Naar de inhoud
Sloopwerken Rotterdam
Menu

Sloopwerken in Delft

Binnensloop en stripwerk in woningen: tegels en vloeren eruit, keuken en badkamer slopen, muren weg. In Delft en Den Hoorn.

Kaart van het werkgebied: Zuid-Holland met alle gemeenten, met Delft's-GravenhageAlblasserdamAlbrandswaardAlphen aan den RijnBarendrechtBodegraven-ReeuwijkCapelle aan den IJsselDelftDordrechtGoeree-OverflakkeeGorinchemGoudaHardinxveld-GiessendamHendrik-Ido-AmbachtHillegomHoeksche WaardKaag en BraassemKatwijkKrimpen aan den IJsselKrimpenerwaardLansingerlandLeidenLeiderdorpLeidschendam-VoorburgLisseMaassluisMidden-DelflandMolenlandenNieuwkoopNissewaardNoordwijkOegstgeestPapendrechtPijnacker-NootdorpRidderkerkRijswijk (ZH.)RotterdamSchiedamSliedrechtTeylingenVlaardingenVoorne aan ZeeVoorschotenWaddinxveenWassenaarWestlandZoetermeerZoeterwoudeZuidplasZwijndrechtDelftRotterdamDordrechtDen HaagSpijkenisseNieuwerkerk aan den IJsselBerkel en RodenrijsZoetermeerVlaardingenRidderkerkRhoonLeidenZwijndrechtSchiedamGoudaCapelleKrimpenHoeksche WaardGoeree-OverflakkeeMolenlandenKrimpenerwaardAlphen aan den RijnVoorne aan ZeeNieuwkoopBodegraven-ReeuwijkWestlandKaag en BraassemNoordwijkWassenaarLeidschendamTeylingenKatwijkGorinchemZoeterwoudeHardinxveld-GiessendamLisseSliedrechtHillegomVestiging Rotterdam
Ons werkgebied: Rotterdam en ±35 km eromheen. Ingekleurd: gemeenten met een eigen pagina. Ring: onze vestiging in Rotterdam. Kaartdata: CBS/PDOK 2025, alle 50 gemeenten van Zuid-Holland.

Wat we slopen in Delft

Woningen in Delft

De gemeente Delft telt volgens het CBS 54.777 woningen. 32% is een eengezinswoning, 68% een appartement, en 37% is een koopwoning. De grootste groepen zijn gebouwd vóór 1945 (22%) en 1965 tot 1975 (20%). Een eengezinswoning is hier gemiddeld 123 m².

Woningen in de gemeente Delft op 1 januari 2026. Bron: CBS 82550NED.
BouwjaarDeel van de woningenGem. oppervlak eengezinswoning
vóór 194522%117 m²
1945 tot 196511%111 m²
1965 tot 197520%132 m²
1975 tot 198513%108 m²
1985 tot 199512%119 m²
1995 tot 201512%147 m²
vanaf 201510%154 m²

Van vóór 1995 is 78% van de woningen, tegen gemiddeld 75% in de 23 plaatsen waar we werken. In huizen van vóór 1994 kan asbest zitten in vloertegels, zeil, lijm, kitten en plaatmateriaal: dan komt er eerst een inventarisatie, en die delen slopen wij niet.

Per wijk

Het aandeel koopwoningen loopt uiteen van 23% in Wippolder tot 55% in Tanthof-West. De meeste appartementen staan in Voorhof (92%), de minste in Tanthof-Oost (40%).

11 van de 13 wijken van de gemeente Delft. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenEengezinsAppartementKoop
Voorhof8.1408%92%27%
Wippolder7.54625%75%23%
Buitenhof7.37122%78%26%
Binnenstad7.14825%75%40%
Hof van Delft6.22241%59%49%
Voordijkshoorn5.80744%56%51%
Vrijenban4.53646%54%37%
Tanthof-West3.81956%44%55%
Tanthof-Oost2.99960%40%49%
Schieweg84331%69%48%
Ruiven12777%23%59%

