Naar de inhoud
Sloopwerken Rotterdam
Menu

Sloopwerken in Barendrecht

Binnensloop en stripwerk in woningen: tegels en vloeren eruit, keuken en badkamer slopen, muren weg. In Barendrecht.

Kaart van het werkgebied: Zuid-Holland met alle gemeenten, met Barendrecht's-GravenhageAlblasserdamAlbrandswaardAlphen aan den RijnBarendrechtBodegraven-ReeuwijkCapelle aan den IJsselDelftDordrechtGoeree-OverflakkeeGorinchemGoudaHardinxveld-GiessendamHendrik-Ido-AmbachtHillegomHoeksche WaardKaag en BraassemKatwijkKrimpen aan den IJsselKrimpenerwaardLansingerlandLeidenLeiderdorpLeidschendam-VoorburgLisseMaassluisMidden-DelflandMolenlandenNieuwkoopNissewaardNoordwijkOegstgeestPapendrechtPijnacker-NootdorpRidderkerkRijswijk (ZH.)RotterdamSchiedamSliedrechtTeylingenVlaardingenVoorne aan ZeeVoorschotenWaddinxveenWassenaarWestlandZoetermeerZoeterwoudeZuidplasZwijndrechtBarendrechtRotterdamDordrechtDen HaagSpijkenisseNieuwerkerk aan den IJsselBerkel en RodenrijsZoetermeerVlaardingenRidderkerkRhoonDelftLeidenZwijndrechtGoudaCapelleHoeksche WaardGoeree-OverflakkeeMolenlandenKrimpenerwaardAlphen aan den RijnVoorne aan ZeeNieuwkoopBodegraven-ReeuwijkWestlandKaag en BraassemNoordwijkWassenaarMidden-DelflandLeidschendamTeylingenKatwijkGorinchemZoeterwoudeHardinxveld-GiessendamLisseSliedrechtHillegomVestiging Rotterdam
Ons werkgebied: Rotterdam en ±35 km eromheen. Ingekleurd: gemeenten met een eigen pagina. Ring: onze vestiging in Rotterdam. Kaartdata: CBS/PDOK 2025, alle 50 gemeenten van Zuid-Holland.

Wat we slopen in Barendrecht

Woningen in Barendrecht

De gemeente Barendrecht telt volgens het CBS 20.112 woningen. 72% is een eengezinswoning, 27% een appartement, en 70% is een koopwoning. De grootste groepen zijn gebouwd 1995 tot 2015 (53%) en 1975 tot 1985 (11%). Een eengezinswoning is hier gemiddeld 139 m².

Woningen in de gemeente Barendrecht op 1 januari 2026. Bron: CBS 82550NED.
BouwjaarDeel van de woningenGem. oppervlak eengezinswoning
vóór 19454%141 m²
1945 tot 19655%119 m²
1965 tot 19759%129 m²
1975 tot 198511%136 m²
1985 tot 199511%123 m²
1995 tot 201553%145 m²
vanaf 20157%157 m²

Van vóór 1995 is 40% van de woningen, tegen gemiddeld 75% in de 23 plaatsen waar we werken. In huizen van vóór 1994 kan asbest zitten in vloertegels, zeil, lijm, kitten en plaatmateriaal: dan komt er eerst een inventarisatie, en die delen slopen wij niet.

Per wijk

Het aandeel koopwoningen loopt uiteen van 45% in Noord tot 99% in Dorpzicht. De meeste appartementen staan in Havenkwartier (58%), de minste in Dorpzicht (0%).

