Naar de inhoud
Sloopwerken Rotterdam
Menu

Keuken slopen in Vlaardingen

Oude keuken eruit, tegels van de wand, aansluitingen afgedopt en alles afgevoerd. In Vlaardingen.

Keukens in Vlaardingen

De woningtypes in de gemeente Vlaardingen zijn gemengd: 26% tussenwoning, 9% hoekwoning en 2% twee-onder-een-kap. Bij een hoekwoning of twee-onder-een-kap kunnen we de keuken vaak via de zij- of achterdeur naar buiten brengen.

Meer dan de helft van de woningen is een appartement (62%). Daar dragen we puin via trap of lift naar beneden en houden we rekening met de buren en de regels van de VvE.

Woningen in de gemeente Vlaardingen. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WoningtypeDeel van de woningen
Tussenwoning26%
Hoekwoning9%
Twee-onder-een-kap2%
Vrijstaand1%
Appartement62%

Rijtjeshuizen staan vooral in Vlaardinger Ambacht (39% tussenwoning), het minst in Vettenoordse Polder (7%).

7 van de 8 wijken van de gemeente Vlaardingen. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenTussenwoningEengezins
Vlaardinger Ambacht5.50139%56%
Holy Noord6.17035%52%
Oostwijk3.84026%44%
Centrum8.02824%32%
Holy Zuid5.88420%30%
Westwijk6.16017%26%
Vettenoordse Polder1.5297%13%
Keuken na het slopen: kasten weg, leidingen afgedopt, wandtegels deels verwijderd en puin in emmers
ImpressieSfeerbeeld, geen uitgevoerd project.

Zo werken we

  1. Foto of opname. Hoe groot de keuken is, wat er mee moet en of de tegels eraf gaan.
  2. Afsluiten. Water dicht, groep uit, gas afgedopt door een installateur.
  3. Demonteren. Apparatuur, blad en kasten eruit.
  4. Wand kaal. Tegels of achterwand eraf als dat bij de klus hoort.
  5. Afvoeren. Alles mee, ruimte bezemschoon.

Meer uitleg per stap: keuken slopen, de werkwijze.

Wat keuken slopen in Vlaardingen kost

Indicatieve vanafprijzen, inclusief 21% btw. Indicatie. De offerte na opname is leidend. Uitleg per post: kosten sloopwerk.
PostVanaf
Keuken demonteren of slopen (afvoer apart)€ 350 per keuken
Wandtegels verwijderen€ 18 per m²
Container 6 m³ inclusief afvoer€ 410 per container

Wat we niet doen

  • Werk aan de gasleiding. Afdoppen laten we doen door een erkend installateur.
  • Een nieuwe keuken plaatsen.
  • Asbest verwijderen. Dat mag alleen een gecertificeerd asbestverwijderingsbedrijf (SC-530). Vermoeden we asbest, dan stoppen we en eerst komt er een inventarisatie.

Sloopafval wegbrengen in Vlaardingen

De milieustraat van Irado ligt aan de Kreekweg 76, 3133 AZ Vlaardingen; je meldt je met postcode en huisnummer. Bouw- en sloopafval, gips en hout staan bij gratis afval, asbest alleen met toestemmingsbewijs. Puin (steen/beton) kost € 98,40 per ton, een Big Bag steen € 115,00 en een Big Bag alles € 200,00 (inclusief btw). Bron

Container of puinbak op straat in Vlaardingen

Voor een container of bouwmaterialen op de openbare weg is geen vergunning nodig, maar wel een melding, uiterlijk 5 werkdagen voor plaatsing via het digitale formulier (DigiD of eHerkenning). Op gemeentegrond betaal je precariobelasting: in 2026 € 15,90 per week per 10 m². Niet-afsluitbare containers kunnen tussen 30 december en 2 januari op jouw kosten worden verwijderd. Bron

Parkeren voor de bus in Vlaardingen

Er is betaald parkeren in de sectoren Centrum en Oostwijk. Bedrijven die werkzaamheden verrichten in het betaald parkeergebied kunnen een algemene (overall) bedrijfsparkeervergunning krijgen voor € 427 per jaar, geldig in beide sectoren; een sectorvergunning kost € 227 per jaar. Bron

Goed om te weten in Vlaardingen

Vlaardingen heeft monumenten en een lijst met 555 beeldbepalende panden en objecten. Voor groot onderhoud, slopen, bouwen en verbouwen van zulke panden vraag je een omgevingsvergunning aan via omgevingsloket.nl; veranderingen aan de achterzijde en gewoon onderhoud zijn vergunningvrij. Bron

Waar we rijden

Vanaf de Coolsingel in Rotterdam is het 21 km rijden naar Vlaardingen, ongeveer 20 minuten. Op dezelfde rit werken we in Schiedam, Maassluis, Spijkenisse en Delft. In de gemeente Vlaardingen geldt geen zero-emissiezone voor bestelbussen (bron).

De gemeente Vlaardingen telt 8 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Centrum (8.028 woningen), Holy Noord (6.170 woningen), Westwijk (6.160 woningen) en Holy Zuid (5.884 woningen). We werken ook in Vlaardinger Ambacht, Oostwijk en Vettenoordse Polder.

Vragen over keuken slopen in Vlaardingen

Kan ik mijn oude keuken zelf naar de milieustraat in Vlaardingen brengen?

Dat kan; wat de gemeente daarover zegt, staat hieronder met de bron. Laat je het ons doen, dan nemen we alles mee.

Komen jullie ook in Schiedam, Maassluis en Spijkenisse?

Ja. Vanaf de Coolsingel in Rotterdam is het 21 km rijden naar Vlaardingen, ongeveer 20 minuten. Op dezelfde rit werken we in Schiedam, Maassluis en Spijkenisse.

Keuken slopen in de buurt van Vlaardingen

Keuken slopen in Vlaardingen?

Stuur foto's of laat ons komen kijken. Je krijgt een vaste prijs op papier, met de afvoer erbij. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Offerte aanvragen