Naar de inhoud
Sloopwerken Rotterdam
Menu

Badkamer slopen in Papendrecht

Sanitair, bad, douche en tegels eruit, leidingen afgedopt, ruimte kaal. In Papendrecht.

Badkamers in flats en huizen in Papendrecht

34% van de woningen is een appartement. In een flat of portiekwoning gaat het puin via trap of lift naar beneden; de VvE kan werktijden voorschrijven.

In een appartement liggen de afvoeren van de badkamer vaak in een gemeenschappelijke leidingschacht. Die laten we heel; we doppen alleen af wat bij jouw badkamer hoort. Vraag de VvE vooraf naar werktijden en het gebruik van de lift.

Een eigen badkamer verbouwen zonder verhuurder kan vooral in Middenpolder, waar 84% van de woningen koop is; in Kraaihoek is dat 44%.

7 van de 8 wijken van de gemeente Papendrecht. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenAppartementKoop
Westpolder4.49847%62%
De Kooy-Oosteind61945%81%
Kraaihoek2.80041%44%
Middenpolder1.17740%84%
Oostpolder1.63420%78%
Wilgendonk2.43619%73%
Molenvliet1.38111%72%

Ouderdom van de badkamers

In de gemeente Papendrecht is 75% van de woningen gebouwd vóór 1995 (CBS deelt bouwjaren in klassen in). In huizen van vóór 1994 kan asbest zitten in kitten, plaatmateriaal achter de tegels en oude vloertegels. Dat is ongeveer gelijk aan het gemiddelde van 75% in de 23 plaatsen waar we werken.

Badkamer gesloopt tot op de steen, met het inbouwreservoir en de leidingen nog zichtbaar
ImpressieSfeerbeeld, geen uitgevoerd project.

Zo werken we

  1. Foto of opname. Oppervlak, verdieping, wat blijft en wat eruit gaat.
  2. Afsluiten. Water dicht, groep uit, leidingen afgedopt.
  3. Sanitair eruit. Toilet, bad, douche, wastafel.
  4. Tegels eraf. Wand en vloer, tot op de steen als dat de afspraak is.
  5. Afvoeren. Puin en sanitair gescheiden mee, ruimte schoon.

Meer uitleg per stap: badkamer slopen, de werkwijze.

Wat badkamer slopen in Papendrecht kost

Indicatieve vanafprijzen, inclusief 21% btw. Indicatie. De offerte na opname is leidend. Uitleg per post: kosten sloopwerk.
PostVanaf
Badkamer slopen, kleine badkamer tot ±4 m²€ 600 per badkamer
Toilet slopen€ 250 per toilet
Wandtegels verwijderen€ 18 per m²
Container 6 m³ inclusief afvoer€ 410 per container

Wat we niet doen

  • Een nieuwe badkamer bouwen of tegelen.
  • Leidingwerk verleggen. Afdoppen wel; nieuw leidingwerk legt de installateur.
  • Asbest verwijderen. Dat mag alleen een gecertificeerd asbestverwijderingsbedrijf (SC-530). Vermoeden we asbest, dan stoppen we en eerst komt er een inventarisatie.

Container of puinbak op straat in Papendrecht

Voor een container op straat, stoep of parkeervak is toestemming nodig. Een gratis melding, 5 werkdagen vooraf, is genoeg voor één container van maximaal 12 m² die maximaal 14 dagen staat, of voor losse materialen zoals zand of tegels tot 7 dagen; buiten die regels of in het centrum vraag je 10 werkdagen vooraf een ontheffing aan. Een ontheffing voor een container die niet aan de regels voldoet kost € 26,27, plus een vergoeding per m² voor het gebruik van de grond. Aanvragen gaat via 'Gebruik openbare ruimte aanvragen' met een situatietekening. Bron

Parkeren voor de bus in Papendrecht

Papendrecht heeft een blauwe zone waar je maandag tot en met donderdag en zaterdag van 9.00 tot 19.00 uur en vrijdag tot 21.00 uur maximaal 1 uur met een parkeerschijf mag staan. Een bedrijfsontheffing kost € 140,38 per kalenderjaar; bedrijven die werk in de blauwe zone uitvoeren waarvoor een voertuig nodig is, kunnen op afspraak een tijdelijke parkeerontheffing aanvragen. Bron

Sloopafval wegbrengen in Papendrecht

Op het HVC-afvalbrengstation aan de Willem Dreeslaan 6 kunnen inwoners veel soorten afval (behalve restafval) gescheiden en gratis aanleveren; neem je afvalpasje mee. Voor asbest gelden speciale regels. Inwoners kunnen gratis een aanhanger lenen via DU-DO. Bron

Goed om te weten in Papendrecht

Het dijklint is de oorsprong van Papendrecht: tot in de jaren twintig van de 20e eeuw was de bebouwing langs de dijk de enige in het dorp, daarna groeide Papendrecht sterk de polder in. De gemeente heeft een dijkvisie opgesteld om de waarde van het dijklint te behouden en te versterken. Bron

Waar we rijden

Vanaf de Coolsingel in Rotterdam is het 23,5 km rijden naar Papendrecht, ongeveer 24 minuten. Op dezelfde rit werken we in Hendrik-Ido-Ambacht, Zwijndrecht, Dordrecht en Ridderkerk. In de gemeente Papendrecht geldt geen zero-emissiezone voor bestelbussen (bron).

De gemeente Papendrecht telt 8 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Westpolder (4.498 woningen), Kraaihoek (2.800 woningen), Wilgendonk (2.436 woningen) en Oostpolder (1.634 woningen). We werken ook in Molenvliet, Middenpolder en De Kooy-Oosteind.

Vragen over badkamer slopen in Papendrecht

Mag ik in een appartement in Papendrecht op elk moment slopen?

Bedrijfsmatig sloopwerk mag landelijk op werkdagen en zaterdag van 7.00 tot 19.00 uur (Bbl art. 7.17). Je VvE kan strengere huisregels hebben. Vraag die vooraf op, dan plannen we het hakwerk daarbinnen.

Komen jullie ook in Hendrik-Ido-Ambacht, Zwijndrecht en Dordrecht?

Ja. Vanaf de Coolsingel in Rotterdam is het 23,5 km rijden naar Papendrecht, ongeveer 24 minuten. Op dezelfde rit werken we in Hendrik-Ido-Ambacht, Zwijndrecht en Dordrecht.

Badkamer slopen in de buurt van Papendrecht

Badkamer slopen in Papendrecht?

Stuur foto's of laat ons komen kijken. Je krijgt een vaste prijs op papier, met de afvoer erbij. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Offerte aanvragen