Naar de inhoud
Sloopwerken Rotterdam
Menu

Badkamer slopen in Spijkenisse

Sanitair, bad, douche en tegels eruit, leidingen afgedopt, ruimte kaal. In Spijkenisse, Hekelingen, Geervliet, Simonshaven, Zuidland en Abbenbroek.

Badkamers in flats en huizen in Spijkenisse

32% van de woningen is een appartement. In een flat of portiekwoning gaat het puin via trap of lift naar beneden; de VvE kan werktijden voorschrijven.

In een appartement liggen de afvoeren van de badkamer vaak in een gemeenschappelijke leidingschacht. Die laten we heel; we doppen alleen af wat bij jouw badkamer hoort. Vraag de VvE vooraf naar werktijden en het gebruik van de lift.

Een eigen badkamer verbouwen zonder verhuurder kan vooral in Maaswijk, waar 80% van de woningen koop is; in Centrum is dat 35%.

8 van de 22 wijken van de gemeente Nissewaard. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenAppartementKoop
Centrum3.63170%35%
Schiekamp1.71762%57%
Hoogwerf1.97558%50%
De Elementen1.77958%74%
Groenewoud1.92257%38%
Gildenwijk71254%38%
Vierambachten46447%69%
De Akkers4.75041%45%

Ouderdom van de badkamers

In de gemeente Nissewaard is 76% van de woningen gebouwd vóór 1995 (CBS deelt bouwjaren in klassen in). In huizen van vóór 1994 kan asbest zitten in kitten, plaatmateriaal achter de tegels en oude vloertegels. Dat is ongeveer gelijk aan het gemiddelde van 75% in de 23 plaatsen waar we werken.

Badkamer gesloopt tot op de steen, met het inbouwreservoir en de leidingen nog zichtbaar
ImpressieSfeerbeeld, geen uitgevoerd project.

Zo werken we

  1. Foto of opname. Oppervlak, verdieping, wat blijft en wat eruit gaat.
  2. Afsluiten. Water dicht, groep uit, leidingen afgedopt.
  3. Sanitair eruit. Toilet, bad, douche, wastafel.
  4. Tegels eraf. Wand en vloer, tot op de steen als dat de afspraak is.
  5. Afvoeren. Puin en sanitair gescheiden mee, ruimte schoon.

Meer uitleg per stap: badkamer slopen, de werkwijze.

Wat badkamer slopen in Spijkenisse kost

Indicatieve vanafprijzen, inclusief 21% btw. Indicatie. De offerte na opname is leidend. Uitleg per post: kosten sloopwerk.
PostVanaf
Badkamer slopen, kleine badkamer tot ±4 m²€ 600 per badkamer
Toilet slopen€ 250 per toilet
Wandtegels verwijderen€ 18 per m²
Container 6 m³ inclusief afvoer€ 410 per container

Wat we niet doen

  • Een nieuwe badkamer bouwen of tegelen.
  • Leidingwerk verleggen. Afdoppen wel; nieuw leidingwerk legt de installateur.
  • Asbest verwijderen. Dat mag alleen een gecertificeerd asbestverwijderingsbedrijf (SC-530). Vermoeden we asbest, dan stoppen we en eerst komt er een inventarisatie.

Container of puinbak op straat in Spijkenisse

Een container mag zonder vergunning op een parkeervak staan als je dat minstens 5 werkdagen vooraf gratis meldt, hij maximaal 2 parkeervakken inneemt, binnen 30 dagen weg is en een deksel, naam en telefoonnummer en lichtgevende markering heeft. Langer dan 30 dagen, meer dan 2 parkeervakken of plaatsing op gras vraagt een vergunning; de kosten hangen af van de duur en worden na beoordeling meegedeeld. Bron

Parkeren voor de bus in Spijkenisse

In het centrum van Spijkenisse en de Gildenwijk betaal je op straat € 2,50 tot € 3,45 per uur voor de eerste twee uur, in Centrumkern I en II € 6,90 per uur vanaf het derde uur; buiten de aangegeven tijden is parkeren gratis. In de vijf parkeergarages betaal je € 1 per 50 minuten. Bron

Sloopafval wegbrengen in Nissewaard

Bij de Stadswerf (Mosterweg 1, Spijkenisse) breng je gratis tien keer per jaar afval tot 1 m³ per keer, met afvalpas; vier extra bezoeken kun je kopen. Bouw- en sloopafval en grond mag je hier niet brengen; daarvoor verwijst de gemeente naar Renewi. Bron

Goed om te weten in Spijkenisse

Volgens de Woonvisie 2020-2030 is in Nissewaard meer dan de helft van de woningen gebouwd tussen 1975 en 1995, met nadruk op de jaren 80, door het groeikernverleden van Spijkenisse. Dat aandeel ligt veel hoger dan het landelijk gemiddelde van 28%. Bron

Waar we rijden

Vanaf de Coolsingel in Rotterdam is het 23,5 km rijden naar Spijkenisse, ongeveer 27 minuten. Op dezelfde rit werken we in Rhoon, Vlaardingen, Schiedam en Maassluis. In de gemeente Nissewaard geldt geen zero-emissiezone voor bestelbussen (bron).

De gemeente Nissewaard telt 22 wijken volgens het CBS. De grootste zijn De Akkers (4.750 woningen), Maaswijk (4.680 woningen), Centrum (3.631 woningen) en Waterland (3.458 woningen). We werken ook in Zuidland, Vogelenzang, Sterrenkwartier, Schenkel, Hoogwerf, Groenewoud, De Elementen, Schiekamp, De Hoek, Vriesland, Heenvliet, Geervliet, Hekelingen, Gildenwijk, Abbenbroek, Vierambachten en Simonshaven. Behalve in Spijkenisse zelf komen we in Hekelingen, Geervliet, Simonshaven, Zuidland en Abbenbroek.

Vragen over badkamer slopen in Spijkenisse

Mag ik in een appartement in Spijkenisse op elk moment slopen?

Bedrijfsmatig sloopwerk mag landelijk op werkdagen en zaterdag van 7.00 tot 19.00 uur (Bbl art. 7.17). Je VvE kan strengere huisregels hebben. Vraag die vooraf op, dan plannen we het hakwerk daarbinnen.

Komen jullie ook in Hekelingen, Geervliet en Simonshaven?

Ja. Vanaf de Coolsingel in Rotterdam is het 23,5 km rijden naar Spijkenisse, ongeveer 27 minuten. Op dezelfde rit werken we in Rhoon, Vlaardingen en Schiedam.

Badkamer slopen in de buurt van Spijkenisse

Badkamer slopen in Spijkenisse?

Stuur foto's of laat ons komen kijken. Je krijgt een vaste prijs op papier, met de afvoer erbij. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Offerte aanvragen