Naar de inhoud
Sloopwerken Rotterdam
Menu

Vloer verwijderen in Berkel en Rodenrijs

Laminaat, pvc, parket of tapijt eruit en een kale, schone ondervloer terug. In Berkel en Rodenrijs, Bergschenhoek en Bleiswijk.

Huur en koop in Berkel en Rodenrijs

Met 73% koopwoningen beslissen de meeste bewoners hier zelf wat eruit gaat.

27% van de woningen in de gemeente Lansingerland is een huurwoning. De meeste vloeren die we hier verwijderen, gaan eruit omdat er een nieuwe in komt.

Per wijk loopt het uiteen: in Berkel is 28% van een corporatie, in Bleiswijk Buiten 0%.

8 van de 16 wijken van de gemeente Lansingerland. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenKoopCorporatie
De Ackers3.04578%18%
Hoekeindse Zoom2.52872%23%
Meerpolder2.47972%16%
Boterdorp2.36577%19%
Berkel2.31459%28%
Noordpolder2.10370%25%
Bleiswijk1.89867%28%
Westpolder1.87974%8%

Wat er onder de vloer ligt

4% van de woningen is van vóór 1945; de rest heeft meestal een betonvloer met een zandcementdekvloer. Daar gaat een verlijmde vloer er goed af met de stripmachine.

20% van de woningen is gebouwd tussen 1945 en 1975. Daar kan nog oud zeil of een kurkvloer onder een latere vloer liggen.

Zo werken we

  1. Foto of opname. Welke vloer, los of verlijmd, op beton, zandcement of hout, en hoeveel m².
  2. Leeg en afgeplakt. Jij haalt de kamer leeg, wij plakken deuren en trapgat af.
  3. Eruit. Plinten los, vloer eruit met de hand of de stripmachine.
  4. Schuren. Lijmresten weg tot een vlakke, schone ondervloer.
  5. Afvoeren. Alles mee, gescheiden afgevoerd, bezemschoon.

Meer uitleg per stap: vloer verwijderen, de werkwijze.

Wat vloer verwijderen in Berkel en Rodenrijs kost

Indicatieve vanafprijzen, inclusief 21% btw. Indicatie. De offerte na opname is leidend. Uitleg per post: kosten sloopwerk.
PostVanaf
Laminaat, klik-pvc of tapijt (los) verwijderen€ 4 per m²
Verlijmde pvc, parket of tapijt verwijderen€ 10 per m²
Tegellijm of lijmresten wegschuren€ 8 per m²

Wat we niet doen

  • Asbest verwijderen. Dat mag alleen een gecertificeerd asbestverwijderingsbedrijf (SC-530). Vermoeden we asbest, dan stoppen we en eerst komt er een inventarisatie.
  • Een nieuwe vloer leggen. Wij maken de ondervloer klaar voor je vloerenlegger.

Sloopafval wegbrengen in Lansingerland

Inwoners brengen grondstoffen gratis naar het Grondstoffen Inzamelstation, Dorsvloerweg 2 in Bergschenhoek, met maximaal 2 kuub per rit. Schoon puin en gips (zonder zakken), B-hout en geïmpregneerd hout worden aangenomen; asbest alleen met aanmelding bij de DCMR. Bedrijfsafval wordt niet aangenomen, grond en zand moeten naar een grondbank. Bron

Parkeren voor de bus in Berkel en Rodenrijs

In Berkel en Rodenrijs gelden parkeerschijfzones in onder meer de Herenstraat, Nieuwstraat, Kerkstraat, Stationssingel en het Westerplein. De ontheffing (€ 117,65) is in de meeste zones alleen voor bewoners; bedrijven moeten een ontheffing op grond van de Wegenverkeerswet aanvragen. Bron

Container of puinbak op straat in Berkel en Rodenrijs

Een bouwafvalcontainer die korter dan 24 uur staat vraagt niets; van 24 uur tot 4 weken doe je een gratis melding, langer dan 4 weken vraag je een ontheffing aan. De ontheffing kost € 152,55 voor een container tot 15 m² en € 246,10 voor grotere of meerdere containers. Aanvragen met DigiD of eHerkenning; de gemeente reageert binnen een week. Bron

Goed om te weten in Berkel en Rodenrijs

Lansingerland geeft eigenaar-bewoners van koopwoningen gebouwd vóór 1992 met energielabel D, E, F of G een isolatiesubsidie van 50% van de kosten, tot maximaal € 2.000 per adres; aanvragen kan tot 15 maart 2027. Een monument mag alleen door een isolatiebedrijf worden geïsoleerd en vraagt meestal een omgevingsvergunning. Bron

Waar we rijden

Vanaf de Coolsingel in Rotterdam is het 11,1 km rijden naar Berkel en Rodenrijs, ongeveer 15 minuten. Op dezelfde rit werken we in Pijnacker, Delft, Zoetermeer en Rotterdam. In de gemeente Lansingerland geldt geen zero-emissiezone voor bestelbussen (bron).

De gemeente Lansingerland telt 16 wijken volgens het CBS. De grootste zijn De Ackers (3.045 woningen), Hoekeindse Zoom (2.528 woningen), Meerpolder (2.479 woningen) en Boterdorp (2.365 woningen). We werken ook in Berkel, Noordpolder, Bleiswijk, Westpolder, Zuidpolder, Bergschenhoek, Rodenrijs, De Wadden, Oosteindsche Polder, Noordeinde, Bleiswijk Buiten en Wilderszijde. Behalve in Berkel en Rodenrijs zelf komen we in Bergschenhoek en Bleiswijk.

Vragen over vloer verwijderen in Berkel en Rodenrijs

Ik lever mijn huurwoning in Berkel en Rodenrijs op. Kunnen jullie de vloer snel weghalen?

Ja. Laat weten wanneer de sleuteloverdracht is; we plannen zo dat de vloer er op tijd uit is. Wat de verhuurder vraagt, staat in het opleverformulier.

Doen jullie ook alleen de trap?

Ja. Tapijt, nieten en lijm van de trap halen doen we ook los.

Komen jullie ook in Bergschenhoek en Bleiswijk?

Ja. Vanaf de Coolsingel in Rotterdam is het 11,1 km rijden naar Berkel en Rodenrijs, ongeveer 15 minuten. Op dezelfde rit werken we in Pijnacker, Delft en Zoetermeer.

Vloer verwijderen in de buurt van Berkel en Rodenrijs

Vloer verwijderen in Berkel en Rodenrijs?

Stuur foto's of laat ons komen kijken. Je krijgt een vaste prijs op papier, met de afvoer erbij. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Offerte aanvragen