Naar de inhoud
Sloopwerken Rotterdam
Menu

Sloopwerken in Maassluis

Binnensloop en stripwerk in woningen: tegels en vloeren eruit, keuken en badkamer slopen, muren weg. In Maassluis.

Kaart van het werkgebied: Zuid-Holland met alle gemeenten, met Maassluis's-GravenhageAlblasserdamAlbrandswaardAlphen aan den RijnBarendrechtBodegraven-ReeuwijkCapelle aan den IJsselDelftDordrechtGoeree-OverflakkeeGorinchemGoudaHardinxveld-GiessendamHendrik-Ido-AmbachtHillegomHoeksche WaardKaag en BraassemKatwijkKrimpen aan den IJsselKrimpenerwaardLansingerlandLeidenLeiderdorpLeidschendam-VoorburgLisseMaassluisMidden-DelflandMolenlandenNieuwkoopNissewaardNoordwijkOegstgeestPapendrechtPijnacker-NootdorpRidderkerkRijswijk (ZH.)RotterdamSchiedamSliedrechtTeylingenVlaardingenVoorne aan ZeeVoorschotenWaddinxveenWassenaarWestlandZoetermeerZoeterwoudeZuidplasZwijndrechtMaassluisRotterdamDordrechtDen HaagSpijkenisseNieuwerkerk aan den IJsselBerkel en RodenrijsZoetermeerVlaardingenRidderkerkRhoonLeidenZwijndrechtBarendrechtSchiedamGoudaCapelleKrimpenHoeksche WaardGoeree-OverflakkeeMolenlandenKrimpenerwaardAlphen aan den RijnVoorne aan ZeeNieuwkoopBodegraven-ReeuwijkWestlandKaag en BraassemNoordwijkWassenaarMidden-DelflandLeidschendamTeylingenKatwijkGorinchemZoeterwoudeHardinxveld-GiessendamLisseSliedrechtHillegomVestiging Rotterdam
Ons werkgebied: Rotterdam en ±35 km eromheen. Ingekleurd: gemeenten met een eigen pagina. Ring: onze vestiging in Rotterdam. Kaartdata: CBS/PDOK 2025, alle 50 gemeenten van Zuid-Holland.

Wat we slopen in Maassluis

Woningen in Maassluis

De gemeente Maassluis telt volgens het CBS 16.924 woningen. 52% is een eengezinswoning, 48% een appartement, en 55% is een koopwoning. De grootste groepen zijn gebouwd 1965 tot 1975 (23%) en 1975 tot 1985 (17%). Een eengezinswoning is hier gemiddeld 128 m².

Woningen in de gemeente Maassluis op 1 januari 2026. Bron: CBS 82550NED.
BouwjaarDeel van de woningenGem. oppervlak eengezinswoning
vóór 19458%118 m²
1945 tot 196512%115 m²
1965 tot 197523%125 m²
1975 tot 198517%125 m²
1985 tot 19958%122 m²
1995 tot 201516%141 m²
vanaf 201515%142 m²

Van vóór 1995 is 69% van de woningen, tegen gemiddeld 75% in de 23 plaatsen waar we werken. In huizen van vóór 1994 kan asbest zitten in vloertegels, zeil, lijm, kitten en plaatmateriaal: dan komt er eerst een inventarisatie, en die delen slopen wij niet.

Per wijk

Het aandeel koopwoningen loopt uiteen van 33% in Dijkpolder tot 78% in Steendijkpolder. De meeste appartementen staan in Kapelpolder (59%), de minste in Wilgenrijk (16%).

