Naar de inhoud
Sloopwerken Rotterdam
Menu

Sloopwerken in Papendrecht

Binnensloop en stripwerk in woningen: tegels en vloeren eruit, keuken en badkamer slopen, muren weg. In Papendrecht.

Kaart van het werkgebied: Zuid-Holland met alle gemeenten, met Papendrecht's-GravenhageAlblasserdamAlbrandswaardAlphen aan den RijnBarendrechtBodegraven-ReeuwijkCapelle aan den IJsselDelftDordrechtGoeree-OverflakkeeGorinchemGoudaHardinxveld-GiessendamHendrik-Ido-AmbachtHillegomHoeksche WaardKaag en BraassemKatwijkKrimpen aan den IJsselKrimpenerwaardLansingerlandLeidenLeiderdorpLeidschendam-VoorburgLisseMaassluisMidden-DelflandMolenlandenNieuwkoopNissewaardNoordwijkOegstgeestPapendrechtPijnacker-NootdorpRidderkerkRijswijk (ZH.)RotterdamSchiedamSliedrechtTeylingenVlaardingenVoorne aan ZeeVoorschotenWaddinxveenWassenaarWestlandZoetermeerZoeterwoudeZuidplasZwijndrechtPapendrechtRotterdamDordrechtDen HaagSpijkenisseNieuwerkerk aan den IJsselBerkel en RodenrijsZoetermeerVlaardingenRidderkerkRhoonDelftLeidenGoudaCapelleKrimpenHoeksche WaardGoeree-OverflakkeeMolenlandenKrimpenerwaardAlphen aan den RijnVoorne aan ZeeNieuwkoopBodegraven-ReeuwijkWestlandKaag en BraassemNoordwijkWassenaarMidden-DelflandLeidschendamTeylingenKatwijkGorinchemZoeterwoudeHardinxveld-GiessendamLisseSliedrechtHillegomVestiging Rotterdam
Ons werkgebied: Rotterdam en ±35 km eromheen. Ingekleurd: gemeenten met een eigen pagina. Ring: onze vestiging in Rotterdam. Kaartdata: CBS/PDOK 2025, alle 50 gemeenten van Zuid-Holland.

Wat we slopen in Papendrecht

Woningen in Papendrecht

De gemeente Papendrecht telt volgens het CBS 14.668 woningen. 66% is een eengezinswoning, 34% een appartement, en 66% is een koopwoning. De grootste groepen zijn gebouwd 1965 tot 1975 (28%) en 1995 tot 2015 (21%). Een eengezinswoning is hier gemiddeld 127 m².

Woningen in de gemeente Papendrecht op 1 januari 2026. Bron: CBS 82550NED.
BouwjaarDeel van de woningenGem. oppervlak eengezinswoning
vóór 19453%140 m²
1945 tot 196514%97 m²
1965 tot 197528%126 m²
1975 tot 198515%124 m²
1985 tot 199515%130 m²
1995 tot 201521%143 m²
vanaf 20154%160 m²

Van vóór 1995 is 75% van de woningen, tegen gemiddeld 75% in de 23 plaatsen waar we werken. In huizen van vóór 1994 kan asbest zitten in vloertegels, zeil, lijm, kitten en plaatmateriaal: dan komt er eerst een inventarisatie, en die delen slopen wij niet.

Per wijk

Het aandeel koopwoningen loopt uiteen van 44% in Kraaihoek tot 84% in Middenpolder. De meeste appartementen staan in Westpolder (47%), de minste in Molenvliet (11%).

