Naar de inhoud
Sloopwerken Rotterdam
Menu

Badkamer slopen in Ridderkerk

Sanitair, bad, douche en tegels eruit, leidingen afgedopt, ruimte kaal. In Ridderkerk, Bolnes en Rijsoord.

Badkamers in flats en huizen in Ridderkerk

44% van de woningen is een appartement. In een flat of portiekwoning gaat het puin via trap of lift naar beneden; de VvE kan werktijden voorschrijven.

In een appartement liggen de afvoeren van de badkamer vaak in een gemeenschappelijke leidingschacht. Die laten we heel; we doppen alleen af wat bij jouw badkamer hoort. Vraag de VvE vooraf naar werktijden en het gebruik van de lift.

Een eigen badkamer verbouwen zonder verhuurder kan vooral in Het Zand, waar 91% van de woningen koop is; in West is dat 40%.

8 van de 11 wijken van de gemeente Ridderkerk. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenAppartementKoop
Centrum2.49170%47%
West1.77563%40%
Donkersloot5758%84%
Bolnes3.79353%52%
Oost2.80952%53%
Slikkerveer4.23044%65%
Het Zand1.56933%91%
Drievliet3.63526%49%

Ouderdom van de badkamers

In de gemeente Ridderkerk is 78% van de woningen gebouwd vóór 1995 (CBS deelt bouwjaren in klassen in). In huizen van vóór 1994 kan asbest zitten in kitten, plaatmateriaal achter de tegels en oude vloertegels. Dat is ongeveer gelijk aan het gemiddelde van 75% in de 23 plaatsen waar we werken.

Badkamer gesloopt tot op de steen, met het inbouwreservoir en de leidingen nog zichtbaar
ImpressieSfeerbeeld, geen uitgevoerd project.

Zo werken we

  1. Foto of opname. Oppervlak, verdieping, wat blijft en wat eruit gaat.
  2. Afsluiten. Water dicht, groep uit, leidingen afgedopt.
  3. Sanitair eruit. Toilet, bad, douche, wastafel.
  4. Tegels eraf. Wand en vloer, tot op de steen als dat de afspraak is.
  5. Afvoeren. Puin en sanitair gescheiden mee, ruimte schoon.

Meer uitleg per stap: badkamer slopen, de werkwijze.

Wat badkamer slopen in Ridderkerk kost

Indicatieve vanafprijzen, inclusief 21% btw. Indicatie. De offerte na opname is leidend. Uitleg per post: kosten sloopwerk.
PostVanaf
Badkamer slopen, kleine badkamer tot ±4 m²€ 600 per badkamer
Toilet slopen€ 250 per toilet
Wandtegels verwijderen€ 18 per m²
Container 6 m³ inclusief afvoer€ 410 per container

Wat we niet doen

  • Een nieuwe badkamer bouwen of tegelen.
  • Leidingwerk verleggen. Afdoppen wel; nieuw leidingwerk legt de installateur.
  • Asbest verwijderen. Dat mag alleen een gecertificeerd asbestverwijderingsbedrijf (SC-530). Vermoeden we asbest, dan stoppen we en eerst komt er een inventarisatie.

Container of puinbak op straat in Ridderkerk

Voor een puincontainer of bigbag die korter dan 30 dagen staat en geen hinder geeft is geen ontheffing nodig, wel een online melding minimaal 5 werkdagen voor de plaatsingsdatum (DigiD of eHerkenning). Voor grote voorwerpen zoals steigers of bouwketen vraag je minimaal 3 weken vooraf een ontheffing aan; die kost € 62,20 plus € 30,41 per dag of € 46,49 per week voor gebruik van de openbare weg. De gemeente beslist binnen 3 weken. Bron

Parkeren voor de bus in Ridderkerk

Het betaald parkeren op straat in het centrum van Ridderkerk wordt als proef van ruim een jaar omgezet naar een blauwe zone: twee uur gratis met parkeerschijf, op enkele plekken maximaal een half uur. In de parkeergarages blijft betaald parkeren. Bron

Sloopafval wegbrengen in Ridderkerk

Volgens het Uitvoeringsbesluit Afvalstoffenverordening Ridderkerk 2026 (in werking 1 januari 2026) is de brenglocatie de Milieustraat Noordpolder, Crezéepolder 9 te Hendrik-Ido-Ambacht, geëxploiteerd door HVC. Steenachtig bouw- en sloopafval, puin, gips, asbest en asbestverdacht afval mogen daar worden aangeboden, zand niet. Toegang alleen met de afvalpas. Bron

Goed om te weten in Ridderkerk

Ridderkerk heeft 158 gemeentelijke monumenten en 56 rijksmonumenten. Een monument mag verbouwd of veranderd worden, maar daarvoor is een omgevingsvergunning nodig, waarover de gemeente de Commissie Ruimtelijke Kwaliteit om advies vraagt. Bron

Waar we rijden

Vanaf de Coolsingel in Rotterdam is het 15,9 km rijden naar Ridderkerk, ongeveer 20 minuten. Op dezelfde rit werken we in Hendrik-Ido-Ambacht, Krimpen aan den IJssel, Barendrecht en Zwijndrecht. In de gemeente Ridderkerk geldt geen zero-emissiezone voor bestelbussen (bron).

De gemeente Ridderkerk telt 11 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Slikkerveer (4.230 woningen), Bolnes (3.793 woningen), Drievliet (3.635 woningen) en Oost (2.809 woningen). We werken ook in Centrum, West, Het Zand, Rijsoord en Oostendam. Behalve in Ridderkerk zelf komen we in Bolnes en Rijsoord.

Vragen over badkamer slopen in Ridderkerk

Mag ik in een appartement in Ridderkerk op elk moment slopen?

Bedrijfsmatig sloopwerk mag landelijk op werkdagen en zaterdag van 7.00 tot 19.00 uur (Bbl art. 7.17). Je VvE kan strengere huisregels hebben. Vraag die vooraf op, dan plannen we het hakwerk daarbinnen.

Komen jullie ook in Bolnes en Rijsoord?

Ja. Vanaf de Coolsingel in Rotterdam is het 15,9 km rijden naar Ridderkerk, ongeveer 20 minuten. Op dezelfde rit werken we in Hendrik-Ido-Ambacht, Krimpen aan den IJssel en Barendrecht.

Badkamer slopen in de buurt van Ridderkerk

Badkamer slopen in Ridderkerk?

Stuur foto's of laat ons komen kijken. Je krijgt een vaste prijs op papier, met de afvoer erbij. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Offerte aanvragen