Naar de inhoud
Sloopwerken Rotterdam
Menu

Keuken slopen in Den Haag

Oude keuken eruit, tegels van de wand, aansluitingen afgedopt en alles afgevoerd. In Den Haag, Scheveningen en Loosduinen.

Keukens in Den Haag

De woningtypes in de gemeente Den Haag zijn gemengd: 16% tussenwoning, 4% hoekwoning en 1% twee-onder-een-kap. Bij een hoekwoning of twee-onder-een-kap kunnen we de keuken vaak via de zij- of achterdeur naar buiten brengen.

Meer dan de helft van de woningen is een appartement (79%). Daar dragen we puin via trap of lift naar beneden en houden we rekening met de buren en de regels van de VvE.

Woningen in de gemeente Den Haag. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WoningtypeDeel van de woningen
Tussenwoning16%
Hoekwoning4%
Twee-onder-een-kap1%
Vrijstaand1%
Appartement79%

Rijtjeshuizen staan vooral in Leidschenveen (53% tussenwoning), het minst in Haagse Bos (0%).

7 van de 43 wijken van de gemeente Den Haag. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenTussenwoningEengezins
Leidschenveen7.45753%75%
Ypenburg9.76447%76%
Wateringse Veld8.70847%68%
Kraayenstein en Vroondaal4.10934%64%
Loosduinen8.75129%36%
Vogelwijk2.17028%73%
Hoornwijk41824%41%
Keuken na het slopen: kasten weg, leidingen afgedopt, wandtegels deels verwijderd en puin in emmers
ImpressieSfeerbeeld, geen uitgevoerd project.

Zo werken we

  1. Foto of opname. Hoe groot de keuken is, wat er mee moet en of de tegels eraf gaan.
  2. Afsluiten. Water dicht, groep uit, gas afgedopt door een installateur.
  3. Demonteren. Apparatuur, blad en kasten eruit.
  4. Wand kaal. Tegels of achterwand eraf als dat bij de klus hoort.
  5. Afvoeren. Alles mee, ruimte bezemschoon.

Meer uitleg per stap: keuken slopen, de werkwijze.

Wat keuken slopen in Den Haag kost

Indicatieve vanafprijzen, inclusief 21% btw. Indicatie. De offerte na opname is leidend. Uitleg per post: kosten sloopwerk.
PostVanaf
Keuken demonteren of slopen (afvoer apart)€ 350 per keuken
Wandtegels verwijderen€ 18 per m²
Container 6 m³ inclusief afvoer€ 410 per container

Wat we niet doen

  • Werk aan de gasleiding. Afdoppen laten we doen door een erkend installateur.
  • Een nieuwe keuken plaatsen.
  • Asbest verwijderen. Dat mag alleen een gecertificeerd asbestverwijderingsbedrijf (SC-530). Vermoeden we asbest, dan stoppen we en eerst komt er een inventarisatie.

Sloopafval wegbrengen in Den Haag

Inwoners brengen bouw- en sloopafval met hun afvalpas zelf naar een afvalbrengstation; dat kost € 1,65 per 25 liter, alleen met pin te betalen. Asbest mag gratis naar afvalbrengstation Plutostraat, mits vooraf dubbel verpakt (asbestzakken € 1,15 per set). Een puinkub (1 m³) laten ophalen kost € 125. Bedrijven mogen de afvalbrengstations niet gebruiken. Bron

Container of puinbak op straat in Den Haag

Voor een container bij bouwwerkzaamheden die niet langer dan 9 weken blijft staan is een gratis melding genoeg; de leverancier of verhuurder doet die uiterlijk 24 uur vóór plaatsing via het LTC Platform. Een puincontainer mag met een melding maximaal 10 m³ zijn. Blijft het object langer dan 9 weken staan, dan vraag je minimaal 8 weken vooraf een vergunning aan; dat kost € 91,50, ook bij weigering. Bron

Parkeren voor de bus in Den Haag

Aannemers en onderhoudsbedrijven met een opdracht in Den Haag kunnen een parkeervergunning voor onderhoudsbedrijven krijgen, per kenteken: € 16,75 per dag, € 48,80 per week, € 122 per maand, € 304,95 per kwartaal of € 1.037 per jaar. De dagvergunning geldt in alle straten; week- en langere vergunningen gelden overdag meestal niet in winkelstraten. Bij de eerste aanvraag meld je een project aan met een opdrachtbon. Bron

Zero-emissiezone

Den Haag heeft een zero-emissiezone in het centrum (binnen de Centrumring S100, het Telderstracé S200 en de S103) en aan de kust (delen van Haagse Hout, Loosduinen, Segbroek en Scheveningen); opwegnaarzes.nl noemt 1-1-2025 als ingangsdatum, de gemeente zegt dat de zone vanaf 2026 geldt met eerst minstens 4 maanden waarschuwingen. Bestelbussen emissieklasse 5 met registratie vóór 1 januari 2025 mogen tot 2027 en klasse 6 tot 2029 de zone in; de gemeente wil klasse 6 verlengen tot 2035, maar dat is nog niet definitief. Bron

Goed om te weten in Den Haag

De naoorlogse wijk Mariahoeve (wederopbouwgebied van nationaal belang sinds 2011) wordt naar verwachting een beschermd gemeentelijk stadsgezicht; de gemeenteraad besluit eind 2026. Daarna zijn onder meer ramen of deuren vervangen, aanbouwen en dakkapellen aan de voorkant niet meer vergunningvrij. Bron

Waar we rijden

Vanaf de Coolsingel in Rotterdam is het 24,2 km rijden naar Den Haag, ongeveer 28 minuten. Op dezelfde rit werken we in Rijswijk, Delft, Pijnacker en Zoetermeer.

De gemeente Den Haag telt 43 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Laakkwartier en Spoorwijk (21.095 woningen), Centrum (13.893 woningen), Bouwlust (12.877 woningen) en Schildersbuurt (12.740 woningen). We werken ook in Scheveningen, Bezuidenhout, Moerwijk, Morgenstond, Waldeck, Valkenboskwartier, Ypenburg, Mariahoeve en Marlot, Loosduinen, Wateringse Veld, Rustenburg en Oostbroek, Leyenburg, Benoordenhout, Bomen- en Bloemenbuurt, Regentessekwartier, Geuzen- en Statenkwartier, Leidschenveen, Stationsbuurt, Zeeheldenkwartier en Transvaalkwartier. Behalve in Den Haag zelf komen we in Scheveningen en Loosduinen.

Vragen over keuken slopen in Den Haag

Kan ik mijn oude keuken zelf naar de milieustraat in Den Haag brengen?

Dat kan; wat de gemeente daarover zegt, staat hieronder met de bron. Laat je het ons doen, dan nemen we alles mee.

Komen jullie ook in Scheveningen en Loosduinen?

Ja. Vanaf de Coolsingel in Rotterdam is het 24,2 km rijden naar Den Haag, ongeveer 28 minuten. Op dezelfde rit werken we in Rijswijk, Delft en Pijnacker.

Keuken slopen in de buurt van Den Haag

Keuken slopen in Den Haag?

Stuur foto's of laat ons komen kijken. Je krijgt een vaste prijs op papier, met de afvoer erbij. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Offerte aanvragen