Naar de inhoud
Sloopwerken Rotterdam
Menu

Sloopwerken in Rhoon

Binnensloop en stripwerk in woningen: tegels en vloeren eruit, keuken en badkamer slopen, muren weg. In Rhoon en Poortugaal.

Kaart van het werkgebied: Zuid-Holland met alle gemeenten, met Rhoon's-GravenhageAlblasserdamAlbrandswaardAlphen aan den RijnBarendrechtBodegraven-ReeuwijkCapelle aan den IJsselDelftDordrechtGoeree-OverflakkeeGorinchemGoudaHardinxveld-GiessendamHendrik-Ido-AmbachtHillegomHoeksche WaardKaag en BraassemKatwijkKrimpen aan den IJsselKrimpenerwaardLansingerlandLeidenLeiderdorpLeidschendam-VoorburgLisseMaassluisMidden-DelflandMolenlandenNieuwkoopNissewaardNoordwijkOegstgeestPapendrechtPijnacker-NootdorpRidderkerkRijswijk (ZH.)RotterdamSchiedamSliedrechtTeylingenVlaardingenVoorne aan ZeeVoorschotenWaddinxveenWassenaarWestlandZoetermeerZoeterwoudeZuidplasZwijndrechtRhoonRotterdamDordrechtDen HaagSpijkenisseNieuwerkerk aan den IJsselBerkel en RodenrijsZoetermeerVlaardingenRidderkerkDelftLeidenZwijndrechtGoudaCapelleKrimpenHoeksche WaardGoeree-OverflakkeeMolenlandenKrimpenerwaardAlphen aan den RijnVoorne aan ZeeNieuwkoopBodegraven-ReeuwijkWestlandKaag en BraassemNoordwijkWassenaarMidden-DelflandLeidschendamTeylingenKatwijkGorinchemZoeterwoudeHardinxveld-GiessendamLisseSliedrechtHillegomVestiging Rotterdam
Ons werkgebied: Rotterdam en ±35 km eromheen. Ingekleurd: gemeenten met een eigen pagina. Ring: onze vestiging in Rotterdam. Kaartdata: CBS/PDOK 2025, alle 50 gemeenten van Zuid-Holland.

Wat we slopen in Rhoon

Woningen in Rhoon

De gemeente Albrandswaard telt volgens het CBS 10.806 woningen. 80% is een eengezinswoning, 19% een appartement, en 70% is een koopwoning. De grootste groepen zijn gebouwd 1995 tot 2015 (42%) en 1975 tot 1985 (13%). Een eengezinswoning is hier gemiddeld 139 m².

Woningen in de gemeente Albrandswaard op 1 januari 2026. Bron: CBS 82550NED.
BouwjaarDeel van de woningenGem. oppervlak eengezinswoning
vóór 19457%159 m²
1945 tot 196512%115 m²
1965 tot 19759%132 m²
1975 tot 198513%118 m²
1985 tot 199512%123 m²
1995 tot 201542%152 m²
vanaf 20156%182 m²

Van vóór 1995 is 52% van de woningen, tegen gemiddeld 75% in de 23 plaatsen waar we werken. In huizen van vóór 1994 kan asbest zitten in vloertegels, zeil, lijm, kitten en plaatmateriaal: dan komt er eerst een inventarisatie, en die delen slopen wij niet.

Per wijk

Het aandeel koopwoningen loopt uiteen van 55% in Rhoon-Noord tot 84% in Poortugaal-Noord. De meeste appartementen staan in Portland (25%), de minste in Poortugaal-Zuid (12%).

Alle wijken van de gemeente Albrandswaard. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenEengezinsAppartementKoop
Rhoon-Zuid3.17377%23%74%
Poortugaal-Zuid2.86388%12%60%
Portland2.70375%25%76%
Poortugaal-Noord1.03984%16%84%
Rhoon-Noord91781%19%55%
Buitengebied Albrandswaard10296%4%83%

Heeft een bouwplan impact op een monument of ligt het in een beschermd dorpsgezicht, dan geeft de Commissie ruimtelijke kwaliteit één integraal advies over erfgoed en omgevingskwaliteit, waarna de gemeente over de omgevingsvergunning beslist. Bron

Prijzen in Rhoon

Indicatieve vanafprijzen, inclusief 21% btw: vloertegels verwijderen vanaf € 15 per m², verlijmde pvc, parket of tapijt verwijderen vanaf € 10 per m², keuken demonteren of slopen (afvoer apart) vanaf € 350 per keuken en badkamer slopen, kleine badkamer tot ±4 m² vanaf € 600 per badkamer. Indicatie. De offerte na opname is leidend. Alle posten staan op kosten sloopwerk.

Container en afval in Rhoon

Voor een container of bigbag die korter dan 30 dagen op of aan de weg staat en geen hinder geeft, is geen ontheffing nodig; langer vraagt een ontheffing, minimaal 3 weken vooraf aan te vragen met DigiD of eHerkenning. De aanvraag kost € 11,70 plus per object € 36,30 per dag, € 50,30 per week of € 142,00 per maand; de gemeente beslist binnen 3 weken. Bron

Volgens het Uitvoeringsbesluit Afvalstoffenverordening Albrandswaard 2026 is de brenglocatie het afvalscheidingsstation aan de Nijverheidsweg 3 in Rhoon. Steenachtig bouw- en sloopafval, puin, gips, asbest en asbestverdacht afval mogen daar worden aangeboden, zand niet. Toegang alleen met de afvalpas en alleen voor eigen huishoudelijk afval. Bron

Parkeren en de bus

De enige blauwe zone in Albrandswaard is het parkeerterrein bij winkelcentrum Hof van Portland in Rhoon, alleen op zaterdag van 8.00 tot 17.00 uur. De pagina noemt geen betaald parkeren. Bron

Waar we rijden

Vanaf de Coolsingel in Rotterdam is het 12,3 km rijden naar Rhoon, ongeveer 21 minuten. Op dezelfde rit werken we in Barendrecht, Spijkenisse, Rotterdam, Schiedam, Ridderkerk en Vlaardingen. In de gemeente Albrandswaard geldt geen zero-emissiezone voor bestelbussen (bron).

Vragen over sloopwerk in Rhoon

Wat slopen jullie in Rhoon?

Binnensloop en stripwerk in woningen: tegels verwijderen, vloer verwijderen, behang verwijderen, keuken slopen, badkamer slopen, draagmuur verwijderen, betonvloer slopen en woning strippen. Geen hele gebouwen en geen asbest.

Komen jullie ook in Poortugaal?

Ja. Vanaf de Coolsingel in Rotterdam is het 12,3 km rijden naar Rhoon, ongeveer 21 minuten. We werken in de hele gemeente Albrandswaard.

Zit er asbest in mijn huis in Rhoon?

Dat zie je niet aan de buitenkant. In woningen van vóór 1994 kan het in vloertegels, zeil, lijm, kitten en plaatmateriaal zitten; 52% van de woningen in Albrandswaard is van vóór 1995. Dan eerst een asbestinventarisatie door een gecertificeerd bureau.

Moet ik een sloopmelding doen bij de gemeente Albrandswaard?

Als er meer dan 10 m³ sloopafval vrijkomt of als er asbest wordt verwijderd, wel: minstens vier weken vooraf via het Omgevingsloket. Lees sloopmelding: wanneer verplicht.

Sloopwerken in de buurt

Sloopwerk in Rhoon?

Stuur foto's of laat ons komen kijken. Je krijgt een vaste prijs op papier, met de afvoer erbij. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Offerte aanvragen