Naar de inhoud
Sloopwerken Rotterdam
Menu

Sloopwerken in Den Haag

Binnensloop en stripwerk in woningen: tegels en vloeren eruit, keuken en badkamer slopen, muren weg. In Den Haag, Scheveningen en Loosduinen.

Kaart van het werkgebied: Zuid-Holland met alle gemeenten, met Den Haag's-GravenhageAlblasserdamAlbrandswaardAlphen aan den RijnBarendrechtBodegraven-ReeuwijkCapelle aan den IJsselDelftDordrechtGoeree-OverflakkeeGorinchemGoudaHardinxveld-GiessendamHendrik-Ido-AmbachtHillegomHoeksche WaardKaag en BraassemKatwijkKrimpen aan den IJsselKrimpenerwaardLansingerlandLeidenLeiderdorpLeidschendam-VoorburgLisseMaassluisMidden-DelflandMolenlandenNieuwkoopNissewaardNoordwijkOegstgeestPapendrechtPijnacker-NootdorpRidderkerkRijswijk (ZH.)RotterdamSchiedamSliedrechtTeylingenVlaardingenVoorne aan ZeeVoorschotenWaddinxveenWassenaarWestlandZoetermeerZoeterwoudeZuidplasZwijndrechtDen HaagRotterdamDordrechtSpijkenisseNieuwerkerk aan den IJsselBerkel en RodenrijsZoetermeerVlaardingenRidderkerkRhoonDelftLeidenZwijndrechtGoudaCapelleKrimpenHoeksche WaardGoeree-OverflakkeeMolenlandenKrimpenerwaardAlphen aan den RijnVoorne aan ZeeNieuwkoopBodegraven-ReeuwijkWestlandKaag en BraassemNoordwijkWassenaarMidden-DelflandLeidschendamTeylingenKatwijkGorinchemZoeterwoudeHardinxveld-GiessendamLisseSliedrechtHillegomVestiging Rotterdam
Ons werkgebied: Rotterdam en ±35 km eromheen. Ingekleurd: gemeenten met een eigen pagina. Ring: onze vestiging in Rotterdam. Kaartdata: CBS/PDOK 2025, alle 50 gemeenten van Zuid-Holland.

Wat we slopen in Den Haag

Woningen in Den Haag

De gemeente Den Haag telt volgens het CBS 274.725 woningen. 21% is een eengezinswoning, 79% een appartement, en 43% is een koopwoning. De grootste groepen zijn gebouwd vóór 1945 (39%) en 1995 tot 2015 (18%). Een eengezinswoning is hier gemiddeld 150 m².

Woningen in de gemeente Den Haag op 1 januari 2026. Bron: CBS 82550NED.
BouwjaarDeel van de woningenGem. oppervlak eengezinswoning
vóór 194539%174 m²
1945 tot 196514%142 m²
1965 tot 19756%170 m²
1975 tot 19858%111 m²
1985 tot 19958%128 m²
1995 tot 201518%139 m²
vanaf 20157%161 m²

Van vóór 1995 is 75% van de woningen, tegen gemiddeld 75% in de 23 plaatsen waar we werken. In huizen van vóór 1994 kan asbest zitten in vloertegels, zeil, lijm, kitten en plaatmateriaal: dan komt er eerst een inventarisatie, en die delen slopen wij niet.

Per wijk

Het aandeel koopwoningen loopt uiteen van 8% in Binckhorst tot 90% in Vogelwijk. De meeste appartementen staan in Haagse Bos (100%), de minste in Ypenburg (24%).

12 van de 43 wijken van de gemeente Den Haag. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenEengezinsAppartementKoop
Laakkwartier en Spoorwijk21.09510%90%29%
Centrum13.8937%93%21%
Bouwlust12.87718%82%26%
Schildersbuurt12.74014%86%19%
Scheveningen10.98417%83%49%
Bezuidenhout10.8536%94%44%
Moerwijk10.5859%91%17%
Morgenstond10.16110%90%24%
Waldeck10.02018%82%43%
Valkenboskwartier9.8787%93%49%
Ypenburg9.76476%24%57%
Mariahoeve en Marlot8.93112%88%39%

De naoorlogse wijk Mariahoeve (wederopbouwgebied van nationaal belang sinds 2011) wordt naar verwachting een beschermd gemeentelijk stadsgezicht; de gemeenteraad besluit eind 2026. Daarna zijn onder meer ramen of deuren vervangen, aanbouwen en dakkapellen aan de voorkant niet meer vergunningvrij. Bron

Prijzen in Den Haag

Indicatieve vanafprijzen, inclusief 21% btw: vloertegels verwijderen vanaf € 15 per m², verlijmde pvc, parket of tapijt verwijderen vanaf € 10 per m², keuken demonteren of slopen (afvoer apart) vanaf € 350 per keuken en badkamer slopen, kleine badkamer tot ±4 m² vanaf € 600 per badkamer. Indicatie. De offerte na opname is leidend. Alle posten staan op kosten sloopwerk.

