Naar de inhoud
Sloopwerken Rotterdam
Menu

Badkamer slopen in Den Haag

Sanitair, bad, douche en tegels eruit, leidingen afgedopt, ruimte kaal. In Den Haag, Scheveningen en Loosduinen.

Badkamers in flats en huizen in Den Haag

Meer dan de helft van de woningen is een appartement (79%). Daar dragen we puin via trap of lift naar beneden en houden we rekening met de buren en de regels van de VvE.

In een appartement liggen de afvoeren van de badkamer vaak in een gemeenschappelijke leidingschacht. Die laten we heel; we doppen alleen af wat bij jouw badkamer hoort. Vraag de VvE vooraf naar werktijden en het gebruik van de lift.

Een eigen badkamer verbouwen zonder verhuurder kan vooral in Vogelwijk, waar 90% van de woningen koop is; in Binckhorst is dat 8%.

8 van de 43 wijken van de gemeente Den Haag. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenAppartementKoop
Haagse Bos419100%44%
Zuiderpark10199%0%
Binckhorst1.90295%8%
Bezuidenhout10.85394%44%
Centrum13.89393%21%
Valkenboskwartier9.87893%49%
Moerwijk10.58591%17%
Rustenburg en Oostbroek8.52991%53%

Ouderdom van de badkamers

In de gemeente Den Haag is 75% van de woningen gebouwd vóór 1995 (CBS deelt bouwjaren in klassen in). In huizen van vóór 1994 kan asbest zitten in kitten, plaatmateriaal achter de tegels en oude vloertegels. Dat is ongeveer gelijk aan het gemiddelde van 75% in de 23 plaatsen waar we werken.

Badkamer gesloopt tot op de steen, met het inbouwreservoir en de leidingen nog zichtbaar
ImpressieSfeerbeeld, geen uitgevoerd project.

Zo werken we

  1. Foto of opname. Oppervlak, verdieping, wat blijft en wat eruit gaat.
  2. Afsluiten. Water dicht, groep uit, leidingen afgedopt.
  3. Sanitair eruit. Toilet, bad, douche, wastafel.
  4. Tegels eraf. Wand en vloer, tot op de steen als dat de afspraak is.
  5. Afvoeren. Puin en sanitair gescheiden mee, ruimte schoon.

Meer uitleg per stap: badkamer slopen, de werkwijze.

Wat badkamer slopen in Den Haag kost

Indicatieve vanafprijzen, inclusief 21% btw. Indicatie. De offerte na opname is leidend. Uitleg per post: kosten sloopwerk.
PostVanaf
Badkamer slopen, kleine badkamer tot ±4 m²€ 600 per badkamer
Toilet slopen€ 250 per toilet
Wandtegels verwijderen€ 18 per m²
Container 6 m³ inclusief afvoer€ 410 per container

Wat we niet doen

  • Een nieuwe badkamer bouwen of tegelen.
  • Leidingwerk verleggen. Afdoppen wel; nieuw leidingwerk legt de installateur.
  • Asbest verwijderen. Dat mag alleen een gecertificeerd asbestverwijderingsbedrijf (SC-530). Vermoeden we asbest, dan stoppen we en eerst komt er een inventarisatie.

Container of puinbak op straat in Den Haag

Voor een container bij bouwwerkzaamheden die niet langer dan 9 weken blijft staan is een gratis melding genoeg; de leverancier of verhuurder doet die uiterlijk 24 uur vóór plaatsing via het LTC Platform. Een puincontainer mag met een melding maximaal 10 m³ zijn. Blijft het object langer dan 9 weken staan, dan vraag je minimaal 8 weken vooraf een vergunning aan; dat kost € 91,50, ook bij weigering. Bron

