Naar de inhoud
Sloopwerken Rotterdam
Menu

Keuken slopen in Rotterdam

Oude keuken eruit, tegels van de wand, aansluitingen afgedopt en alles afgevoerd. In Rotterdam, Hoogvliet, Pernis, Rozenburg en Hoek van Holland.

Keukens in Rotterdam

De woningtypes in de gemeente Rotterdam zijn gemengd: 17% tussenwoning, 5% hoekwoning en 1% twee-onder-een-kap. Bij een hoekwoning of twee-onder-een-kap kunnen we de keuken vaak via de zij- of achterdeur naar buiten brengen.

Meer dan de helft van de woningen is een appartement (75%). Daar dragen we puin via trap of lift naar beneden en houden we rekening met de buren en de regels van de VvE.

Woningen in de gemeente Rotterdam. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WoningtypeDeel van de woningen
Tussenwoning17%
Hoekwoning5%
Twee-onder-een-kap1%
Vrijstaand1%
Appartement75%

Rijtjeshuizen staan vooral in Pernis (46% tussenwoning), het minst in Nieuw Mathenesse (0%).

7 van de 19 wijken van de gemeente Rotterdam. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenTussenwoningEengezins
Pernis2.30246%84%
Rozenburg5.86544%66%
Hoogvliet16.39343%60%
Hoek van Holland5.93736%73%
Prins Alexander47.04129%41%
IJsselmonde29.37725%37%
Hillegersberg-Schiebroek21.24725%40%
Keuken na het slopen: kasten weg, leidingen afgedopt, wandtegels deels verwijderd en puin in emmers
ImpressieSfeerbeeld, geen uitgevoerd project.

Zo werken we

  1. Foto of opname. Hoe groot de keuken is, wat er mee moet en of de tegels eraf gaan.
  2. Afsluiten. Water dicht, groep uit, gas afgedopt door een installateur.
  3. Demonteren. Apparatuur, blad en kasten eruit.
  4. Wand kaal. Tegels of achterwand eraf als dat bij de klus hoort.
  5. Afvoeren. Alles mee, ruimte bezemschoon.

Meer uitleg per stap: keuken slopen, de werkwijze.

Wat keuken slopen in Rotterdam kost

Indicatieve vanafprijzen, inclusief 21% btw. Indicatie. De offerte na opname is leidend. Uitleg per post: kosten sloopwerk.
PostVanaf
Keuken demonteren of slopen (afvoer apart)€ 350 per keuken
Wandtegels verwijderen€ 18 per m²
Container 6 m³ inclusief afvoer€ 410 per container

Wat we niet doen

  • Werk aan de gasleiding. Afdoppen laten we doen door een erkend installateur.
  • Een nieuwe keuken plaatsen.
  • Asbest verwijderen. Dat mag alleen een gecertificeerd asbestverwijderingsbedrijf (SC-530). Vermoeden we asbest, dan stoppen we en eerst komt er een inventarisatie.

Sloopafval wegbrengen in Rotterdam

Rotterdamse huishoudens leveren bouw- en sloopafval (hout, puin, ijzer, gipsplaten, kozijnen, ramen, dakbedekking) gratis in bij zes milieuparken, onder meer Aploniastraat 12 (Charlois), Hekendorpstraat 55 (IJsselmonde), Nikkelstraat 101 (Prins Alexander) en Bovendijk 191 (Schiebroek + De HER). Asbest is gratis tot maximaal 35 m² per woonadres, na een melding vooraf via het omgevingsloket, dubbel verpakt in plastic en alleen voor particulieren. Bedrijfsafval is niet toegestaan. Bron

Container of puinbak op straat in Rotterdam

Een vergunning voor gebruik van de weg is nodig als je langer dan 5 dagen een puincontainer plaatst of een container voor sloopafval van meer dan 10 m³. In betaald parkeergebied is altijd een vergunning nodig, ook voor kleinere containers. Tarief 2026: minder dan 1 dag gratis, 2 tot en met 30 dagen € 69,70; de gemeente beslist binnen 8 weken. Bron

Parkeren voor de bus in Rotterdam

Wie voor werkzaamheden op een plek met parkeerverbod moet staan, vraagt een ontheffing parkeerverbod aan; die kost in 2026 € 15,30 voor maximaal 14 dagen. Je moet aantonen dat de plek absoluut noodzakelijk is, het voertuig moet minimaal Euro 6 (diesel) of Euro 4 (benzine) zijn en de gemeente reageert binnen 10 werkdagen. Bron

Zero-emissiezone

Rotterdam staat op de lijst van opwegnaarzes.nl met ingangsdatum 1-1-2025. De zone ligt binnen de ring; bestelauto's met emissieklasse 4 of lager mogen er sinds 1 januari 2025 niet meer in, emissieklasse 5 vanaf 1 januari 2027, en vanaf 1 januari 2030 geen bestelauto's met brandstofmotor meer. Bron

Goed om te weten in Rotterdam

De gemeente schat dat 120.000 huizen in Rotterdam op houten palen staan en 30.000 huizen geen paalfundering hebben. Een woning die voor ongeveer 1980 is gebouwd, staat meestal op houten palen. Bron

Waar we rijden

Rotterdam is onze thuisbasis: de bus, de container en het gereedschap staan hier. Op dezelfde rit werken we in Schiedam, Capelle aan den IJssel, Krimpen aan den IJssel en Barendrecht.

De gemeente Rotterdam telt 19 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Prins Alexander (47.041 woningen), Feijenoord (38.572 woningen), Delfshaven (36.694 woningen) en Charlois (34.655 woningen). We werken ook in IJsselmonde, Kralingen-Crooswijk, Noord, Rotterdam Centrum, Hillegersberg-Schiebroek, Hoogvliet, Overschie, Hoek van Holland, Rozenburg, Pernis en Nieuw Mathenesse. Behalve in Rotterdam zelf komen we in Hoogvliet, Pernis, Rozenburg en Hoek van Holland.

Vragen over keuken slopen in Rotterdam

Kan ik mijn oude keuken zelf naar de milieustraat in Rotterdam brengen?

Dat kan; wat de gemeente daarover zegt, staat hieronder met de bron. Laat je het ons doen, dan nemen we alles mee.

Komen jullie ook in Hoogvliet, Pernis en Rozenburg?

Ja. Rotterdam is onze thuisbasis: de bus, de container en het gereedschap staan hier. Op dezelfde rit werken we in Schiedam, Capelle aan den IJssel en Krimpen aan den IJssel.

Keuken slopen in de buurt van Rotterdam

Keuken slopen in Rotterdam?

Stuur foto's of laat ons komen kijken. Je krijgt een vaste prijs op papier, met de afvoer erbij. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Offerte aanvragen