Naar de inhoud
Sloopwerken Rotterdam
Menu

Vloer verwijderen in Barendrecht

Laminaat, pvc, parket of tapijt eruit en een kale, schone ondervloer terug. In Barendrecht.

Huur en koop in Barendrecht

Met 70% koopwoningen beslissen de meeste bewoners hier zelf wat eruit gaat.

30% van de woningen in de gemeente Barendrecht is een huurwoning. De meeste vloeren die we hier verwijderen, gaan eruit omdat er een nieuwe in komt.

Per wijk loopt het uiteen: in Noord is 50% van een corporatie, in Dorpzicht 0%.

8 van de 23 wijken van de gemeente Barendrecht. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenKoopCorporatie
Meerwede2.47864%17%
Nieuweland1.99775%22%
Vrijenburg1.91770%21%
Buitenoord1.63169%28%
Noord1.24545%50%
Molenvliet1.19477%20%
Buitengebied Zuid97275%15%
Paddewei89768%29%

Wat er onder de vloer ligt

4% van de woningen is van vóór 1945; de rest heeft meestal een betonvloer met een zandcementdekvloer. Daar gaat een verlijmde vloer er goed af met de stripmachine.

14% van de woningen is gebouwd tussen 1945 en 1975. Daar kan nog oud zeil of een kurkvloer onder een latere vloer liggen.

Zo werken we

  1. Foto of opname. Welke vloer, los of verlijmd, op beton, zandcement of hout, en hoeveel m².
  2. Leeg en afgeplakt. Jij haalt de kamer leeg, wij plakken deuren en trapgat af.
  3. Eruit. Plinten los, vloer eruit met de hand of de stripmachine.
  4. Schuren. Lijmresten weg tot een vlakke, schone ondervloer.
  5. Afvoeren. Alles mee, gescheiden afgevoerd, bezemschoon.

Meer uitleg per stap: vloer verwijderen, de werkwijze.

Wat vloer verwijderen in Barendrecht kost

Indicatieve vanafprijzen, inclusief 21% btw. Indicatie. De offerte na opname is leidend. Uitleg per post: kosten sloopwerk.
PostVanaf
Laminaat, klik-pvc of tapijt (los) verwijderen€ 4 per m²
Verlijmde pvc, parket of tapijt verwijderen€ 10 per m²
Tegellijm of lijmresten wegschuren€ 8 per m²

Wat we niet doen

  • Asbest verwijderen. Dat mag alleen een gecertificeerd asbestverwijderingsbedrijf (SC-530). Vermoeden we asbest, dan stoppen we en eerst komt er een inventarisatie.
  • Een nieuwe vloer leggen. Wij maken de ondervloer klaar voor je vloerenlegger.

Sloopafval wegbrengen in Barendrecht

Op het afvalaanbiedstation aan de Londen 15 kun je circa 28 soorten afval gescheiden inleveren (bericht van 3 maart 2025). Asbest mag je er naartoe brengen, maar alleen na schriftelijke toestemming via een sloopmelding in het Omgevingsloket, uiterlijk 5 werkdagen voor de start, en bij een totale hoeveelheid onder 35 m². Bron

Parkeren voor de bus in Barendrecht

Barendrecht heeft blauwe zones in het centrumgebied (Achterom, Middenbaan, Onderlangs, 't Vlak) en het stationsgebied; je parkeert er met een parkeerschijf, de borden geven de maximale duur. Een ontheffing (€ 31,40) is alleen voor bewoners van die gebieden. De pagina noemt geen betaald parkeren. Bron

Container of puinbak op straat in Barendrecht

Voor een puincontainer of bigbag is geen ontheffing nodig als die korter dan 30 dagen staat en andere weggebruikers niet hindert; plaats hem op eigen grond als daar ruimte is en niet binnen 2 meter van brandkranen, rioolputten en nooduitgangen. Voor grote voorwerpen is een ontheffing nodig, minimaal 3 weken vooraf aan te vragen via loket.barendrecht.nl. Kosten: € 11,70 behandeling plus € 0,51 per m² per dag of € 3,60 per m² per week; zee- en opslagcontainers zijn niet toegestaan. Bron

Goed om te weten in Barendrecht

De oude dorpskern van Barendrecht en een deel van de 1e Barendrechtseweg zijn een beschermd dorpsgezicht; de gemeente telt 18 rijksmonumenten. Voor het wijzigen, verbouwen of slopen van een monument is bijna altijd een omgevingsvergunning nodig, ook voor het vervangen van ramen of deuren. Bron

Waar we rijden

Vanaf de Coolsingel in Rotterdam is het 12,4 km rijden naar Barendrecht, ongeveer 19 minuten. Op dezelfde rit werken we in Ridderkerk, Rhoon, Zwijndrecht en Hendrik-Ido-Ambacht. In de gemeente Barendrecht geldt geen zero-emissiezone voor bestelbussen (bron).

De gemeente Barendrecht telt 23 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Meerwede (2.478 woningen), Nieuweland (1.997 woningen), Vrijenburg (1.917 woningen) en Buitenoord (1.631 woningen). We werken ook in Noord, Molenvliet, Buitengebied Zuid, Paddewei, Oranjewijk, Waterkant, Centrum, Havenkwartier, Ter Leede, Smitshoek, Bijdorp, Riederhoek, Binnenland, Vrijheidsakker, Gaatkensoog, Voordijk en Dorpzicht.

Vragen over vloer verwijderen in Barendrecht

Ik lever mijn huurwoning in Barendrecht op. Kunnen jullie de vloer snel weghalen?

Ja. Laat weten wanneer de sleuteloverdracht is; we plannen zo dat de vloer er op tijd uit is. Wat de verhuurder vraagt, staat in het opleverformulier.

Doen jullie ook alleen de trap?

Ja. Tapijt, nieten en lijm van de trap halen doen we ook los.

Komen jullie ook in Ridderkerk, Rhoon en Zwijndrecht?

Ja. Vanaf de Coolsingel in Rotterdam is het 12,4 km rijden naar Barendrecht, ongeveer 19 minuten. Op dezelfde rit werken we in Ridderkerk, Rhoon en Zwijndrecht.

Vloer verwijderen in de buurt van Barendrecht

Vloer verwijderen in Barendrecht?

Stuur foto's of laat ons komen kijken. Je krijgt een vaste prijs op papier, met de afvoer erbij. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Offerte aanvragen