Delft heeft zo'n 1.500 beschermde monumenten (ongeveer 700 rijks- en ruim 800 gemeentelijke monumenten) en 4 rijksbeschermde stadsgezichten. Voor constructieve wijzigingen aan een monument is een vergunning nodig, inclusief gevels, interieur, tuin en binnenplaats; de leges zijn in 2026 1,36% van de bouw- en sloopkosten (minimaal € 163,55). Bron

Prijzen in Delft

Indicatieve vanafprijzen, inclusief 21% btw: vloertegels verwijderen vanaf € 15 per m², verlijmde pvc, parket of tapijt verwijderen vanaf € 10 per m², keuken demonteren of slopen (afvoer apart) vanaf € 350 per keuken en badkamer slopen, kleine badkamer tot ±4 m² vanaf € 600 per badkamer. Indicatie. De offerte na opname is leidend. Alle posten staan op kosten sloopwerk.

Container en afval in Delft

Voor een container, steiger of bouwkeet die meer dan 12 m² grond gebruikt (ook meerdere voorwerpen samen) doe je uiterlijk 15 werkdagen vooraf een melding; onder 12 m² is geen melding nodig. Een voorwerp mag maximaal 6 maanden in de openbare ruimte staan. Op gemeentegrond betaal je in 2026 precariobelasting van € 1,33 per m² per week; op eigen grond kost het niets. Bron

Delftenaren gaan naar de milieustraat van Avalex in Delft, open maandag tot en met zaterdag van 8.00 tot 17.00 uur, met hun (digitale) Avalexpas; 12 bezoeken per jaar zijn gratis, vanaf het dertiende bezoek betaal je € 25,90. Volgens de tarieven 2026 betaal je per ton: bouw- en sloopafval € 210, puin € 30, gips € 185 en geïmpregneerd hout € 190; gewoon hout en asbest zijn gratis. Asbest (minder dan 35 m²) leveren particulieren alleen in op vertoon van een vergunning. Bron

Parkeren en de bus

Moet je werkbus voor het werk dichtbij staan op een plek waar parkeren normaal niet mag, dan vraag je minimaal 3 weken vooraf via ParkerenDelft een RVV-ontheffing aan. In 2026 kost een dagontheffing € 37,90 en een meerdaagse ontheffing € 91,10; bij afwijzing krijg je het geld niet terug. Laden en lossen kan zonder ontheffing. Bron

Sinds 1 januari 2025 is de binnenstad van Delft een nul-emissiezone voor alle bestelauto's en vrachtwagens (N1, N2 en N3). Schonere bestelauto's mogen nog langer in de zone rijden; vanaf 1 januari 2030 moet alle stadslogistiek uitstootvrij zijn. Bron

Waar we rijden

Vanaf de Coolsingel in Rotterdam is het 15,1 km rijden naar Delft, ongeveer 18 minuten. Op dezelfde rit werken we in Pijnacker, Rijswijk, Berkel en Rodenrijs, Schiedam, Vlaardingen en Den Haag.

Vragen over sloopwerk in Delft

Wat slopen jullie in Delft?

Binnensloop en stripwerk in woningen: tegels verwijderen, vloer verwijderen, behang verwijderen, keuken slopen, badkamer slopen, draagmuur verwijderen, betonvloer slopen en woning strippen. Geen hele gebouwen en geen asbest.

Komen jullie ook in Den Hoorn?

Ja. Vanaf de Coolsingel in Rotterdam is het 15,1 km rijden naar Delft, ongeveer 18 minuten. We werken in de hele gemeente Delft.

Zit er asbest in mijn huis in Delft?

Dat zie je niet aan de buitenkant. In woningen van vóór 1994 kan het in vloertegels, zeil, lijm, kitten en plaatmateriaal zitten; 78% van de woningen in Delft is van vóór 1995. Dan eerst een asbestinventarisatie door een gecertificeerd bureau.

Moet ik een sloopmelding doen bij de gemeente Delft?

Als er meer dan 10 m³ sloopafval vrijkomt of als er asbest wordt verwijderd, wel: minstens vier weken vooraf via het Omgevingsloket. Lees sloopmelding: wanneer verplicht.

Sloopwerken in de buurt

Sloopwerk in Delft?

Stuur foto's of laat ons komen kijken. Je krijgt een vaste prijs op papier, met de afvoer erbij. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Offerte aanvragen