Naar de inhoud
Sloopwerken Rotterdam
Menu

Vloer verwijderen in Rijswijk

Laminaat, pvc, parket of tapijt eruit en een kale, schone ondervloer terug. In Rijswijk.

Huur en koop in Rijswijk

49% is een koopwoning, 32% huur van een corporatie en 19% particuliere huur. Bij huur beslist de verhuurder mee.

Samen is 51% van de woningen in de gemeente Rijswijk een huurwoning. Bij een verhuizing vraagt de verhuurder vaak dat de vloer eruit gaat: dat is hier een van de meest gevraagde klussen.

Per wijk loopt het uiteen: in Wijk 09 is 57% van een corporatie, in Wijk 01 0%.

8 van de 11 wijken van de gemeente Rijswijk. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenKoopCorporatie
Wijk 025.70352%27%
Wijk 084.33547%32%
Wijk 094.04938%57%
Wijk 063.94731%32%
Wijk 042.77649%35%
Wijk 102.70375%8%
Wijk 072.19726%54%
Wijk 012.08185%0%

Wat er onder de vloer ligt

15% van de woningen in Rijswijk is van vóór 1945. Daar ligt onder laminaat of tapijt vaak een houten vloer op balken: die controleren we op rot voordat er een nieuwe vloer op komt.

46% van de woningen is gebouwd tussen 1945 en 1975. Daar kan nog oud zeil of een kurkvloer onder een latere vloer liggen.

Zo werken we

  1. Foto of opname. Welke vloer, los of verlijmd, op beton, zandcement of hout, en hoeveel m².
  2. Leeg en afgeplakt. Jij haalt de kamer leeg, wij plakken deuren en trapgat af.
  3. Eruit. Plinten los, vloer eruit met de hand of de stripmachine.
  4. Schuren. Lijmresten weg tot een vlakke, schone ondervloer.
  5. Afvoeren. Alles mee, gescheiden afgevoerd, bezemschoon.

Meer uitleg per stap: vloer verwijderen, de werkwijze.

Wat vloer verwijderen in Rijswijk kost

Indicatieve vanafprijzen, inclusief 21% btw. Indicatie. De offerte na opname is leidend. Uitleg per post: kosten sloopwerk.
PostVanaf
Laminaat, klik-pvc of tapijt (los) verwijderen€ 4 per m²
Verlijmde pvc, parket of tapijt verwijderen€ 10 per m²
Tegellijm of lijmresten wegschuren€ 8 per m²

Wat we niet doen

  • Asbest verwijderen. Dat mag alleen een gecertificeerd asbestverwijderingsbedrijf (SC-530). Vermoeden we asbest, dan stoppen we en eerst komt er een inventarisatie.
  • Een nieuwe vloer leggen. Wij maken de ondervloer klaar voor je vloerenlegger.

Sloopafval wegbrengen in Rijswijk

Rijswijkers gaan naar de Avalex-milieustraat aan de Laan van 's-Gravenmade 9 (postadres Den Haag), open maandag tot en met zaterdag van 8.00 tot 17.00 uur; 12 bezoeken per adres per jaar zijn gratis. Volgens de Avalex-tarieven 2026 betaal je per ton € 210 voor bouw- en sloopafval, € 30 voor puin, € 185 voor gips en € 190 voor geïmpregneerd hout; gewoon hout en asbest zijn gratis. Wastafels en toiletpotten gelden als schoon puin en moeten naar Avalex; puin en asbest worden niet als grofvuil opgehaald. Bron

Parkeren voor de bus in Rijswijk

Aannemers en onderhoudsbedrijven die tijdelijk werken op een adres met betaald parkeren kunnen een parkeervergunning tijdelijk gebruik krijgen: € 16,30 per week, € 48,90 per maand of € 489 per jaar, geldig in alle parkeerzones van Rijswijk maar alleen in parkeervakken. Het voertuig mag maximaal 6 meter lang en 2,40 meter hoog zijn; per bedrijf is één vergunning mogelijk. Bron

Container of puinbak op straat in Rijswijk

Staat een container of hoogwerker korter dan 31 dagen op openbare grond, dan is een gratis melding genoeg, twee weken voor plaatsing per e-mail (stadhuis@rijswijk.nl, t.a.v. Handhaving) of per post. Langer dan 31 dagen vraag je minimaal acht weken vooraf een vergunning aan; die kost € 49,10 plus eventuele verkeersmaatregelen. Een grofvuilcontainer of verhuisbox mag niet met een melding op straat. Bron

Goed om te weten in Rijswijk

Voor verbouwen, herstellen of slopen van een monument in Rijswijk is meestal een omgevingsvergunning nodig, maar aanpassingen binnen in een monument kunnen vaak zonder vergunning, zoals het verwijderen van een niet-historische keuken of plafond. In een beschermd stads- of dorpsgezicht kan de gemeente bepalen hoe je moet slopen. Bron

Waar we rijden

Vanaf de Coolsingel in Rotterdam is het 20,9 km rijden naar Rijswijk, ongeveer 21 minuten. Op dezelfde rit werken we in Delft, Den Haag, Pijnacker en Berkel en Rodenrijs. In de gemeente Rijswijk geldt geen zero-emissiezone voor bestelbussen (bron).

De gemeente Rijswijk telt 11 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Wijk 02 (5.703 woningen), Wijk 08 (4.335 woningen), Wijk 09 (4.049 woningen) en Wijk 06 (3.947 woningen). We werken ook in Wijk 04, Wijk 10, Wijk 07, Wijk 01, Wijk 05, Wijk 11 en Wijk 03.

Vragen over vloer verwijderen in Rijswijk

Ik lever mijn huurwoning in Rijswijk op. Kunnen jullie de vloer snel weghalen?

Ja. Laat weten wanneer de sleuteloverdracht is; we plannen zo dat de vloer er op tijd uit is. Wat de verhuurder vraagt, staat in het opleverformulier.

Doen jullie ook alleen de trap?

Ja. Tapijt, nieten en lijm van de trap halen doen we ook los.

Komen jullie ook in Delft, Den Haag en Pijnacker?

Ja. Vanaf de Coolsingel in Rotterdam is het 20,9 km rijden naar Rijswijk, ongeveer 21 minuten. Op dezelfde rit werken we in Delft, Den Haag en Pijnacker.

Vloer verwijderen in de buurt van Rijswijk

Vloer verwijderen in Rijswijk?

Stuur foto's of laat ons komen kijken. Je krijgt een vaste prijs op papier, met de afvoer erbij. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Offerte aanvragen