7 van de 8 wijken van de gemeente Papendrecht. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenEengezinsAppartementKoop
Westpolder4.49853%47%62%
Kraaihoek2.80059%41%44%
Wilgendonk2.43681%19%73%
Oostpolder1.63480%20%78%
Molenvliet1.38189%11%72%
Middenpolder1.17760%40%84%
De Kooy-Oosteind61955%45%81%

Het dijklint is de oorsprong van Papendrecht: tot in de jaren twintig van de 20e eeuw was de bebouwing langs de dijk de enige in het dorp, daarna groeide Papendrecht sterk de polder in. De gemeente heeft een dijkvisie opgesteld om de waarde van het dijklint te behouden en te versterken. Bron

Prijzen in Papendrecht

Indicatieve vanafprijzen, inclusief 21% btw: vloertegels verwijderen vanaf € 15 per m², verlijmde pvc, parket of tapijt verwijderen vanaf € 10 per m², keuken demonteren of slopen (afvoer apart) vanaf € 350 per keuken en badkamer slopen, kleine badkamer tot ±4 m² vanaf € 600 per badkamer. Indicatie. De offerte na opname is leidend. Alle posten staan op kosten sloopwerk.

Container en afval in Papendrecht

Voor een container op straat, stoep of parkeervak is toestemming nodig. Een gratis melding, 5 werkdagen vooraf, is genoeg voor één container van maximaal 12 m² die maximaal 14 dagen staat, of voor losse materialen zoals zand of tegels tot 7 dagen; buiten die regels of in het centrum vraag je 10 werkdagen vooraf een ontheffing aan. Een ontheffing voor een container die niet aan de regels voldoet kost € 26,27, plus een vergoeding per m² voor het gebruik van de grond. Aanvragen gaat via 'Gebruik openbare ruimte aanvragen' met een situatietekening. Bron

Op het HVC-afvalbrengstation aan de Willem Dreeslaan 6 kunnen inwoners veel soorten afval (behalve restafval) gescheiden en gratis aanleveren; neem je afvalpasje mee. Voor asbest gelden speciale regels. Inwoners kunnen gratis een aanhanger lenen via DU-DO. Bron

Parkeren en de bus

Papendrecht heeft een blauwe zone waar je maandag tot en met donderdag en zaterdag van 9.00 tot 19.00 uur en vrijdag tot 21.00 uur maximaal 1 uur met een parkeerschijf mag staan. Een bedrijfsontheffing kost € 140,38 per kalenderjaar; bedrijven die werk in de blauwe zone uitvoeren waarvoor een voertuig nodig is, kunnen op afspraak een tijdelijke parkeerontheffing aanvragen. Bron

Waar we rijden

Vanaf de Coolsingel in Rotterdam is het 23,5 km rijden naar Papendrecht, ongeveer 24 minuten. Op dezelfde rit werken we in Hendrik-Ido-Ambacht, Zwijndrecht, Dordrecht, Ridderkerk, Krimpen aan den IJssel en Barendrecht. In de gemeente Papendrecht geldt geen zero-emissiezone voor bestelbussen (bron).

Vragen over sloopwerk in Papendrecht

Wat slopen jullie in Papendrecht?

Binnensloop en stripwerk in woningen: tegels verwijderen, vloer verwijderen, behang verwijderen, keuken slopen, badkamer slopen, draagmuur verwijderen, betonvloer slopen en woning strippen. Geen hele gebouwen en geen asbest.

Komen jullie ook in Hendrik-Ido-Ambacht en Zwijndrecht?

Ja. Vanaf de Coolsingel in Rotterdam is het 23,5 km rijden naar Papendrecht, ongeveer 24 minuten. We werken in de hele gemeente Papendrecht.

Zit er asbest in mijn huis in Papendrecht?

Dat zie je niet aan de buitenkant. In woningen van vóór 1994 kan het in vloertegels, zeil, lijm, kitten en plaatmateriaal zitten; 75% van de woningen in Papendrecht is van vóór 1995. Dan eerst een asbestinventarisatie door een gecertificeerd bureau.

Moet ik een sloopmelding doen bij de gemeente Papendrecht?

Als er meer dan 10 m³ sloopafval vrijkomt of als er asbest wordt verwijderd, wel: minstens vier weken vooraf via het Omgevingsloket. Lees sloopmelding: wanneer verplicht.

Sloopwerken in de buurt

Sloopwerk in Papendrecht?

Stuur foto's of laat ons komen kijken. Je krijgt een vaste prijs op papier, met de afvoer erbij. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Offerte aanvragen