Naar de inhoud
Sloopwerken Rotterdam
Menu

Badkamer slopen in Barendrecht

Sanitair, bad, douche en tegels eruit, leidingen afgedopt, ruimte kaal. In Barendrecht.

Badkamers in flats en huizen in Barendrecht

Appartementen zijn hier in de minderheid (27%). In een eengezinswoning rijden we het puin met de kruiwagen door de gang naar de container of de bus.

In een eengezinswoning zit de badkamer meestal op de eerste verdieping, op een betonvloer of op houten balken. Bij balken hakken we voorzichtig om scheuren in het plafond eronder te voorkomen.

Een eigen badkamer verbouwen zonder verhuurder kan vooral in Dorpzicht, waar 99% van de woningen koop is; in Noord is dat 45%.

8 van de 23 wijken van de gemeente Barendrecht. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenAppartementKoop
Bedrijventerreinen7185%11%
Havenkwartier67858%75%
Binnenland51847%52%
Centrum76446%49%
Waterkant77439%57%
Meerwede2.47838%64%
Noord1.24534%45%
Bijdorp58032%87%

Ouderdom van de badkamers

In de gemeente Barendrecht is 40% van de woningen gebouwd vóór 1995 (CBS deelt bouwjaren in klassen in). In huizen van vóór 1994 kan asbest zitten in kitten, plaatmateriaal achter de tegels en oude vloertegels. Dat is minder dan het gemiddelde van 75% in de 23 plaatsen waar we werken.

Badkamer gesloopt tot op de steen, met het inbouwreservoir en de leidingen nog zichtbaar
ImpressieSfeerbeeld, geen uitgevoerd project.

Zo werken we

  1. Foto of opname. Oppervlak, verdieping, wat blijft en wat eruit gaat.
  2. Afsluiten. Water dicht, groep uit, leidingen afgedopt.
  3. Sanitair eruit. Toilet, bad, douche, wastafel.
  4. Tegels eraf. Wand en vloer, tot op de steen als dat de afspraak is.
  5. Afvoeren. Puin en sanitair gescheiden mee, ruimte schoon.

Meer uitleg per stap: badkamer slopen, de werkwijze.

Wat badkamer slopen in Barendrecht kost

Indicatieve vanafprijzen, inclusief 21% btw. Indicatie. De offerte na opname is leidend. Uitleg per post: kosten sloopwerk.
PostVanaf
Badkamer slopen, kleine badkamer tot ±4 m²€ 600 per badkamer
Toilet slopen€ 250 per toilet
Wandtegels verwijderen€ 18 per m²
Container 6 m³ inclusief afvoer€ 410 per container

Wat we niet doen

  • Een nieuwe badkamer bouwen of tegelen.
  • Leidingwerk verleggen. Afdoppen wel; nieuw leidingwerk legt de installateur.
  • Asbest verwijderen. Dat mag alleen een gecertificeerd asbestverwijderingsbedrijf (SC-530). Vermoeden we asbest, dan stoppen we en eerst komt er een inventarisatie.

Container of puinbak op straat in Barendrecht

Voor een puincontainer of bigbag is geen ontheffing nodig als die korter dan 30 dagen staat en andere weggebruikers niet hindert; plaats hem op eigen grond als daar ruimte is en niet binnen 2 meter van brandkranen, rioolputten en nooduitgangen. Voor grote voorwerpen is een ontheffing nodig, minimaal 3 weken vooraf aan te vragen via loket.barendrecht.nl. Kosten: € 11,70 behandeling plus € 0,51 per m² per dag of € 3,60 per m² per week; zee- en opslagcontainers zijn niet toegestaan. Bron

Parkeren voor de bus in Barendrecht

Barendrecht heeft blauwe zones in het centrumgebied (Achterom, Middenbaan, Onderlangs, 't Vlak) en het stationsgebied; je parkeert er met een parkeerschijf, de borden geven de maximale duur. Een ontheffing (€ 31,40) is alleen voor bewoners van die gebieden. De pagina noemt geen betaald parkeren. Bron

Sloopafval wegbrengen in Barendrecht

Op het afvalaanbiedstation aan de Londen 15 kun je circa 28 soorten afval gescheiden inleveren (bericht van 3 maart 2025). Asbest mag je er naartoe brengen, maar alleen na schriftelijke toestemming via een sloopmelding in het Omgevingsloket, uiterlijk 5 werkdagen voor de start, en bij een totale hoeveelheid onder 35 m². Bron

Goed om te weten in Barendrecht

De oude dorpskern van Barendrecht en een deel van de 1e Barendrechtseweg zijn een beschermd dorpsgezicht; de gemeente telt 18 rijksmonumenten. Voor het wijzigen, verbouwen of slopen van een monument is bijna altijd een omgevingsvergunning nodig, ook voor het vervangen van ramen of deuren. Bron

Waar we rijden

Vanaf de Coolsingel in Rotterdam is het 12,4 km rijden naar Barendrecht, ongeveer 19 minuten. Op dezelfde rit werken we in Ridderkerk, Rhoon, Zwijndrecht en Hendrik-Ido-Ambacht. In de gemeente Barendrecht geldt geen zero-emissiezone voor bestelbussen (bron).

De gemeente Barendrecht telt 23 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Meerwede (2.478 woningen), Nieuweland (1.997 woningen), Vrijenburg (1.917 woningen) en Buitenoord (1.631 woningen). We werken ook in Noord, Molenvliet, Buitengebied Zuid, Paddewei, Oranjewijk, Waterkant, Centrum, Havenkwartier, Ter Leede, Smitshoek, Bijdorp, Riederhoek, Binnenland, Vrijheidsakker, Gaatkensoog, Voordijk en Dorpzicht.

Vragen over badkamer slopen in Barendrecht

Mag ik in een appartement in Barendrecht op elk moment slopen?

Bedrijfsmatig sloopwerk mag landelijk op werkdagen en zaterdag van 7.00 tot 19.00 uur (Bbl art. 7.17). Je VvE kan strengere huisregels hebben. Vraag die vooraf op, dan plannen we het hakwerk daarbinnen.

Komen jullie ook in Ridderkerk, Rhoon en Zwijndrecht?

Ja. Vanaf de Coolsingel in Rotterdam is het 12,4 km rijden naar Barendrecht, ongeveer 19 minuten. Op dezelfde rit werken we in Ridderkerk, Rhoon en Zwijndrecht.

Badkamer slopen in de buurt van Barendrecht

Badkamer slopen in Barendrecht?

Stuur foto's of laat ons komen kijken. Je krijgt een vaste prijs op papier, met de afvoer erbij. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Offerte aanvragen