Parkeren voor de bus in Den Haag

Aannemers en onderhoudsbedrijven met een opdracht in Den Haag kunnen een parkeervergunning voor onderhoudsbedrijven krijgen, per kenteken: € 16,75 per dag, € 48,80 per week, € 122 per maand, € 304,95 per kwartaal of € 1.037 per jaar. De dagvergunning geldt in alle straten; week- en langere vergunningen gelden overdag meestal niet in winkelstraten. Bij de eerste aanvraag meld je een project aan met een opdrachtbon. Bron

Sloopafval wegbrengen in Den Haag

Inwoners brengen bouw- en sloopafval met hun afvalpas zelf naar een afvalbrengstation; dat kost € 1,65 per 25 liter, alleen met pin te betalen. Asbest mag gratis naar afvalbrengstation Plutostraat, mits vooraf dubbel verpakt (asbestzakken € 1,15 per set). Een puinkub (1 m³) laten ophalen kost € 125. Bedrijven mogen de afvalbrengstations niet gebruiken. Bron

Zero-emissiezone

Den Haag heeft een zero-emissiezone in het centrum (binnen de Centrumring S100, het Telderstracé S200 en de S103) en aan de kust (delen van Haagse Hout, Loosduinen, Segbroek en Scheveningen); opwegnaarzes.nl noemt 1-1-2025 als ingangsdatum, de gemeente zegt dat de zone vanaf 2026 geldt met eerst minstens 4 maanden waarschuwingen. Bestelbussen emissieklasse 5 met registratie vóór 1 januari 2025 mogen tot 2027 en klasse 6 tot 2029 de zone in; de gemeente wil klasse 6 verlengen tot 2035, maar dat is nog niet definitief. Bron

Goed om te weten in Den Haag

De naoorlogse wijk Mariahoeve (wederopbouwgebied van nationaal belang sinds 2011) wordt naar verwachting een beschermd gemeentelijk stadsgezicht; de gemeenteraad besluit eind 2026. Daarna zijn onder meer ramen of deuren vervangen, aanbouwen en dakkapellen aan de voorkant niet meer vergunningvrij. Bron

Waar we rijden

Vanaf de Coolsingel in Rotterdam is het 24,2 km rijden naar Den Haag, ongeveer 28 minuten. Op dezelfde rit werken we in Rijswijk, Delft, Pijnacker en Zoetermeer.

De gemeente Den Haag telt 43 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Laakkwartier en Spoorwijk (21.095 woningen), Centrum (13.893 woningen), Bouwlust (12.877 woningen) en Schildersbuurt (12.740 woningen). We werken ook in Scheveningen, Bezuidenhout, Moerwijk, Morgenstond, Waldeck, Valkenboskwartier, Ypenburg, Mariahoeve en Marlot, Loosduinen, Wateringse Veld, Rustenburg en Oostbroek, Leyenburg, Benoordenhout, Bomen- en Bloemenbuurt, Regentessekwartier, Geuzen- en Statenkwartier, Leidschenveen, Stationsbuurt, Zeeheldenkwartier en Transvaalkwartier. Behalve in Den Haag zelf komen we in Scheveningen en Loosduinen.

Vragen over badkamer slopen in Den Haag

Mag ik in een appartement in Den Haag op elk moment slopen?

Bedrijfsmatig sloopwerk mag landelijk op werkdagen en zaterdag van 7.00 tot 19.00 uur (Bbl art. 7.17). Je VvE kan strengere huisregels hebben. Vraag die vooraf op, dan plannen we het hakwerk daarbinnen.

Komen jullie ook in Scheveningen en Loosduinen?

Ja. Vanaf de Coolsingel in Rotterdam is het 24,2 km rijden naar Den Haag, ongeveer 28 minuten. Op dezelfde rit werken we in Rijswijk, Delft en Pijnacker.

Badkamer slopen in de buurt van Den Haag

Badkamer slopen in Den Haag?

Stuur foto's of laat ons komen kijken. Je krijgt een vaste prijs op papier, met de afvoer erbij. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Offerte aanvragen