Alle wijken van de gemeente Maassluis. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenEengezinsAppartementKoop
Kapelpolder3.64541%59%48%
Sluispolder3.09343%57%49%
Burgemeesterswijk3.02445%55%63%
Dijkpolder2.62649%51%33%
Steendijkpolder2.01483%17%78%
Taanschuurpolder1.47855%45%71%
Wilgenrijk73084%16%66%
Aalkeetpolder5494%6%94%

Maassluis heeft een beschermd stadsgezicht; voor panden binnen dat gebied gelden andere regels voor vergunningsvrij bouwen, voor monumenten en niet-monumenten. Voor een monument is in de meeste gevallen een omgevingsvergunning nodig, bij een kleine verbouwing minstens 8 weken en bij een grote verbouwing minstens 6 maanden van tevoren aanvragen. Bron

Prijzen in Maassluis

Indicatieve vanafprijzen, inclusief 21% btw: vloertegels verwijderen vanaf € 15 per m², verlijmde pvc, parket of tapijt verwijderen vanaf € 10 per m², keuken demonteren of slopen (afvoer apart) vanaf € 350 per keuken en badkamer slopen, kleine badkamer tot ±4 m² vanaf € 600 per badkamer. Indicatie. De offerte na opname is leidend. Alle posten staan op kosten sloopwerk.

Container en afval in Maassluis

Voor een container op of aan de weg is in veel gevallen een APV-vergunning nodig (artikel 2:9); wie een voorwerp langer dan 30 dagen wil plaatsen heeft een omgevingsvergunning nodig. De vergunning kost eenmalig € 32,25, eventueel plus precariobelasting, en je krijgt binnen 8 weken bericht. Aanvragen via mijn.maassluis.nl met DigiD of eHerkenning. Bron

De milieustraat ligt aan de Heldringstraat 6 en werkt alleen op afspraak; neem je bevestiging met melding-ID en een geldig ID-bewijs mee. Je mag per keer maximaal 1 m³ bouw- en sloopafval (puin, steen, tegels, beton, sanitair) brengen, met een maximum van 3 m³ per maand. Zand, grond, aarde en (dak)grind worden niet aangenomen. Bron

Parkeren en de bus

De binnenstad is een parkeerschijfzone: donderdag en zaterdag van 9.00 tot 17.00 uur en vrijdag van 9.00 tot 21.00 uur maximaal 2,5 uur parkeren. Ondernemers kunnen géén ontheffing voor de parkeerschijfzone aanvragen; alleen bewoners van het gebied (€ 31,85). Bron

Waar we rijden

Vanaf de Coolsingel in Rotterdam is het 19,1 km rijden naar Maassluis, ongeveer 20 minuten. Op dezelfde rit werken we in Vlaardingen, Schiedam, Spijkenisse, Delft, Rijswijk en Rotterdam. In de gemeente Maassluis geldt geen zero-emissiezone voor bestelbussen (bron).

Vragen over sloopwerk in Maassluis

Wat slopen jullie in Maassluis?

Binnensloop en stripwerk in woningen: tegels verwijderen, vloer verwijderen, behang verwijderen, keuken slopen, badkamer slopen, draagmuur verwijderen, betonvloer slopen en woning strippen. Geen hele gebouwen en geen asbest.

Komen jullie ook in Vlaardingen en Schiedam?

Ja. Vanaf de Coolsingel in Rotterdam is het 19,1 km rijden naar Maassluis, ongeveer 20 minuten. We werken in de hele gemeente Maassluis.

Zit er asbest in mijn huis in Maassluis?

Dat zie je niet aan de buitenkant. In woningen van vóór 1994 kan het in vloertegels, zeil, lijm, kitten en plaatmateriaal zitten; 69% van de woningen in Maassluis is van vóór 1995. Dan eerst een asbestinventarisatie door een gecertificeerd bureau.

Moet ik een sloopmelding doen bij de gemeente Maassluis?

Als er meer dan 10 m³ sloopafval vrijkomt of als er asbest wordt verwijderd, wel: minstens vier weken vooraf via het Omgevingsloket. Lees sloopmelding: wanneer verplicht.

Sloopwerken in de buurt

Sloopwerk in Maassluis?

Stuur foto's of laat ons komen kijken. Je krijgt een vaste prijs op papier, met de afvoer erbij. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Offerte aanvragen