Naar de inhoud
Sloopwerken Rotterdam
Menu

Sloopwerken in Rijswijk

Binnensloop en stripwerk in woningen: tegels en vloeren eruit, keuken en badkamer slopen, muren weg. In Rijswijk.

Kaart van het werkgebied: Zuid-Holland met alle gemeenten, met Rijswijk's-GravenhageAlblasserdamAlbrandswaardAlphen aan den RijnBarendrechtBodegraven-ReeuwijkCapelle aan den IJsselDelftDordrechtGoeree-OverflakkeeGorinchemGoudaHardinxveld-GiessendamHendrik-Ido-AmbachtHillegomHoeksche WaardKaag en BraassemKatwijkKrimpen aan den IJsselKrimpenerwaardLansingerlandLeidenLeiderdorpLeidschendam-VoorburgLisseMaassluisMidden-DelflandMolenlandenNieuwkoopNissewaardNoordwijkOegstgeestPapendrechtPijnacker-NootdorpRidderkerkRijswijk (ZH.)RotterdamSchiedamSliedrechtTeylingenVlaardingenVoorne aan ZeeVoorschotenWaddinxveenWassenaarWestlandZoetermeerZoeterwoudeZuidplasZwijndrechtRijswijkRotterdamDordrechtDen HaagSpijkenisseNieuwerkerk aan den IJsselBerkel en RodenrijsZoetermeerVlaardingenRidderkerkRhoonLeidenZwijndrechtGoudaCapelleKrimpenHoeksche WaardGoeree-OverflakkeeMolenlandenKrimpenerwaardAlphen aan den RijnVoorne aan ZeeNieuwkoopBodegraven-ReeuwijkWestlandKaag en BraassemNoordwijkWassenaarMidden-DelflandLeidschendamTeylingenKatwijkGorinchemZoeterwoudeHardinxveld-GiessendamLisseSliedrechtHillegomVestiging Rotterdam
Ons werkgebied: Rotterdam en ±35 km eromheen. Ingekleurd: gemeenten met een eigen pagina. Ring: onze vestiging in Rotterdam. Kaartdata: CBS/PDOK 2025, alle 50 gemeenten van Zuid-Holland.

Wat we slopen in Rijswijk

Woningen in Rijswijk

De gemeente Rijswijk telt volgens het CBS 29.899 woningen. 29% is een eengezinswoning, 71% een appartement, en 49% is een koopwoning. De grootste groepen zijn gebouwd 1945 tot 1965 (24%) en 1965 tot 1975 (22%). Een eengezinswoning is hier gemiddeld 146 m².

Woningen in de gemeente Rijswijk op 1 januari 2026. Bron: CBS 82550NED.
BouwjaarDeel van de woningenGem. oppervlak eengezinswoning
vóór 194515%163 m²
1945 tot 196524%132 m²
1965 tot 197522%142 m²
1975 tot 19858%171 m²
1985 tot 19955%122 m²
1995 tot 201514%142 m²
vanaf 201511%150 m²

Van vóór 1995 is 75% van de woningen, tegen gemiddeld 75% in de 23 plaatsen waar we werken. In huizen van vóór 1994 kan asbest zitten in vloertegels, zeil, lijm, kitten en plaatmateriaal: dan komt er eerst een inventarisatie, en die delen slopen wij niet.

Per wijk

Het aandeel koopwoningen loopt uiteen van 26% in Wijk 07 tot 85% in Wijk 01. De meeste appartementen staan in Wijk 05 (99%), de minste in Wijk 10 (30%).

Alle wijken van de gemeente Rijswijk. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenEengezinsAppartementKoop
Wijk 025.70319%81%52%
Wijk 084.33541%59%47%
Wijk 094.04938%62%38%
Wijk 063.9472%98%31%
Wijk 042.77618%82%49%
Wijk 102.70370%30%75%
Wijk 072.19711%89%26%
Wijk 012.08141%59%85%
Wijk 057061%99%51%
Wijk 1165064%36%69%
Wijk 0316365%35%79%

