Naar de inhoud
Sloopwerken Rotterdam
Menu

Badkamer slopen in Berkel en Rodenrijs

Sanitair, bad, douche en tegels eruit, leidingen afgedopt, ruimte kaal. In Berkel en Rodenrijs, Bergschenhoek en Bleiswijk.

Badkamers in flats en huizen in Berkel en Rodenrijs

Appartementen zijn hier in de minderheid (19%). In een eengezinswoning rijden we het puin met de kruiwagen door de gang naar de container of de bus.

In een eengezinswoning zit de badkamer meestal op de eerste verdieping, op een betonvloer of op houten balken. Bij balken hakken we voorzichtig om scheuren in het plafond eronder te voorkomen.

Een eigen badkamer verbouwen zonder verhuurder kan vooral in De Wadden, waar 86% van de woningen koop is; in Berkel is dat 59%.

8 van de 16 wijken van de gemeente Lansingerland. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenAppartementKoop
Berkel2.31443%59%
Bleiswijk1.89825%67%
Bergschenhoek1.54625%68%
De Wadden91825%86%
Oosteindsche Polder65923%71%
Meerpolder2.47920%72%
Boterdorp2.36520%77%
Noordpolder2.10318%70%

Ouderdom van de badkamers

In de gemeente Lansingerland is 45% van de woningen gebouwd vóór 1995 (CBS deelt bouwjaren in klassen in). In huizen van vóór 1994 kan asbest zitten in kitten, plaatmateriaal achter de tegels en oude vloertegels. Dat is minder dan het gemiddelde van 75% in de 23 plaatsen waar we werken.

Badkamer gesloopt tot op de steen, met het inbouwreservoir en de leidingen nog zichtbaar
ImpressieSfeerbeeld, geen uitgevoerd project.

Zo werken we

  1. Foto of opname. Oppervlak, verdieping, wat blijft en wat eruit gaat.
  2. Afsluiten. Water dicht, groep uit, leidingen afgedopt.
  3. Sanitair eruit. Toilet, bad, douche, wastafel.
  4. Tegels eraf. Wand en vloer, tot op de steen als dat de afspraak is.
  5. Afvoeren. Puin en sanitair gescheiden mee, ruimte schoon.

Meer uitleg per stap: badkamer slopen, de werkwijze.

Wat badkamer slopen in Berkel en Rodenrijs kost

Indicatieve vanafprijzen, inclusief 21% btw. Indicatie. De offerte na opname is leidend. Uitleg per post: kosten sloopwerk.
PostVanaf
Badkamer slopen, kleine badkamer tot ±4 m²€ 600 per badkamer
Toilet slopen€ 250 per toilet
Wandtegels verwijderen€ 18 per m²
Container 6 m³ inclusief afvoer€ 410 per container

Wat we niet doen

  • Een nieuwe badkamer bouwen of tegelen.
  • Leidingwerk verleggen. Afdoppen wel; nieuw leidingwerk legt de installateur.
  • Asbest verwijderen. Dat mag alleen een gecertificeerd asbestverwijderingsbedrijf (SC-530). Vermoeden we asbest, dan stoppen we en eerst komt er een inventarisatie.

Container of puinbak op straat in Berkel en Rodenrijs

Een bouwafvalcontainer die korter dan 24 uur staat vraagt niets; van 24 uur tot 4 weken doe je een gratis melding, langer dan 4 weken vraag je een ontheffing aan. De ontheffing kost € 152,55 voor een container tot 15 m² en € 246,10 voor grotere of meerdere containers. Aanvragen met DigiD of eHerkenning; de gemeente reageert binnen een week. Bron

Parkeren voor de bus in Berkel en Rodenrijs

In Berkel en Rodenrijs gelden parkeerschijfzones in onder meer de Herenstraat, Nieuwstraat, Kerkstraat, Stationssingel en het Westerplein. De ontheffing (€ 117,65) is in de meeste zones alleen voor bewoners; bedrijven moeten een ontheffing op grond van de Wegenverkeerswet aanvragen. Bron

Sloopafval wegbrengen in Lansingerland

Inwoners brengen grondstoffen gratis naar het Grondstoffen Inzamelstation, Dorsvloerweg 2 in Bergschenhoek, met maximaal 2 kuub per rit. Schoon puin en gips (zonder zakken), B-hout en geïmpregneerd hout worden aangenomen; asbest alleen met aanmelding bij de DCMR. Bedrijfsafval wordt niet aangenomen, grond en zand moeten naar een grondbank. Bron

Goed om te weten in Berkel en Rodenrijs

Lansingerland geeft eigenaar-bewoners van koopwoningen gebouwd vóór 1992 met energielabel D, E, F of G een isolatiesubsidie van 50% van de kosten, tot maximaal € 2.000 per adres; aanvragen kan tot 15 maart 2027. Een monument mag alleen door een isolatiebedrijf worden geïsoleerd en vraagt meestal een omgevingsvergunning. Bron

Waar we rijden

Vanaf de Coolsingel in Rotterdam is het 11,1 km rijden naar Berkel en Rodenrijs, ongeveer 15 minuten. Op dezelfde rit werken we in Pijnacker, Delft, Zoetermeer en Rotterdam. In de gemeente Lansingerland geldt geen zero-emissiezone voor bestelbussen (bron).

De gemeente Lansingerland telt 16 wijken volgens het CBS. De grootste zijn De Ackers (3.045 woningen), Hoekeindse Zoom (2.528 woningen), Meerpolder (2.479 woningen) en Boterdorp (2.365 woningen). We werken ook in Berkel, Noordpolder, Bleiswijk, Westpolder, Zuidpolder, Bergschenhoek, Rodenrijs, De Wadden, Oosteindsche Polder, Noordeinde, Bleiswijk Buiten en Wilderszijde. Behalve in Berkel en Rodenrijs zelf komen we in Bergschenhoek en Bleiswijk.

Vragen over badkamer slopen in Berkel en Rodenrijs

Mag ik in een appartement in Berkel en Rodenrijs op elk moment slopen?

Bedrijfsmatig sloopwerk mag landelijk op werkdagen en zaterdag van 7.00 tot 19.00 uur (Bbl art. 7.17). Je VvE kan strengere huisregels hebben. Vraag die vooraf op, dan plannen we het hakwerk daarbinnen.

Komen jullie ook in Bergschenhoek en Bleiswijk?

Ja. Vanaf de Coolsingel in Rotterdam is het 11,1 km rijden naar Berkel en Rodenrijs, ongeveer 15 minuten. Op dezelfde rit werken we in Pijnacker, Delft en Zoetermeer.

Badkamer slopen in de buurt van Berkel en Rodenrijs

Badkamer slopen in Berkel en Rodenrijs?

Stuur foto's of laat ons komen kijken. Je krijgt een vaste prijs op papier, met de afvoer erbij. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Offerte aanvragen