12 van de 23 wijken van de gemeente Barendrecht. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenEengezinsAppartementKoop
Meerwede2.47862%38%64%
Nieuweland1.99782%18%75%
Vrijenburg1.91769%31%70%
Buitenoord1.63176%24%69%
Noord1.24566%34%45%
Molenvliet1.19480%20%77%
Buitengebied Zuid97276%24%75%
Paddewei89785%15%68%
Oranjewijk85190%10%90%
Waterkant77461%39%57%
Centrum76454%46%49%
Havenkwartier67842%58%75%

De oude dorpskern van Barendrecht en een deel van de 1e Barendrechtseweg zijn een beschermd dorpsgezicht; de gemeente telt 18 rijksmonumenten. Voor het wijzigen, verbouwen of slopen van een monument is bijna altijd een omgevingsvergunning nodig, ook voor het vervangen van ramen of deuren. Bron

Prijzen in Barendrecht

Indicatieve vanafprijzen, inclusief 21% btw: vloertegels verwijderen vanaf € 15 per m², verlijmde pvc, parket of tapijt verwijderen vanaf € 10 per m², keuken demonteren of slopen (afvoer apart) vanaf € 350 per keuken en badkamer slopen, kleine badkamer tot ±4 m² vanaf € 600 per badkamer. Indicatie. De offerte na opname is leidend. Alle posten staan op kosten sloopwerk.

Container en afval in Barendrecht

Voor een puincontainer of bigbag is geen ontheffing nodig als die korter dan 30 dagen staat en andere weggebruikers niet hindert; plaats hem op eigen grond als daar ruimte is en niet binnen 2 meter van brandkranen, rioolputten en nooduitgangen. Voor grote voorwerpen is een ontheffing nodig, minimaal 3 weken vooraf aan te vragen via loket.barendrecht.nl. Kosten: € 11,70 behandeling plus € 0,51 per m² per dag of € 3,60 per m² per week; zee- en opslagcontainers zijn niet toegestaan. Bron

Op het afvalaanbiedstation aan de Londen 15 kun je circa 28 soorten afval gescheiden inleveren (bericht van 3 maart 2025). Asbest mag je er naartoe brengen, maar alleen na schriftelijke toestemming via een sloopmelding in het Omgevingsloket, uiterlijk 5 werkdagen voor de start, en bij een totale hoeveelheid onder 35 m². Bron

Parkeren en de bus

Barendrecht heeft blauwe zones in het centrumgebied (Achterom, Middenbaan, Onderlangs, 't Vlak) en het stationsgebied; je parkeert er met een parkeerschijf, de borden geven de maximale duur. Een ontheffing (€ 31,40) is alleen voor bewoners van die gebieden. De pagina noemt geen betaald parkeren. Bron

Waar we rijden

Vanaf de Coolsingel in Rotterdam is het 12,4 km rijden naar Barendrecht, ongeveer 19 minuten. Op dezelfde rit werken we in Ridderkerk, Rhoon, Zwijndrecht, Hendrik-Ido-Ambacht, Rotterdam en Krimpen aan den IJssel. In de gemeente Barendrecht geldt geen zero-emissiezone voor bestelbussen (bron).

Vragen over sloopwerk in Barendrecht

Wat slopen jullie in Barendrecht?

Binnensloop en stripwerk in woningen: tegels verwijderen, vloer verwijderen, behang verwijderen, keuken slopen, badkamer slopen, draagmuur verwijderen, betonvloer slopen en woning strippen. Geen hele gebouwen en geen asbest.

Komen jullie ook in Ridderkerk en Rhoon?

Ja. Vanaf de Coolsingel in Rotterdam is het 12,4 km rijden naar Barendrecht, ongeveer 19 minuten. We werken in de hele gemeente Barendrecht.

Zit er asbest in mijn huis in Barendrecht?

Dat zie je niet aan de buitenkant. In woningen van vóór 1994 kan het in vloertegels, zeil, lijm, kitten en plaatmateriaal zitten; 40% van de woningen in Barendrecht is van vóór 1995. Dan eerst een asbestinventarisatie door een gecertificeerd bureau.

Moet ik een sloopmelding doen bij de gemeente Barendrecht?

Als er meer dan 10 m³ sloopafval vrijkomt of als er asbest wordt verwijderd, wel: minstens vier weken vooraf via het Omgevingsloket. Lees sloopmelding: wanneer verplicht.

Sloopwerken in de buurt

Sloopwerk in Barendrecht?

Stuur foto's of laat ons komen kijken. Je krijgt een vaste prijs op papier, met de afvoer erbij. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Offerte aanvragen