Schiekamp1.71738%62%57%

Volgens de Woonvisie 2020-2030 is in Nissewaard meer dan de helft van de woningen gebouwd tussen 1975 en 1995, met nadruk op de jaren 80, door het groeikernverleden van Spijkenisse. Dat aandeel ligt veel hoger dan het landelijk gemiddelde van 28%. Bron

Prijzen in Spijkenisse

Indicatieve vanafprijzen, inclusief 21% btw: vloertegels verwijderen vanaf € 15 per m², verlijmde pvc, parket of tapijt verwijderen vanaf € 10 per m², keuken demonteren of slopen (afvoer apart) vanaf € 350 per keuken en badkamer slopen, kleine badkamer tot ±4 m² vanaf € 600 per badkamer. Indicatie. De offerte na opname is leidend. Alle posten staan op kosten sloopwerk.

Container en afval in Spijkenisse

Een container mag zonder vergunning op een parkeervak staan als je dat minstens 5 werkdagen vooraf gratis meldt, hij maximaal 2 parkeervakken inneemt, binnen 30 dagen weg is en een deksel, naam en telefoonnummer en lichtgevende markering heeft. Langer dan 30 dagen, meer dan 2 parkeervakken of plaatsing op gras vraagt een vergunning; de kosten hangen af van de duur en worden na beoordeling meegedeeld. Bron

Bij de Stadswerf (Mosterweg 1, Spijkenisse) breng je gratis tien keer per jaar afval tot 1 m³ per keer, met afvalpas; vier extra bezoeken kun je kopen. Bouw- en sloopafval en grond mag je hier niet brengen; daarvoor verwijst de gemeente naar Renewi. Bron

Parkeren en de bus

In het centrum van Spijkenisse en de Gildenwijk betaal je op straat € 2,50 tot € 3,45 per uur voor de eerste twee uur, in Centrumkern I en II € 6,90 per uur vanaf het derde uur; buiten de aangegeven tijden is parkeren gratis. In de vijf parkeergarages betaal je € 1 per 50 minuten. Bron

Waar we rijden

Vanaf de Coolsingel in Rotterdam is het 23,5 km rijden naar Spijkenisse, ongeveer 27 minuten. Op dezelfde rit werken we in Rhoon, Vlaardingen, Schiedam, Maassluis, Barendrecht en Rotterdam. In de gemeente Nissewaard geldt geen zero-emissiezone voor bestelbussen (bron).

Vragen over sloopwerk in Spijkenisse

Wat slopen jullie in Spijkenisse?

Binnensloop en stripwerk in woningen: tegels verwijderen, vloer verwijderen, behang verwijderen, keuken slopen, badkamer slopen, draagmuur verwijderen, betonvloer slopen en woning strippen. Geen hele gebouwen en geen asbest.

Komen jullie ook in Hekelingen, Geervliet, Simonshaven, Zuidland en Abbenbroek?

Ja. Vanaf de Coolsingel in Rotterdam is het 23,5 km rijden naar Spijkenisse, ongeveer 27 minuten. We werken in de hele gemeente Nissewaard.

Zit er asbest in mijn huis in Spijkenisse?

Dat zie je niet aan de buitenkant. In woningen van vóór 1994 kan het in vloertegels, zeil, lijm, kitten en plaatmateriaal zitten; 76% van de woningen in Nissewaard is van vóór 1995. Dan eerst een asbestinventarisatie door een gecertificeerd bureau.

Moet ik een sloopmelding doen bij de gemeente Nissewaard?

Als er meer dan 10 m³ sloopafval vrijkomt of als er asbest wordt verwijderd, wel: minstens vier weken vooraf via het Omgevingsloket. Lees sloopmelding: wanneer verplicht.

Sloopwerken in de buurt

Sloopwerk in Spijkenisse?

Stuur foto's of laat ons komen kijken. Je krijgt een vaste prijs op papier, met de afvoer erbij. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Offerte aanvragen