Naar de inhoud
Sloopwerken Rotterdam
Menu

Vloer verwijderen in Papendrecht

Laminaat, pvc, parket of tapijt eruit en een kale, schone ondervloer terug. In Papendrecht.

Huur en koop in Papendrecht

Met 66% koopwoningen beslissen de meeste bewoners hier zelf wat eruit gaat.

34% van de woningen in de gemeente Papendrecht is een huurwoning. De meeste vloeren die we hier verwijderen, gaan eruit omdat er een nieuwe in komt.

Per wijk loopt het uiteen: in Kraaihoek is 47% van een corporatie, in Middenpolder 9%.

7 van de 8 wijken van de gemeente Papendrecht. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenKoopCorporatie
Westpolder4.49862%29%
Kraaihoek2.80044%47%
Wilgendonk2.43673%26%
Oostpolder1.63478%18%
Molenvliet1.38172%27%
Middenpolder1.17784%9%
De Kooy-Oosteind61981%15%

Wat er onder de vloer ligt

3% van de woningen is van vóór 1945; de rest heeft meestal een betonvloer met een zandcementdekvloer. Daar gaat een verlijmde vloer er goed af met de stripmachine.

42% van de woningen is gebouwd tussen 1945 en 1975. Daar kan nog oud zeil of een kurkvloer onder een latere vloer liggen.

Zo werken we

  1. Foto of opname. Welke vloer, los of verlijmd, op beton, zandcement of hout, en hoeveel m².
  2. Leeg en afgeplakt. Jij haalt de kamer leeg, wij plakken deuren en trapgat af.
  3. Eruit. Plinten los, vloer eruit met de hand of de stripmachine.
  4. Schuren. Lijmresten weg tot een vlakke, schone ondervloer.
  5. Afvoeren. Alles mee, gescheiden afgevoerd, bezemschoon.

Meer uitleg per stap: vloer verwijderen, de werkwijze.

Wat vloer verwijderen in Papendrecht kost

Indicatieve vanafprijzen, inclusief 21% btw. Indicatie. De offerte na opname is leidend. Uitleg per post: kosten sloopwerk.
PostVanaf
Laminaat, klik-pvc of tapijt (los) verwijderen€ 4 per m²
Verlijmde pvc, parket of tapijt verwijderen€ 10 per m²
Tegellijm of lijmresten wegschuren€ 8 per m²

Wat we niet doen

  • Asbest verwijderen. Dat mag alleen een gecertificeerd asbestverwijderingsbedrijf (SC-530). Vermoeden we asbest, dan stoppen we en eerst komt er een inventarisatie.
  • Een nieuwe vloer leggen. Wij maken de ondervloer klaar voor je vloerenlegger.

Sloopafval wegbrengen in Papendrecht

Op het HVC-afvalbrengstation aan de Willem Dreeslaan 6 kunnen inwoners veel soorten afval (behalve restafval) gescheiden en gratis aanleveren; neem je afvalpasje mee. Voor asbest gelden speciale regels. Inwoners kunnen gratis een aanhanger lenen via DU-DO. Bron

Parkeren voor de bus in Papendrecht

Papendrecht heeft een blauwe zone waar je maandag tot en met donderdag en zaterdag van 9.00 tot 19.00 uur en vrijdag tot 21.00 uur maximaal 1 uur met een parkeerschijf mag staan. Een bedrijfsontheffing kost € 140,38 per kalenderjaar; bedrijven die werk in de blauwe zone uitvoeren waarvoor een voertuig nodig is, kunnen op afspraak een tijdelijke parkeerontheffing aanvragen. Bron

Container of puinbak op straat in Papendrecht

Voor een container op straat, stoep of parkeervak is toestemming nodig. Een gratis melding, 5 werkdagen vooraf, is genoeg voor één container van maximaal 12 m² die maximaal 14 dagen staat, of voor losse materialen zoals zand of tegels tot 7 dagen; buiten die regels of in het centrum vraag je 10 werkdagen vooraf een ontheffing aan. Een ontheffing voor een container die niet aan de regels voldoet kost € 26,27, plus een vergoeding per m² voor het gebruik van de grond. Aanvragen gaat via 'Gebruik openbare ruimte aanvragen' met een situatietekening. Bron

Goed om te weten in Papendrecht

Het dijklint is de oorsprong van Papendrecht: tot in de jaren twintig van de 20e eeuw was de bebouwing langs de dijk de enige in het dorp, daarna groeide Papendrecht sterk de polder in. De gemeente heeft een dijkvisie opgesteld om de waarde van het dijklint te behouden en te versterken. Bron

Waar we rijden

Vanaf de Coolsingel in Rotterdam is het 23,5 km rijden naar Papendrecht, ongeveer 24 minuten. Op dezelfde rit werken we in Hendrik-Ido-Ambacht, Zwijndrecht, Dordrecht en Ridderkerk. In de gemeente Papendrecht geldt geen zero-emissiezone voor bestelbussen (bron).

De gemeente Papendrecht telt 8 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Westpolder (4.498 woningen), Kraaihoek (2.800 woningen), Wilgendonk (2.436 woningen) en Oostpolder (1.634 woningen). We werken ook in Molenvliet, Middenpolder en De Kooy-Oosteind.

Vragen over vloer verwijderen in Papendrecht

Ik lever mijn huurwoning in Papendrecht op. Kunnen jullie de vloer snel weghalen?

Ja. Laat weten wanneer de sleuteloverdracht is; we plannen zo dat de vloer er op tijd uit is. Wat de verhuurder vraagt, staat in het opleverformulier.

Doen jullie ook alleen de trap?

Ja. Tapijt, nieten en lijm van de trap halen doen we ook los.

Komen jullie ook in Hendrik-Ido-Ambacht, Zwijndrecht en Dordrecht?

Ja. Vanaf de Coolsingel in Rotterdam is het 23,5 km rijden naar Papendrecht, ongeveer 24 minuten. Op dezelfde rit werken we in Hendrik-Ido-Ambacht, Zwijndrecht en Dordrecht.

Vloer verwijderen in de buurt van Papendrecht

Vloer verwijderen in Papendrecht?

Stuur foto's of laat ons komen kijken. Je krijgt een vaste prijs op papier, met de afvoer erbij. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Offerte aanvragen