Naar de inhoud
Sloopwerken Rotterdam
Menu

Badkamer slopen in Dordrecht

Sanitair, bad, douche en tegels eruit, leidingen afgedopt, ruimte kaal. In Dordrecht.

Badkamers in flats en huizen in Dordrecht

45% van de woningen is een appartement. In een flat of portiekwoning gaat het puin via trap of lift naar beneden; de VvE kan werktijden voorschrijven.

In een appartement liggen de afvoeren van de badkamer vaak in een gemeenschappelijke leidingschacht. Die laten we heel; we doppen alleen af wat bij jouw badkamer hoort. Vraag de VvE vooraf naar werktijden en het gebruik van de lift.

Een eigen badkamer verbouwen zonder verhuurder kan vooral in Industriegebied West, waar 75% van de woningen koop is; in Crabbehof/Zuidhoven is dat 37%.

8 van de 13 wijken van de gemeente Dordrecht. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenAppartementKoop
Crabbehof/Zuidhoven4.40678%37%
Binnenstad5.76772%50%
Noordflank4.07061%48%
Staart2.69060%57%
Nieuw-krispijn2.69057%38%
Wielwijk3.24854%43%
Het Reeland5.54939%63%
Sterrenburg10.43238%64%

Ouderdom van de badkamers

In de gemeente Dordrecht is 80% van de woningen gebouwd vóór 1995 (CBS deelt bouwjaren in klassen in). In huizen van vóór 1994 kan asbest zitten in kitten, plaatmateriaal achter de tegels en oude vloertegels. Dat is meer dan het gemiddelde van 75% in de 23 plaatsen waar we werken.

Badkamer gesloopt tot op de steen, met het inbouwreservoir en de leidingen nog zichtbaar
ImpressieSfeerbeeld, geen uitgevoerd project.

Zo werken we

  1. Foto of opname. Oppervlak, verdieping, wat blijft en wat eruit gaat.
  2. Afsluiten. Water dicht, groep uit, leidingen afgedopt.
  3. Sanitair eruit. Toilet, bad, douche, wastafel.
  4. Tegels eraf. Wand en vloer, tot op de steen als dat de afspraak is.
  5. Afvoeren. Puin en sanitair gescheiden mee, ruimte schoon.

Meer uitleg per stap: badkamer slopen, de werkwijze.

Wat badkamer slopen in Dordrecht kost

Indicatieve vanafprijzen, inclusief 21% btw. Indicatie. De offerte na opname is leidend. Uitleg per post: kosten sloopwerk.
PostVanaf
Badkamer slopen, kleine badkamer tot ±4 m²€ 600 per badkamer
Toilet slopen€ 250 per toilet
Wandtegels verwijderen€ 18 per m²
Container 6 m³ inclusief afvoer€ 410 per container

Wat we niet doen

  • Een nieuwe badkamer bouwen of tegelen.
  • Leidingwerk verleggen. Afdoppen wel; nieuw leidingwerk legt de installateur.
  • Asbest verwijderen. Dat mag alleen een gecertificeerd asbestverwijderingsbedrijf (SC-530). Vermoeden we asbest, dan stoppen we en eerst komt er een inventarisatie.

Container of puinbak op straat in Dordrecht

Een gratis melding, minimaal 7 dagen vooraf, is genoeg als de voorwerpen samen kleiner zijn dan 12 m² en korter dan 6 maanden staan, en niet op groen, water, een bedrijventerrein of een bijzondere parkeerplek. Een container of bouwkeet mag met een melding ook maximaal 14 dagen op een parkeervak in een blauwe zone, betaald-parkeren- of vergunninghoudersgebied staan. In andere gevallen is een vergunning nodig, met een beslistermijn tot 8 weken en leges van € 56,05 tot 9 m², € 214 tot 99 m² en € 542 vanaf 100 m², plus precariobelasting vanaf € 7,85 per week (12 tot 25 m²). Bron

Parkeren voor de bus in Dordrecht

Dordrecht heeft betaald parkeren met sectoren; een eerste zakelijke parkeervergunning kost € 264,32 per 6 maanden, de tweede € 528,51, en voertuigen langer dan 6 meter of hoger dan 2,40 meter komen niet in aanmerking. Voor het parkeren van een werkauto of bestelbus waar dat normaal niet mag (vooral in het autoluwe centrum) is er een RVV-ontheffing van € 73,35 per voertuig; die geeft geen korting op parkeergeld en de behandeling duurt tot 8 weken. Bron

Sloopafval wegbrengen in Dordrecht

Inwoners van Dordrecht brengen grof huishoudelijk afval naar het afvalbrengstation van HVC aan de Baanhoekweg 8-12, open maandag tot en met zaterdag van 09.00 tot 18.15 uur. Het station is alleen voor huishoudelijk afval van Dordtse inwoners en HVC kan je adres controleren. Grof afval laten ophalen kost € 20 per afspraak; DU-DO leent gratis een aanhanger uit. Bron

Goed om te weten in Dordrecht

Dordrecht heeft bijna 2.000 monumenten (rijks-, gemeentelijke monumenten en beeldbepalende panden) en twee rijksbeschermde stadsgezichten: de historische binnenstad (eind 1987) en een deel van de 19e-eeuwse schil (2013). Voor elke verbouwing of wijziging aan of binnen een monument is een omgevingsvergunning nodig. Bron

Waar we rijden

Vanaf de Coolsingel in Rotterdam is het 26,8 km rijden naar Dordrecht, ongeveer 31 minuten. Op dezelfde rit werken we in Papendrecht, Zwijndrecht, Hendrik-Ido-Ambacht en Ridderkerk. In de gemeente Dordrecht geldt geen zero-emissiezone voor bestelbussen (bron).

De gemeente Dordrecht telt 13 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Sterrenburg (10.432 woningen), Stadspolders (7.795 woningen), Binnenstad (5.767 woningen) en Dubbeldam (5.644 woningen). We werken ook in Het Reeland, Oud Krispijn, Crabbehof/Zuidhoven, Noordflank, Wielwijk, Nieuw-krispijn, Staart, Industriegebied West en Verspreide bebouwing.

Vragen over badkamer slopen in Dordrecht

Mag ik in een appartement in Dordrecht op elk moment slopen?

Bedrijfsmatig sloopwerk mag landelijk op werkdagen en zaterdag van 7.00 tot 19.00 uur (Bbl art. 7.17). Je VvE kan strengere huisregels hebben. Vraag die vooraf op, dan plannen we het hakwerk daarbinnen.

Komen jullie ook in Papendrecht, Zwijndrecht en Hendrik-Ido-Ambacht?

Ja. Vanaf de Coolsingel in Rotterdam is het 26,8 km rijden naar Dordrecht, ongeveer 31 minuten. Op dezelfde rit werken we in Papendrecht, Zwijndrecht en Hendrik-Ido-Ambacht.

Badkamer slopen in de buurt van Dordrecht

Badkamer slopen in Dordrecht?

Stuur foto's of laat ons komen kijken. Je krijgt een vaste prijs op papier, met de afvoer erbij. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Offerte aanvragen