Naar de inhoud
Sloopwerken Rotterdam
Menu

Badkamer slopen in Rhoon

Sanitair, bad, douche en tegels eruit, leidingen afgedopt, ruimte kaal. In Rhoon en Poortugaal.

Badkamers in flats en huizen in Rhoon

Appartementen zijn hier in de minderheid (19%). In een eengezinswoning rijden we het puin met de kruiwagen door de gang naar de container of de bus.

In een eengezinswoning zit de badkamer meestal op de eerste verdieping, op een betonvloer of op houten balken. Bij balken hakken we voorzichtig om scheuren in het plafond eronder te voorkomen.

Een eigen badkamer verbouwen zonder verhuurder kan vooral in Poortugaal-Noord, waar 84% van de woningen koop is; in Rhoon-Noord is dat 55%.

Alle wijken van de gemeente Albrandswaard. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenAppartementKoop
Portland2.70325%76%
Rhoon-Zuid3.17323%74%
Rhoon-Noord91719%55%
Poortugaal-Noord1.03916%84%
Poortugaal-Zuid2.86312%60%
Buitengebied Albrandswaard1024%83%

Ouderdom van de badkamers

In de gemeente Albrandswaard is 52% van de woningen gebouwd vóór 1995 (CBS deelt bouwjaren in klassen in). In huizen van vóór 1994 kan asbest zitten in kitten, plaatmateriaal achter de tegels en oude vloertegels. Dat is minder dan het gemiddelde van 75% in de 23 plaatsen waar we werken.

Badkamer gesloopt tot op de steen, met het inbouwreservoir en de leidingen nog zichtbaar
ImpressieSfeerbeeld, geen uitgevoerd project.

Zo werken we

  1. Foto of opname. Oppervlak, verdieping, wat blijft en wat eruit gaat.
  2. Afsluiten. Water dicht, groep uit, leidingen afgedopt.
  3. Sanitair eruit. Toilet, bad, douche, wastafel.
  4. Tegels eraf. Wand en vloer, tot op de steen als dat de afspraak is.
  5. Afvoeren. Puin en sanitair gescheiden mee, ruimte schoon.

Meer uitleg per stap: badkamer slopen, de werkwijze.

Wat badkamer slopen in Rhoon kost

Indicatieve vanafprijzen, inclusief 21% btw. Indicatie. De offerte na opname is leidend. Uitleg per post: kosten sloopwerk.
PostVanaf
Badkamer slopen, kleine badkamer tot ±4 m²€ 600 per badkamer
Toilet slopen€ 250 per toilet
Wandtegels verwijderen€ 18 per m²
Container 6 m³ inclusief afvoer€ 410 per container

Wat we niet doen

  • Een nieuwe badkamer bouwen of tegelen.
  • Leidingwerk verleggen. Afdoppen wel; nieuw leidingwerk legt de installateur.
  • Asbest verwijderen. Dat mag alleen een gecertificeerd asbestverwijderingsbedrijf (SC-530). Vermoeden we asbest, dan stoppen we en eerst komt er een inventarisatie.

Container of puinbak op straat in Rhoon

Voor een container of bigbag die korter dan 30 dagen op of aan de weg staat en geen hinder geeft, is geen ontheffing nodig; langer vraagt een ontheffing, minimaal 3 weken vooraf aan te vragen met DigiD of eHerkenning. De aanvraag kost € 11,70 plus per object € 36,30 per dag, € 50,30 per week of € 142,00 per maand; de gemeente beslist binnen 3 weken. Bron

Parkeren voor de bus in Rhoon

De enige blauwe zone in Albrandswaard is het parkeerterrein bij winkelcentrum Hof van Portland in Rhoon, alleen op zaterdag van 8.00 tot 17.00 uur. De pagina noemt geen betaald parkeren. Bron

Sloopafval wegbrengen in Albrandswaard

Volgens het Uitvoeringsbesluit Afvalstoffenverordening Albrandswaard 2026 is de brenglocatie het afvalscheidingsstation aan de Nijverheidsweg 3 in Rhoon. Steenachtig bouw- en sloopafval, puin, gips, asbest en asbestverdacht afval mogen daar worden aangeboden, zand niet. Toegang alleen met de afvalpas en alleen voor eigen huishoudelijk afval. Bron

Goed om te weten in Rhoon

Heeft een bouwplan impact op een monument of ligt het in een beschermd dorpsgezicht, dan geeft de Commissie ruimtelijke kwaliteit één integraal advies over erfgoed en omgevingskwaliteit, waarna de gemeente over de omgevingsvergunning beslist. Bron

Waar we rijden

Vanaf de Coolsingel in Rotterdam is het 12,3 km rijden naar Rhoon, ongeveer 21 minuten. Op dezelfde rit werken we in Barendrecht, Spijkenisse, Rotterdam en Schiedam. In de gemeente Albrandswaard geldt geen zero-emissiezone voor bestelbussen (bron).

De gemeente Albrandswaard telt 6 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Rhoon-Zuid (3.173 woningen), Poortugaal-Zuid (2.863 woningen), Portland (2.703 woningen) en Poortugaal-Noord (1.039 woningen). We werken ook in Rhoon-Noord en Buitengebied Albrandswaard. Behalve in Rhoon zelf komen we in Poortugaal.

Vragen over badkamer slopen in Rhoon

Mag ik in een appartement in Rhoon op elk moment slopen?

Bedrijfsmatig sloopwerk mag landelijk op werkdagen en zaterdag van 7.00 tot 19.00 uur (Bbl art. 7.17). Je VvE kan strengere huisregels hebben. Vraag die vooraf op, dan plannen we het hakwerk daarbinnen.

Komen jullie ook in Poortugaal?

Ja. Vanaf de Coolsingel in Rotterdam is het 12,3 km rijden naar Rhoon, ongeveer 21 minuten. Op dezelfde rit werken we in Barendrecht, Spijkenisse en Rotterdam.

Badkamer slopen in de buurt van Rhoon

Badkamer slopen in Rhoon?

Stuur foto's of laat ons komen kijken. Je krijgt een vaste prijs op papier, met de afvoer erbij. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Offerte aanvragen