Naar de inhoud
Sloopwerken Rotterdam
Menu

Keuken slopen in Maassluis

Oude keuken eruit, tegels van de wand, aansluitingen afgedopt en alles afgevoerd. In Maassluis.

Keukens in Maassluis

De woningtypes in de gemeente Maassluis zijn gemengd: 38% tussenwoning, 11% hoekwoning en 2% twee-onder-een-kap. Bij een hoekwoning of twee-onder-een-kap kunnen we de keuken vaak via de zij- of achterdeur naar buiten brengen.

48% van de woningen is een appartement. In een flat of portiekwoning gaat het puin via trap of lift naar beneden; de VvE kan werktijden voorschrijven.

Woningen in de gemeente Maassluis. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WoningtypeDeel van de woningen
Tussenwoning38%
Hoekwoning11%
Twee-onder-een-kap2%
Vrijstaand1%
Appartement48%

Rijtjeshuizen staan vooral in Steendijkpolder (63% tussenwoning), het minst in Sluispolder (32%).

7 van de 8 wijken van de gemeente Maassluis. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenTussenwoningEengezins
Steendijkpolder2.01463%83%
Taanschuurpolder1.47843%55%
Dijkpolder2.62635%49%
Burgemeesterswijk3.02434%45%
Wilgenrijk73034%84%
Kapelpolder3.64533%41%
Sluispolder3.09332%43%
Keuken na het slopen: kasten weg, leidingen afgedopt, wandtegels deels verwijderd en puin in emmers
ImpressieSfeerbeeld, geen uitgevoerd project.

Zo werken we

  1. Foto of opname. Hoe groot de keuken is, wat er mee moet en of de tegels eraf gaan.
  2. Afsluiten. Water dicht, groep uit, gas afgedopt door een installateur.
  3. Demonteren. Apparatuur, blad en kasten eruit.
  4. Wand kaal. Tegels of achterwand eraf als dat bij de klus hoort.
  5. Afvoeren. Alles mee, ruimte bezemschoon.

Meer uitleg per stap: keuken slopen, de werkwijze.

Wat keuken slopen in Maassluis kost

Indicatieve vanafprijzen, inclusief 21% btw. Indicatie. De offerte na opname is leidend. Uitleg per post: kosten sloopwerk.
PostVanaf
Keuken demonteren of slopen (afvoer apart)€ 350 per keuken
Wandtegels verwijderen€ 18 per m²
Container 6 m³ inclusief afvoer€ 410 per container

Wat we niet doen

  • Werk aan de gasleiding. Afdoppen laten we doen door een erkend installateur.
  • Een nieuwe keuken plaatsen.
  • Asbest verwijderen. Dat mag alleen een gecertificeerd asbestverwijderingsbedrijf (SC-530). Vermoeden we asbest, dan stoppen we en eerst komt er een inventarisatie.

Sloopafval wegbrengen in Maassluis

De milieustraat ligt aan de Heldringstraat 6 en werkt alleen op afspraak; neem je bevestiging met melding-ID en een geldig ID-bewijs mee. Je mag per keer maximaal 1 m³ bouw- en sloopafval (puin, steen, tegels, beton, sanitair) brengen, met een maximum van 3 m³ per maand. Zand, grond, aarde en (dak)grind worden niet aangenomen. Bron

Container of puinbak op straat in Maassluis

Voor een container op of aan de weg is in veel gevallen een APV-vergunning nodig (artikel 2:9); wie een voorwerp langer dan 30 dagen wil plaatsen heeft een omgevingsvergunning nodig. De vergunning kost eenmalig € 32,25, eventueel plus precariobelasting, en je krijgt binnen 8 weken bericht. Aanvragen via mijn.maassluis.nl met DigiD of eHerkenning. Bron

Parkeren voor de bus in Maassluis

De binnenstad is een parkeerschijfzone: donderdag en zaterdag van 9.00 tot 17.00 uur en vrijdag van 9.00 tot 21.00 uur maximaal 2,5 uur parkeren. Ondernemers kunnen géén ontheffing voor de parkeerschijfzone aanvragen; alleen bewoners van het gebied (€ 31,85). Bron

Goed om te weten in Maassluis

Maassluis heeft een beschermd stadsgezicht; voor panden binnen dat gebied gelden andere regels voor vergunningsvrij bouwen, voor monumenten en niet-monumenten. Voor een monument is in de meeste gevallen een omgevingsvergunning nodig, bij een kleine verbouwing minstens 8 weken en bij een grote verbouwing minstens 6 maanden van tevoren aanvragen. Bron

Waar we rijden

Vanaf de Coolsingel in Rotterdam is het 19,1 km rijden naar Maassluis, ongeveer 20 minuten. Op dezelfde rit werken we in Vlaardingen, Schiedam, Spijkenisse en Delft. In de gemeente Maassluis geldt geen zero-emissiezone voor bestelbussen (bron).

De gemeente Maassluis telt 8 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Kapelpolder (3.645 woningen), Sluispolder (3.093 woningen), Burgemeesterswijk (3.024 woningen) en Dijkpolder (2.626 woningen). We werken ook in Steendijkpolder, Taanschuurpolder en Wilgenrijk.

Vragen over keuken slopen in Maassluis

Kan ik mijn oude keuken zelf naar de milieustraat in Maassluis brengen?

Dat kan; wat de gemeente daarover zegt, staat hieronder met de bron. Laat je het ons doen, dan nemen we alles mee.

Komen jullie ook in Vlaardingen, Schiedam en Spijkenisse?

Ja. Vanaf de Coolsingel in Rotterdam is het 19,1 km rijden naar Maassluis, ongeveer 20 minuten. Op dezelfde rit werken we in Vlaardingen, Schiedam en Spijkenisse.

Keuken slopen in de buurt van Maassluis

Keuken slopen in Maassluis?

Stuur foto's of laat ons komen kijken. Je krijgt een vaste prijs op papier, met de afvoer erbij. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Offerte aanvragen