Container en afval in Den Haag

Voor een container bij bouwwerkzaamheden die niet langer dan 9 weken blijft staan is een gratis melding genoeg; de leverancier of verhuurder doet die uiterlijk 24 uur vóór plaatsing via het LTC Platform. Een puincontainer mag met een melding maximaal 10 m³ zijn. Blijft het object langer dan 9 weken staan, dan vraag je minimaal 8 weken vooraf een vergunning aan; dat kost € 91,50, ook bij weigering. Bron

Inwoners brengen bouw- en sloopafval met hun afvalpas zelf naar een afvalbrengstation; dat kost € 1,65 per 25 liter, alleen met pin te betalen. Asbest mag gratis naar afvalbrengstation Plutostraat, mits vooraf dubbel verpakt (asbestzakken € 1,15 per set). Een puinkub (1 m³) laten ophalen kost € 125. Bedrijven mogen de afvalbrengstations niet gebruiken. Bron

Parkeren en de bus

Aannemers en onderhoudsbedrijven met een opdracht in Den Haag kunnen een parkeervergunning voor onderhoudsbedrijven krijgen, per kenteken: € 16,75 per dag, € 48,80 per week, € 122 per maand, € 304,95 per kwartaal of € 1.037 per jaar. De dagvergunning geldt in alle straten; week- en langere vergunningen gelden overdag meestal niet in winkelstraten. Bij de eerste aanvraag meld je een project aan met een opdrachtbon. Bron

Den Haag heeft een zero-emissiezone in het centrum (binnen de Centrumring S100, het Telderstracé S200 en de S103) en aan de kust (delen van Haagse Hout, Loosduinen, Segbroek en Scheveningen); opwegnaarzes.nl noemt 1-1-2025 als ingangsdatum, de gemeente zegt dat de zone vanaf 2026 geldt met eerst minstens 4 maanden waarschuwingen. Bestelbussen emissieklasse 5 met registratie vóór 1 januari 2025 mogen tot 2027 en klasse 6 tot 2029 de zone in; de gemeente wil klasse 6 verlengen tot 2035, maar dat is nog niet definitief. Bron

Waar we rijden

Vanaf de Coolsingel in Rotterdam is het 24,2 km rijden naar Den Haag, ongeveer 28 minuten. Op dezelfde rit werken we in Rijswijk, Delft, Pijnacker, Zoetermeer, Berkel en Rodenrijs en Leiden.

Vragen over sloopwerk in Den Haag

Wat slopen jullie in Den Haag?

Binnensloop en stripwerk in woningen: tegels verwijderen, vloer verwijderen, behang verwijderen, keuken slopen, badkamer slopen, draagmuur verwijderen, betonvloer slopen en woning strippen. Geen hele gebouwen en geen asbest.

Komen jullie ook in Scheveningen en Loosduinen?

Ja. Vanaf de Coolsingel in Rotterdam is het 24,2 km rijden naar Den Haag, ongeveer 28 minuten. We werken in de hele gemeente Den Haag.

Zit er asbest in mijn huis in Den Haag?

Dat zie je niet aan de buitenkant. In woningen van vóór 1994 kan het in vloertegels, zeil, lijm, kitten en plaatmateriaal zitten; 75% van de woningen in Den Haag is van vóór 1995. Dan eerst een asbestinventarisatie door een gecertificeerd bureau.

Moet ik een sloopmelding doen bij de gemeente Den Haag?

Als er meer dan 10 m³ sloopafval vrijkomt of als er asbest wordt verwijderd, wel: minstens vier weken vooraf via het Omgevingsloket. Lees sloopmelding: wanneer verplicht.

Sloopwerken in de buurt

Sloopwerk in Den Haag?

Stuur foto's of laat ons komen kijken. Je krijgt een vaste prijs op papier, met de afvoer erbij. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Offerte aanvragen