Naar de inhoud
Sloopwerken Rotterdam
Menu

Keuken slopen in Rhoon

Oude keuken eruit, tegels van de wand, aansluitingen afgedopt en alles afgevoerd. In Rhoon en Poortugaal.

Keukens in Rhoon

Rijtjeshuizen overheersen in de gemeente Albrandswaard: 42% van de eengezinswoningen is een tussenwoning. De keuken zit daar meestal aan de voor- of achterkant, en alles gaat via de gang naar buiten. Een open keuken maken betekent vaak een muur eruit: zie draagmuur verwijderen in Rhoon.

Appartementen zijn hier in de minderheid (19%). In een eengezinswoning rijden we het puin met de kruiwagen door de gang naar de container of de bus.

Woningen in de gemeente Albrandswaard. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WoningtypeDeel van de woningen
Tussenwoning42%
Hoekwoning18%
Twee-onder-een-kap10%
Vrijstaand10%
Appartement19%

Rijtjeshuizen staan vooral in Poortugaal-Noord (47% tussenwoning), het minst in Rhoon-Zuid (36%).

Alle wijken van de gemeente Albrandswaard. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenTussenwoningEengezins
Poortugaal-Noord1.03947%84%
Portland2.70346%75%
Rhoon-Noord91746%81%
Poortugaal-Zuid2.86343%88%
Rhoon-Zuid3.17336%77%
Buitengebied Albrandswaard1020%96%
Keuken na het slopen: kasten weg, leidingen afgedopt, wandtegels deels verwijderd en puin in emmers
ImpressieSfeerbeeld, geen uitgevoerd project.

Zo werken we

  1. Foto of opname. Hoe groot de keuken is, wat er mee moet en of de tegels eraf gaan.
  2. Afsluiten. Water dicht, groep uit, gas afgedopt door een installateur.
  3. Demonteren. Apparatuur, blad en kasten eruit.
  4. Wand kaal. Tegels of achterwand eraf als dat bij de klus hoort.
  5. Afvoeren. Alles mee, ruimte bezemschoon.

Meer uitleg per stap: keuken slopen, de werkwijze.

Wat keuken slopen in Rhoon kost

Indicatieve vanafprijzen, inclusief 21% btw. Indicatie. De offerte na opname is leidend. Uitleg per post: kosten sloopwerk.
PostVanaf
Keuken demonteren of slopen (afvoer apart)€ 350 per keuken
Wandtegels verwijderen€ 18 per m²
Container 6 m³ inclusief afvoer€ 410 per container

Wat we niet doen

  • Werk aan de gasleiding. Afdoppen laten we doen door een erkend installateur.
  • Een nieuwe keuken plaatsen.
  • Asbest verwijderen. Dat mag alleen een gecertificeerd asbestverwijderingsbedrijf (SC-530). Vermoeden we asbest, dan stoppen we en eerst komt er een inventarisatie.

Sloopafval wegbrengen in Albrandswaard

Volgens het Uitvoeringsbesluit Afvalstoffenverordening Albrandswaard 2026 is de brenglocatie het afvalscheidingsstation aan de Nijverheidsweg 3 in Rhoon. Steenachtig bouw- en sloopafval, puin, gips, asbest en asbestverdacht afval mogen daar worden aangeboden, zand niet. Toegang alleen met de afvalpas en alleen voor eigen huishoudelijk afval. Bron

Container of puinbak op straat in Rhoon

Voor een container of bigbag die korter dan 30 dagen op of aan de weg staat en geen hinder geeft, is geen ontheffing nodig; langer vraagt een ontheffing, minimaal 3 weken vooraf aan te vragen met DigiD of eHerkenning. De aanvraag kost € 11,70 plus per object € 36,30 per dag, € 50,30 per week of € 142,00 per maand; de gemeente beslist binnen 3 weken. Bron

Parkeren voor de bus in Rhoon

De enige blauwe zone in Albrandswaard is het parkeerterrein bij winkelcentrum Hof van Portland in Rhoon, alleen op zaterdag van 8.00 tot 17.00 uur. De pagina noemt geen betaald parkeren. Bron

Goed om te weten in Rhoon

Heeft een bouwplan impact op een monument of ligt het in een beschermd dorpsgezicht, dan geeft de Commissie ruimtelijke kwaliteit één integraal advies over erfgoed en omgevingskwaliteit, waarna de gemeente over de omgevingsvergunning beslist. Bron

Waar we rijden

Vanaf de Coolsingel in Rotterdam is het 12,3 km rijden naar Rhoon, ongeveer 21 minuten. Op dezelfde rit werken we in Barendrecht, Spijkenisse, Rotterdam en Schiedam. In de gemeente Albrandswaard geldt geen zero-emissiezone voor bestelbussen (bron).

De gemeente Albrandswaard telt 6 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Rhoon-Zuid (3.173 woningen), Poortugaal-Zuid (2.863 woningen), Portland (2.703 woningen) en Poortugaal-Noord (1.039 woningen). We werken ook in Rhoon-Noord en Buitengebied Albrandswaard. Behalve in Rhoon zelf komen we in Poortugaal.

Vragen over keuken slopen in Rhoon

Kan ik mijn oude keuken zelf naar de milieustraat in Albrandswaard brengen?

Dat kan; wat de gemeente daarover zegt, staat hieronder met de bron. Laat je het ons doen, dan nemen we alles mee.

Komen jullie ook in Poortugaal?

Ja. Vanaf de Coolsingel in Rotterdam is het 12,3 km rijden naar Rhoon, ongeveer 21 minuten. Op dezelfde rit werken we in Barendrecht, Spijkenisse en Rotterdam.

Keuken slopen in de buurt van Rhoon

Keuken slopen in Rhoon?

Stuur foto's of laat ons komen kijken. Je krijgt een vaste prijs op papier, met de afvoer erbij. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Offerte aanvragen