Naar de inhoud
Sloopwerken Rotterdam
Menu

Badkamer slopen in Delft

Sanitair, bad, douche en tegels eruit, leidingen afgedopt, ruimte kaal. In Delft en Den Hoorn.

Badkamers in flats en huizen in Delft

Meer dan de helft van de woningen is een appartement (68%). Daar dragen we puin via trap of lift naar beneden en houden we rekening met de buren en de regels van de VvE.

In een appartement liggen de afvoeren van de badkamer vaak in een gemeenschappelijke leidingschacht. Die laten we heel; we doppen alleen af wat bij jouw badkamer hoort. Vraag de VvE vooraf naar werktijden en het gebruik van de lift.

Een eigen badkamer verbouwen zonder verhuurder kan vooral in Tanthof-West, waar 55% van de woningen koop is; in Wippolder is dat 23%.

8 van de 13 wijken van de gemeente Delft. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenAppartementKoop
Voorhof8.14092%27%
Buitenhof7.37178%26%
Wippolder7.54675%23%
Binnenstad7.14875%40%
Schieweg84369%48%
Hof van Delft6.22259%49%
Voordijkshoorn5.80756%51%
Vrijenban4.53654%37%

Ouderdom van de badkamers

In de gemeente Delft is 78% van de woningen gebouwd vóór 1995 (CBS deelt bouwjaren in klassen in). In huizen van vóór 1994 kan asbest zitten in kitten, plaatmateriaal achter de tegels en oude vloertegels. Dat is ongeveer gelijk aan het gemiddelde van 75% in de 23 plaatsen waar we werken.

Badkamer gesloopt tot op de steen, met het inbouwreservoir en de leidingen nog zichtbaar
ImpressieSfeerbeeld, geen uitgevoerd project.

Zo werken we

  1. Foto of opname. Oppervlak, verdieping, wat blijft en wat eruit gaat.
  2. Afsluiten. Water dicht, groep uit, leidingen afgedopt.
  3. Sanitair eruit. Toilet, bad, douche, wastafel.
  4. Tegels eraf. Wand en vloer, tot op de steen als dat de afspraak is.
  5. Afvoeren. Puin en sanitair gescheiden mee, ruimte schoon.

Meer uitleg per stap: badkamer slopen, de werkwijze.

Wat badkamer slopen in Delft kost

Indicatieve vanafprijzen, inclusief 21% btw. Indicatie. De offerte na opname is leidend. Uitleg per post: kosten sloopwerk.
PostVanaf
Badkamer slopen, kleine badkamer tot ±4 m²€ 600 per badkamer
Toilet slopen€ 250 per toilet
Wandtegels verwijderen€ 18 per m²
Container 6 m³ inclusief afvoer€ 410 per container

Wat we niet doen

  • Een nieuwe badkamer bouwen of tegelen.
  • Leidingwerk verleggen. Afdoppen wel; nieuw leidingwerk legt de installateur.
  • Asbest verwijderen. Dat mag alleen een gecertificeerd asbestverwijderingsbedrijf (SC-530). Vermoeden we asbest, dan stoppen we en eerst komt er een inventarisatie.

Container of puinbak op straat in Delft

Voor een container, steiger of bouwkeet die meer dan 12 m² grond gebruikt (ook meerdere voorwerpen samen) doe je uiterlijk 15 werkdagen vooraf een melding; onder 12 m² is geen melding nodig. Een voorwerp mag maximaal 6 maanden in de openbare ruimte staan. Op gemeentegrond betaal je in 2026 precariobelasting van € 1,33 per m² per week; op eigen grond kost het niets. Bron

Parkeren voor de bus in Delft

Moet je werkbus voor het werk dichtbij staan op een plek waar parkeren normaal niet mag, dan vraag je minimaal 3 weken vooraf via ParkerenDelft een RVV-ontheffing aan. In 2026 kost een dagontheffing € 37,90 en een meerdaagse ontheffing € 91,10; bij afwijzing krijg je het geld niet terug. Laden en lossen kan zonder ontheffing. Bron

Sloopafval wegbrengen in Delft

Delftenaren gaan naar de milieustraat van Avalex in Delft, open maandag tot en met zaterdag van 8.00 tot 17.00 uur, met hun (digitale) Avalexpas; 12 bezoeken per jaar zijn gratis, vanaf het dertiende bezoek betaal je € 25,90. Volgens de tarieven 2026 betaal je per ton: bouw- en sloopafval € 210, puin € 30, gips € 185 en geïmpregneerd hout € 190; gewoon hout en asbest zijn gratis. Asbest (minder dan 35 m²) leveren particulieren alleen in op vertoon van een vergunning. Bron

Zero-emissiezone

Sinds 1 januari 2025 is de binnenstad van Delft een nul-emissiezone voor alle bestelauto's en vrachtwagens (N1, N2 en N3). Schonere bestelauto's mogen nog langer in de zone rijden; vanaf 1 januari 2030 moet alle stadslogistiek uitstootvrij zijn. Bron

Goed om te weten in Delft

Delft heeft zo'n 1.500 beschermde monumenten (ongeveer 700 rijks- en ruim 800 gemeentelijke monumenten) en 4 rijksbeschermde stadsgezichten. Voor constructieve wijzigingen aan een monument is een vergunning nodig, inclusief gevels, interieur, tuin en binnenplaats; de leges zijn in 2026 1,36% van de bouw- en sloopkosten (minimaal € 163,55). Bron

Waar we rijden

Vanaf de Coolsingel in Rotterdam is het 15,1 km rijden naar Delft, ongeveer 18 minuten. Op dezelfde rit werken we in Pijnacker, Rijswijk, Berkel en Rodenrijs en Schiedam.

De gemeente Delft telt 13 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Voorhof (8.140 woningen), Wippolder (7.546 woningen), Buitenhof (7.371 woningen) en Binnenstad (7.148 woningen). We werken ook in Hof van Delft, Voordijkshoorn, Vrijenban, Tanthof-West, Tanthof-Oost, Schieweg en Ruiven. Behalve in Delft zelf komen we in Den Hoorn.

Vragen over badkamer slopen in Delft

Mag ik in een appartement in Delft op elk moment slopen?

Bedrijfsmatig sloopwerk mag landelijk op werkdagen en zaterdag van 7.00 tot 19.00 uur (Bbl art. 7.17). Je VvE kan strengere huisregels hebben. Vraag die vooraf op, dan plannen we het hakwerk daarbinnen.

Komen jullie ook in Den Hoorn?

Ja. Vanaf de Coolsingel in Rotterdam is het 15,1 km rijden naar Delft, ongeveer 18 minuten. Op dezelfde rit werken we in Pijnacker, Rijswijk en Berkel en Rodenrijs.

Badkamer slopen in de buurt van Delft

Badkamer slopen in Delft?

Stuur foto's of laat ons komen kijken. Je krijgt een vaste prijs op papier, met de afvoer erbij. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Offerte aanvragen