Naar de inhoud
Sloopwerken Rotterdam
Menu

Vloer verwijderen in Ridderkerk

Laminaat, pvc, parket of tapijt eruit en een kale, schone ondervloer terug. In Ridderkerk, Bolnes en Rijsoord.

Huur en koop in Ridderkerk

38% van de woningen is van een woningcorporatie. Huur je, dan vraag je eerst toestemming aan je verhuurder voordat er iets uit gaat.

Samen is 43% van de woningen in de gemeente Ridderkerk een huurwoning. Bij een verhuizing vraagt de verhuurder vaak dat de vloer eruit gaat: dat is hier een van de meest gevraagde klussen.

Per wijk loopt het uiteen: in West is 56% van een corporatie, in Het Zand 8%.

8 van de 11 wijken van de gemeente Ridderkerk. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenKoopCorporatie
Slikkerveer4.23065%28%
Bolnes3.79352%44%
Drievliet3.63549%48%
Oost2.80953%43%
Centrum2.49147%45%
West1.77540%56%
Het Zand1.56991%8%
Rijsoord1.34581%15%

Wat er onder de vloer ligt

11% van de woningen is van vóór 1945; de rest heeft meestal een betonvloer met een zandcementdekvloer. Daar gaat een verlijmde vloer er goed af met de stripmachine.

41% van de woningen is gebouwd tussen 1945 en 1975. Daar kan nog oud zeil of een kurkvloer onder een latere vloer liggen.

Zo werken we

  1. Foto of opname. Welke vloer, los of verlijmd, op beton, zandcement of hout, en hoeveel m².
  2. Leeg en afgeplakt. Jij haalt de kamer leeg, wij plakken deuren en trapgat af.
  3. Eruit. Plinten los, vloer eruit met de hand of de stripmachine.
  4. Schuren. Lijmresten weg tot een vlakke, schone ondervloer.
  5. Afvoeren. Alles mee, gescheiden afgevoerd, bezemschoon.

Meer uitleg per stap: vloer verwijderen, de werkwijze.

Wat vloer verwijderen in Ridderkerk kost

Indicatieve vanafprijzen, inclusief 21% btw. Indicatie. De offerte na opname is leidend. Uitleg per post: kosten sloopwerk.
PostVanaf
Laminaat, klik-pvc of tapijt (los) verwijderen€ 4 per m²
Verlijmde pvc, parket of tapijt verwijderen€ 10 per m²
Tegellijm of lijmresten wegschuren€ 8 per m²

Wat we niet doen

  • Asbest verwijderen. Dat mag alleen een gecertificeerd asbestverwijderingsbedrijf (SC-530). Vermoeden we asbest, dan stoppen we en eerst komt er een inventarisatie.
  • Een nieuwe vloer leggen. Wij maken de ondervloer klaar voor je vloerenlegger.

Sloopafval wegbrengen in Ridderkerk

Volgens het Uitvoeringsbesluit Afvalstoffenverordening Ridderkerk 2026 (in werking 1 januari 2026) is de brenglocatie de Milieustraat Noordpolder, Crezéepolder 9 te Hendrik-Ido-Ambacht, geëxploiteerd door HVC. Steenachtig bouw- en sloopafval, puin, gips, asbest en asbestverdacht afval mogen daar worden aangeboden, zand niet. Toegang alleen met de afvalpas. Bron

Parkeren voor de bus in Ridderkerk

Het betaald parkeren op straat in het centrum van Ridderkerk wordt als proef van ruim een jaar omgezet naar een blauwe zone: twee uur gratis met parkeerschijf, op enkele plekken maximaal een half uur. In de parkeergarages blijft betaald parkeren. Bron

Container of puinbak op straat in Ridderkerk

Voor een puincontainer of bigbag die korter dan 30 dagen staat en geen hinder geeft is geen ontheffing nodig, wel een online melding minimaal 5 werkdagen voor de plaatsingsdatum (DigiD of eHerkenning). Voor grote voorwerpen zoals steigers of bouwketen vraag je minimaal 3 weken vooraf een ontheffing aan; die kost € 62,20 plus € 30,41 per dag of € 46,49 per week voor gebruik van de openbare weg. De gemeente beslist binnen 3 weken. Bron

Goed om te weten in Ridderkerk

Ridderkerk heeft 158 gemeentelijke monumenten en 56 rijksmonumenten. Een monument mag verbouwd of veranderd worden, maar daarvoor is een omgevingsvergunning nodig, waarover de gemeente de Commissie Ruimtelijke Kwaliteit om advies vraagt. Bron

Waar we rijden

Vanaf de Coolsingel in Rotterdam is het 15,9 km rijden naar Ridderkerk, ongeveer 20 minuten. Op dezelfde rit werken we in Hendrik-Ido-Ambacht, Krimpen aan den IJssel, Barendrecht en Zwijndrecht. In de gemeente Ridderkerk geldt geen zero-emissiezone voor bestelbussen (bron).

De gemeente Ridderkerk telt 11 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Slikkerveer (4.230 woningen), Bolnes (3.793 woningen), Drievliet (3.635 woningen) en Oost (2.809 woningen). We werken ook in Centrum, West, Het Zand, Rijsoord en Oostendam. Behalve in Ridderkerk zelf komen we in Bolnes en Rijsoord.

Vragen over vloer verwijderen in Ridderkerk

Ik lever mijn huurwoning in Ridderkerk op. Kunnen jullie de vloer snel weghalen?

Ja. Laat weten wanneer de sleuteloverdracht is; we plannen zo dat de vloer er op tijd uit is. Wat de verhuurder vraagt, staat in het opleverformulier.

Doen jullie ook alleen de trap?

Ja. Tapijt, nieten en lijm van de trap halen doen we ook los.

Komen jullie ook in Bolnes en Rijsoord?

Ja. Vanaf de Coolsingel in Rotterdam is het 15,9 km rijden naar Ridderkerk, ongeveer 20 minuten. Op dezelfde rit werken we in Hendrik-Ido-Ambacht, Krimpen aan den IJssel en Barendrecht.

Vloer verwijderen in de buurt van Ridderkerk

Vloer verwijderen in Ridderkerk?

Stuur foto's of laat ons komen kijken. Je krijgt een vaste prijs op papier, met de afvoer erbij. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Offerte aanvragen