Voor verbouwen, herstellen of slopen van een monument in Rijswijk is meestal een omgevingsvergunning nodig, maar aanpassingen binnen in een monument kunnen vaak zonder vergunning, zoals het verwijderen van een niet-historische keuken of plafond. In een beschermd stads- of dorpsgezicht kan de gemeente bepalen hoe je moet slopen. Bron

Prijzen in Rijswijk

Indicatieve vanafprijzen, inclusief 21% btw: vloertegels verwijderen vanaf € 15 per m², verlijmde pvc, parket of tapijt verwijderen vanaf € 10 per m², keuken demonteren of slopen (afvoer apart) vanaf € 350 per keuken en badkamer slopen, kleine badkamer tot ±4 m² vanaf € 600 per badkamer. Indicatie. De offerte na opname is leidend. Alle posten staan op kosten sloopwerk.

Container en afval in Rijswijk

Staat een container of hoogwerker korter dan 31 dagen op openbare grond, dan is een gratis melding genoeg, twee weken voor plaatsing per e-mail (stadhuis@rijswijk.nl, t.a.v. Handhaving) of per post. Langer dan 31 dagen vraag je minimaal acht weken vooraf een vergunning aan; die kost € 49,10 plus eventuele verkeersmaatregelen. Een grofvuilcontainer of verhuisbox mag niet met een melding op straat. Bron

Rijswijkers gaan naar de Avalex-milieustraat aan de Laan van 's-Gravenmade 9 (postadres Den Haag), open maandag tot en met zaterdag van 8.00 tot 17.00 uur; 12 bezoeken per adres per jaar zijn gratis. Volgens de Avalex-tarieven 2026 betaal je per ton € 210 voor bouw- en sloopafval, € 30 voor puin, € 185 voor gips en € 190 voor geïmpregneerd hout; gewoon hout en asbest zijn gratis. Wastafels en toiletpotten gelden als schoon puin en moeten naar Avalex; puin en asbest worden niet als grofvuil opgehaald. Bron

Parkeren en de bus

Aannemers en onderhoudsbedrijven die tijdelijk werken op een adres met betaald parkeren kunnen een parkeervergunning tijdelijk gebruik krijgen: € 16,30 per week, € 48,90 per maand of € 489 per jaar, geldig in alle parkeerzones van Rijswijk maar alleen in parkeervakken. Het voertuig mag maximaal 6 meter lang en 2,40 meter hoog zijn; per bedrijf is één vergunning mogelijk. Bron

Waar we rijden

Vanaf de Coolsingel in Rotterdam is het 20,9 km rijden naar Rijswijk, ongeveer 21 minuten. Op dezelfde rit werken we in Delft, Den Haag, Pijnacker, Berkel en Rodenrijs, Zoetermeer en Schiedam. In de gemeente Rijswijk geldt geen zero-emissiezone voor bestelbussen (bron).

Vragen over sloopwerk in Rijswijk

Wat slopen jullie in Rijswijk?

Binnensloop en stripwerk in woningen: tegels verwijderen, vloer verwijderen, behang verwijderen, keuken slopen, badkamer slopen, draagmuur verwijderen, betonvloer slopen en woning strippen. Geen hele gebouwen en geen asbest.

Komen jullie ook in Delft en Den Haag?

Ja. Vanaf de Coolsingel in Rotterdam is het 20,9 km rijden naar Rijswijk, ongeveer 21 minuten. We werken in de hele gemeente Rijswijk.

Zit er asbest in mijn huis in Rijswijk?

Dat zie je niet aan de buitenkant. In woningen van vóór 1994 kan het in vloertegels, zeil, lijm, kitten en plaatmateriaal zitten; 75% van de woningen in Rijswijk is van vóór 1995. Dan eerst een asbestinventarisatie door een gecertificeerd bureau.

Moet ik een sloopmelding doen bij de gemeente Rijswijk?

Als er meer dan 10 m³ sloopafval vrijkomt of als er asbest wordt verwijderd, wel: minstens vier weken vooraf via het Omgevingsloket. Lees sloopmelding: wanneer verplicht.

Sloopwerken in de buurt

Sloopwerk in Rijswijk?

Stuur foto's of laat ons komen kijken. Je krijgt een vaste prijs op papier, met de afvoer erbij. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Offerte aanvragen