Naar de inhoud
Sloopwerken Rotterdam
Menu

Keuken slopen in Barendrecht

Oude keuken eruit, tegels van de wand, aansluitingen afgedopt en alles afgevoerd. In Barendrecht.

Keukens in Barendrecht

Rijtjeshuizen overheersen in de gemeente Barendrecht: 44% van de eengezinswoningen is een tussenwoning. De keuken zit daar meestal aan de voor- of achterkant, en alles gaat via de gang naar buiten. Een open keuken maken betekent vaak een muur eruit: zie draagmuur verwijderen in Barendrecht.

Appartementen zijn hier in de minderheid (27%). In een eengezinswoning rijden we het puin met de kruiwagen door de gang naar de container of de bus.

Woningen in de gemeente Barendrecht. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WoningtypeDeel van de woningen
Tussenwoning44%
Hoekwoning17%
Twee-onder-een-kap7%
Vrijstaand5%
Appartement27%

Rijtjeshuizen staan vooral in Dorpzicht (64% tussenwoning), het minst in Voordijk (13%).

7 van de 23 wijken van de gemeente Barendrecht. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenTussenwoningEengezins
Dorpzicht20664%100%
Nieuweland1.99755%82%
Molenvliet1.19452%80%
Smitshoek61751%89%
Riederhoek52950%83%
Buitenoord1.63149%76%
Gaatkensoog30348%84%
Keuken na het slopen: kasten weg, leidingen afgedopt, wandtegels deels verwijderd en puin in emmers
ImpressieSfeerbeeld, geen uitgevoerd project.

Zo werken we

  1. Foto of opname. Hoe groot de keuken is, wat er mee moet en of de tegels eraf gaan.
  2. Afsluiten. Water dicht, groep uit, gas afgedopt door een installateur.
  3. Demonteren. Apparatuur, blad en kasten eruit.
  4. Wand kaal. Tegels of achterwand eraf als dat bij de klus hoort.
  5. Afvoeren. Alles mee, ruimte bezemschoon.

Meer uitleg per stap: keuken slopen, de werkwijze.

Wat keuken slopen in Barendrecht kost

Indicatieve vanafprijzen, inclusief 21% btw. Indicatie. De offerte na opname is leidend. Uitleg per post: kosten sloopwerk.
PostVanaf
Keuken demonteren of slopen (afvoer apart)€ 350 per keuken
Wandtegels verwijderen€ 18 per m²
Container 6 m³ inclusief afvoer€ 410 per container

Wat we niet doen

  • Werk aan de gasleiding. Afdoppen laten we doen door een erkend installateur.
  • Een nieuwe keuken plaatsen.
  • Asbest verwijderen. Dat mag alleen een gecertificeerd asbestverwijderingsbedrijf (SC-530). Vermoeden we asbest, dan stoppen we en eerst komt er een inventarisatie.

Sloopafval wegbrengen in Barendrecht

Op het afvalaanbiedstation aan de Londen 15 kun je circa 28 soorten afval gescheiden inleveren (bericht van 3 maart 2025). Asbest mag je er naartoe brengen, maar alleen na schriftelijke toestemming via een sloopmelding in het Omgevingsloket, uiterlijk 5 werkdagen voor de start, en bij een totale hoeveelheid onder 35 m². Bron

Container of puinbak op straat in Barendrecht

Voor een puincontainer of bigbag is geen ontheffing nodig als die korter dan 30 dagen staat en andere weggebruikers niet hindert; plaats hem op eigen grond als daar ruimte is en niet binnen 2 meter van brandkranen, rioolputten en nooduitgangen. Voor grote voorwerpen is een ontheffing nodig, minimaal 3 weken vooraf aan te vragen via loket.barendrecht.nl. Kosten: € 11,70 behandeling plus € 0,51 per m² per dag of € 3,60 per m² per week; zee- en opslagcontainers zijn niet toegestaan. Bron

Parkeren voor de bus in Barendrecht

Barendrecht heeft blauwe zones in het centrumgebied (Achterom, Middenbaan, Onderlangs, 't Vlak) en het stationsgebied; je parkeert er met een parkeerschijf, de borden geven de maximale duur. Een ontheffing (€ 31,40) is alleen voor bewoners van die gebieden. De pagina noemt geen betaald parkeren. Bron

Goed om te weten in Barendrecht

De oude dorpskern van Barendrecht en een deel van de 1e Barendrechtseweg zijn een beschermd dorpsgezicht; de gemeente telt 18 rijksmonumenten. Voor het wijzigen, verbouwen of slopen van een monument is bijna altijd een omgevingsvergunning nodig, ook voor het vervangen van ramen of deuren. Bron

Waar we rijden

Vanaf de Coolsingel in Rotterdam is het 12,4 km rijden naar Barendrecht, ongeveer 19 minuten. Op dezelfde rit werken we in Ridderkerk, Rhoon, Zwijndrecht en Hendrik-Ido-Ambacht. In de gemeente Barendrecht geldt geen zero-emissiezone voor bestelbussen (bron).

De gemeente Barendrecht telt 23 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Meerwede (2.478 woningen), Nieuweland (1.997 woningen), Vrijenburg (1.917 woningen) en Buitenoord (1.631 woningen). We werken ook in Noord, Molenvliet, Buitengebied Zuid, Paddewei, Oranjewijk, Waterkant, Centrum, Havenkwartier, Ter Leede, Smitshoek, Bijdorp, Riederhoek, Binnenland, Vrijheidsakker, Gaatkensoog, Voordijk en Dorpzicht.

Vragen over keuken slopen in Barendrecht

Kan ik mijn oude keuken zelf naar de milieustraat in Barendrecht brengen?

Dat kan; wat de gemeente daarover zegt, staat hieronder met de bron. Laat je het ons doen, dan nemen we alles mee.

Komen jullie ook in Ridderkerk, Rhoon en Zwijndrecht?

Ja. Vanaf de Coolsingel in Rotterdam is het 12,4 km rijden naar Barendrecht, ongeveer 19 minuten. Op dezelfde rit werken we in Ridderkerk, Rhoon en Zwijndrecht.

Keuken slopen in de buurt van Barendrecht

Keuken slopen in Barendrecht?

Stuur foto's of laat ons komen kijken. Je krijgt een vaste prijs op papier, met de afvoer erbij. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Offerte aanvragen