Naar de inhoud
Sloopwerken Rotterdam
Menu

Vloer verwijderen in Dordrecht

Laminaat, pvc, parket of tapijt eruit en een kale, schone ondervloer terug. In Dordrecht.

Huur en koop in Dordrecht

58% is een koopwoning, 28% huur van een corporatie en 14% particuliere huur. Bij huur beslist de verhuurder mee.

Samen is 42% van de woningen in de gemeente Dordrecht een huurwoning. Bij een verhuizing vraagt de verhuurder vaak dat de vloer eruit gaat: dat is hier een van de meest gevraagde klussen.

Per wijk loopt het uiteen: in Wielwijk is 53% van een corporatie, in Industriegebied West 0%.

8 van de 13 wijken van de gemeente Dordrecht. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenKoopCorporatie
Sterrenburg10.43264%29%
Stadspolders7.79572%22%
Binnenstad5.76750%19%
Dubbeldam5.64472%12%
Het Reeland5.54963%19%
Oud Krispijn4.72060%28%
Crabbehof/Zuidhoven4.40637%47%
Noordflank4.07048%37%

Wat er onder de vloer ligt

22% van de woningen in Dordrecht is van vóór 1945. Daar ligt onder laminaat of tapijt vaak een houten vloer op balken: die controleren we op rot voordat er een nieuwe vloer op komt.

30% van de woningen is gebouwd tussen 1945 en 1975. Daar kan nog oud zeil of een kurkvloer onder een latere vloer liggen.

Zo werken we

  1. Foto of opname. Welke vloer, los of verlijmd, op beton, zandcement of hout, en hoeveel m².
  2. Leeg en afgeplakt. Jij haalt de kamer leeg, wij plakken deuren en trapgat af.
  3. Eruit. Plinten los, vloer eruit met de hand of de stripmachine.
  4. Schuren. Lijmresten weg tot een vlakke, schone ondervloer.
  5. Afvoeren. Alles mee, gescheiden afgevoerd, bezemschoon.

Meer uitleg per stap: vloer verwijderen, de werkwijze.

Wat vloer verwijderen in Dordrecht kost

Indicatieve vanafprijzen, inclusief 21% btw. Indicatie. De offerte na opname is leidend. Uitleg per post: kosten sloopwerk.
PostVanaf
Laminaat, klik-pvc of tapijt (los) verwijderen€ 4 per m²
Verlijmde pvc, parket of tapijt verwijderen€ 10 per m²
Tegellijm of lijmresten wegschuren€ 8 per m²

Wat we niet doen

  • Asbest verwijderen. Dat mag alleen een gecertificeerd asbestverwijderingsbedrijf (SC-530). Vermoeden we asbest, dan stoppen we en eerst komt er een inventarisatie.
  • Een nieuwe vloer leggen. Wij maken de ondervloer klaar voor je vloerenlegger.

Sloopafval wegbrengen in Dordrecht

Inwoners van Dordrecht brengen grof huishoudelijk afval naar het afvalbrengstation van HVC aan de Baanhoekweg 8-12, open maandag tot en met zaterdag van 09.00 tot 18.15 uur. Het station is alleen voor huishoudelijk afval van Dordtse inwoners en HVC kan je adres controleren. Grof afval laten ophalen kost € 20 per afspraak; DU-DO leent gratis een aanhanger uit. Bron

Parkeren voor de bus in Dordrecht

Dordrecht heeft betaald parkeren met sectoren; een eerste zakelijke parkeervergunning kost € 264,32 per 6 maanden, de tweede € 528,51, en voertuigen langer dan 6 meter of hoger dan 2,40 meter komen niet in aanmerking. Voor het parkeren van een werkauto of bestelbus waar dat normaal niet mag (vooral in het autoluwe centrum) is er een RVV-ontheffing van € 73,35 per voertuig; die geeft geen korting op parkeergeld en de behandeling duurt tot 8 weken. Bron

Container of puinbak op straat in Dordrecht

Een gratis melding, minimaal 7 dagen vooraf, is genoeg als de voorwerpen samen kleiner zijn dan 12 m² en korter dan 6 maanden staan, en niet op groen, water, een bedrijventerrein of een bijzondere parkeerplek. Een container of bouwkeet mag met een melding ook maximaal 14 dagen op een parkeervak in een blauwe zone, betaald-parkeren- of vergunninghoudersgebied staan. In andere gevallen is een vergunning nodig, met een beslistermijn tot 8 weken en leges van € 56,05 tot 9 m², € 214 tot 99 m² en € 542 vanaf 100 m², plus precariobelasting vanaf € 7,85 per week (12 tot 25 m²). Bron

Goed om te weten in Dordrecht

Dordrecht heeft bijna 2.000 monumenten (rijks-, gemeentelijke monumenten en beeldbepalende panden) en twee rijksbeschermde stadsgezichten: de historische binnenstad (eind 1987) en een deel van de 19e-eeuwse schil (2013). Voor elke verbouwing of wijziging aan of binnen een monument is een omgevingsvergunning nodig. Bron

Waar we rijden

Vanaf de Coolsingel in Rotterdam is het 26,8 km rijden naar Dordrecht, ongeveer 31 minuten. Op dezelfde rit werken we in Papendrecht, Zwijndrecht, Hendrik-Ido-Ambacht en Ridderkerk. In de gemeente Dordrecht geldt geen zero-emissiezone voor bestelbussen (bron).

De gemeente Dordrecht telt 13 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Sterrenburg (10.432 woningen), Stadspolders (7.795 woningen), Binnenstad (5.767 woningen) en Dubbeldam (5.644 woningen). We werken ook in Het Reeland, Oud Krispijn, Crabbehof/Zuidhoven, Noordflank, Wielwijk, Nieuw-krispijn, Staart, Industriegebied West en Verspreide bebouwing.

Vragen over vloer verwijderen in Dordrecht

Ik lever mijn huurwoning in Dordrecht op. Kunnen jullie de vloer snel weghalen?

Ja. Laat weten wanneer de sleuteloverdracht is; we plannen zo dat de vloer er op tijd uit is. Wat de verhuurder vraagt, staat in het opleverformulier.

Doen jullie ook alleen de trap?

Ja. Tapijt, nieten en lijm van de trap halen doen we ook los.

Komen jullie ook in Papendrecht, Zwijndrecht en Hendrik-Ido-Ambacht?

Ja. Vanaf de Coolsingel in Rotterdam is het 26,8 km rijden naar Dordrecht, ongeveer 31 minuten. Op dezelfde rit werken we in Papendrecht, Zwijndrecht en Hendrik-Ido-Ambacht.

Vloer verwijderen in de buurt van Dordrecht

Vloer verwijderen in Dordrecht?

Stuur foto's of laat ons komen kijken. Je krijgt een vaste prijs op papier, met de afvoer erbij. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Offerte aanvragen