Naar de inhoud
Sloopwerken Rotterdam
Menu

Keuken slopen in Papendrecht

Oude keuken eruit, tegels van de wand, aansluitingen afgedopt en alles afgevoerd. In Papendrecht.

Keukens in Papendrecht

Rijtjeshuizen overheersen in de gemeente Papendrecht: 43% van de eengezinswoningen is een tussenwoning. De keuken zit daar meestal aan de voor- of achterkant, en alles gaat via de gang naar buiten. Een open keuken maken betekent vaak een muur eruit: zie draagmuur verwijderen in Papendrecht.

34% van de woningen is een appartement. In een flat of portiekwoning gaat het puin via trap of lift naar beneden; de VvE kan werktijden voorschrijven.

Woningen in de gemeente Papendrecht. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WoningtypeDeel van de woningen
Tussenwoning43%
Hoekwoning15%
Twee-onder-een-kap4%
Vrijstaand4%
Appartement34%

Rijtjeshuizen staan vooral in Molenvliet (59% tussenwoning), het minst in De Kooy-Oosteind (31%).

7 van de 8 wijken van de gemeente Papendrecht. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenTussenwoningEengezins
Molenvliet1.38159%89%
Wilgendonk2.43656%81%
Oostpolder1.63447%80%
Kraaihoek2.80040%59%
Middenpolder1.17740%60%
Westpolder4.49835%53%
De Kooy-Oosteind61931%55%
Keuken na het slopen: kasten weg, leidingen afgedopt, wandtegels deels verwijderd en puin in emmers
ImpressieSfeerbeeld, geen uitgevoerd project.

Zo werken we

  1. Foto of opname. Hoe groot de keuken is, wat er mee moet en of de tegels eraf gaan.
  2. Afsluiten. Water dicht, groep uit, gas afgedopt door een installateur.
  3. Demonteren. Apparatuur, blad en kasten eruit.
  4. Wand kaal. Tegels of achterwand eraf als dat bij de klus hoort.
  5. Afvoeren. Alles mee, ruimte bezemschoon.

Meer uitleg per stap: keuken slopen, de werkwijze.

Wat keuken slopen in Papendrecht kost

Indicatieve vanafprijzen, inclusief 21% btw. Indicatie. De offerte na opname is leidend. Uitleg per post: kosten sloopwerk.
PostVanaf
Keuken demonteren of slopen (afvoer apart)€ 350 per keuken
Wandtegels verwijderen€ 18 per m²
Container 6 m³ inclusief afvoer€ 410 per container

Wat we niet doen

  • Werk aan de gasleiding. Afdoppen laten we doen door een erkend installateur.
  • Een nieuwe keuken plaatsen.
  • Asbest verwijderen. Dat mag alleen een gecertificeerd asbestverwijderingsbedrijf (SC-530). Vermoeden we asbest, dan stoppen we en eerst komt er een inventarisatie.

Sloopafval wegbrengen in Papendrecht

Op het HVC-afvalbrengstation aan de Willem Dreeslaan 6 kunnen inwoners veel soorten afval (behalve restafval) gescheiden en gratis aanleveren; neem je afvalpasje mee. Voor asbest gelden speciale regels. Inwoners kunnen gratis een aanhanger lenen via DU-DO. Bron

Container of puinbak op straat in Papendrecht

Voor een container op straat, stoep of parkeervak is toestemming nodig. Een gratis melding, 5 werkdagen vooraf, is genoeg voor één container van maximaal 12 m² die maximaal 14 dagen staat, of voor losse materialen zoals zand of tegels tot 7 dagen; buiten die regels of in het centrum vraag je 10 werkdagen vooraf een ontheffing aan. Een ontheffing voor een container die niet aan de regels voldoet kost € 26,27, plus een vergoeding per m² voor het gebruik van de grond. Aanvragen gaat via 'Gebruik openbare ruimte aanvragen' met een situatietekening. Bron

Parkeren voor de bus in Papendrecht

Papendrecht heeft een blauwe zone waar je maandag tot en met donderdag en zaterdag van 9.00 tot 19.00 uur en vrijdag tot 21.00 uur maximaal 1 uur met een parkeerschijf mag staan. Een bedrijfsontheffing kost € 140,38 per kalenderjaar; bedrijven die werk in de blauwe zone uitvoeren waarvoor een voertuig nodig is, kunnen op afspraak een tijdelijke parkeerontheffing aanvragen. Bron

Goed om te weten in Papendrecht

Het dijklint is de oorsprong van Papendrecht: tot in de jaren twintig van de 20e eeuw was de bebouwing langs de dijk de enige in het dorp, daarna groeide Papendrecht sterk de polder in. De gemeente heeft een dijkvisie opgesteld om de waarde van het dijklint te behouden en te versterken. Bron

Waar we rijden

Vanaf de Coolsingel in Rotterdam is het 23,5 km rijden naar Papendrecht, ongeveer 24 minuten. Op dezelfde rit werken we in Hendrik-Ido-Ambacht, Zwijndrecht, Dordrecht en Ridderkerk. In de gemeente Papendrecht geldt geen zero-emissiezone voor bestelbussen (bron).

De gemeente Papendrecht telt 8 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Westpolder (4.498 woningen), Kraaihoek (2.800 woningen), Wilgendonk (2.436 woningen) en Oostpolder (1.634 woningen). We werken ook in Molenvliet, Middenpolder en De Kooy-Oosteind.

Vragen over keuken slopen in Papendrecht

Kan ik mijn oude keuken zelf naar de milieustraat in Papendrecht brengen?

Dat kan; wat de gemeente daarover zegt, staat hieronder met de bron. Laat je het ons doen, dan nemen we alles mee.

Komen jullie ook in Hendrik-Ido-Ambacht, Zwijndrecht en Dordrecht?

Ja. Vanaf de Coolsingel in Rotterdam is het 23,5 km rijden naar Papendrecht, ongeveer 24 minuten. Op dezelfde rit werken we in Hendrik-Ido-Ambacht, Zwijndrecht en Dordrecht.

Keuken slopen in de buurt van Papendrecht

Keuken slopen in Papendrecht?

Stuur foto's of laat ons komen kijken. Je krijgt een vaste prijs op papier, met de afvoer erbij. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Offerte aanvragen