Naar de inhoud
Sloopwerken Rotterdam
Menu

Badkamer slopen in Zoetermeer

Sanitair, bad, douche en tegels eruit, leidingen afgedopt, ruimte kaal. In Zoetermeer.

Badkamers in flats en huizen in Zoetermeer

44% van de woningen is een appartement. In een flat of portiekwoning gaat het puin via trap of lift naar beneden; de VvE kan werktijden voorschrijven.

In een appartement liggen de afvoeren van de badkamer vaak in een gemeenschappelijke leidingschacht. Die laten we heel; we doppen alleen af wat bij jouw badkamer hoort. Vraag de VvE vooraf naar werktijden en het gebruik van de lift.

Een eigen badkamer verbouwen zonder verhuurder kan vooral in Rokkeveen, waar 68% van de woningen koop is; in Stadscentrum is dat 19%.

8 van de 15 wijken van de gemeente Zoetermeer. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenAppartementKoop
Ontwikkelwijk13999%15%
Stadscentrum3.04990%19%
Driemanspolder3.37682%53%
Palenstein2.92468%31%
Meerzicht7.26462%46%
Buytenwegh4.73248%41%
Dorp2.95646%68%
Oosterheem9.29332%64%

Ouderdom van de badkamers

In de gemeente Zoetermeer is 70% van de woningen gebouwd vóór 1995 (CBS deelt bouwjaren in klassen in). In huizen van vóór 1994 kan asbest zitten in kitten, plaatmateriaal achter de tegels en oude vloertegels. Dat is minder dan het gemiddelde van 75% in de 23 plaatsen waar we werken.

Badkamer gesloopt tot op de steen, met het inbouwreservoir en de leidingen nog zichtbaar
ImpressieSfeerbeeld, geen uitgevoerd project.

Zo werken we

  1. Foto of opname. Oppervlak, verdieping, wat blijft en wat eruit gaat.
  2. Afsluiten. Water dicht, groep uit, leidingen afgedopt.
  3. Sanitair eruit. Toilet, bad, douche, wastafel.
  4. Tegels eraf. Wand en vloer, tot op de steen als dat de afspraak is.
  5. Afvoeren. Puin en sanitair gescheiden mee, ruimte schoon.

Meer uitleg per stap: badkamer slopen, de werkwijze.

Wat badkamer slopen in Zoetermeer kost

Indicatieve vanafprijzen, inclusief 21% btw. Indicatie. De offerte na opname is leidend. Uitleg per post: kosten sloopwerk.
PostVanaf
Badkamer slopen, kleine badkamer tot ±4 m²€ 600 per badkamer
Toilet slopen€ 250 per toilet
Wandtegels verwijderen€ 18 per m²
Container 6 m³ inclusief afvoer€ 410 per container

Wat we niet doen

  • Een nieuwe badkamer bouwen of tegelen.
  • Leidingwerk verleggen. Afdoppen wel; nieuw leidingwerk legt de installateur.
  • Asbest verwijderen. Dat mag alleen een gecertificeerd asbestverwijderingsbedrijf (SC-530). Vermoeden we asbest, dan stoppen we en eerst komt er een inventarisatie.

Container of puinbak op straat in Zoetermeer

Een container, keet of steiger korter dan 7 dagen vraagt geen actie, tenzij hij op of direct naast een bouwterrein staat. Van 7 dagen tot 3 maanden doe je een melding bij minder dan 50 m² en vraag je een vergunning gebruik openbare ruimte aan bij meer dan 50 m²; langer dan 3 maanden is een omgevingsvergunning nodig. Een melding doe je meer dan 3 weken vooraf; een vergunningaanvraag duurt 8 weken (plus eventueel 6 weken). De pagina noemt € 380,27 voor het plaatsen van een voorwerp op of aan de weg. Bron

Parkeren voor de bus in Zoetermeer

Parkeervergunningen voor betaald parkeren en ontheffingen voor blauwe zones lopen via P1 Parkeerservicebureau. Voor tijdelijk plaatsen van een kraan, verhuiswagen of bouwwerk of parkeren bij een parkeerverbod vraag je bij de gemeente een verkeersontheffing aan: € 27,81 voor een tijdelijke ontheffing, beslissing binnen acht weken. Autotoegang tot het Stadshart en de Dorpsstraat is streng geregeld; laden en lossen in het Stadshart kan tussen 07.00 en 11.00 uur. Bron

Sloopafval wegbrengen in Zoetermeer

Inwoners brengen grofvuil met hun milieupas naar het Zelfbrengdepot aan de Argonstraat 25 (bedrijventerrein Lansinghage), maximaal 2 m³ per dag; bedrijfsafval is niet toegestaan. Afgeven is gratis behalve puin, tegels en grond: de eerste 3 zakken per dag zijn gratis, daarna € 8,98 per zak, alleen pinnen. Bouwmateriaal valt volgens de gemeente niet onder grofvuil en voor asbest gelden aparte regels. Bron

Goed om te weten in Zoetermeer

Grote delen van Zoetermeer zijn in de jaren zeventig kleinschalig gebouwd, met name Meerzicht-West, Buytenwegh, De Leyens en Seghwaert, met gevels van warme bruine baksteen, houten delen en schuine daken. Bron

Waar we rijden

Vanaf de Coolsingel in Rotterdam is het 20,5 km rijden naar Zoetermeer, ongeveer 25 minuten. Op dezelfde rit werken we in Pijnacker, Berkel en Rodenrijs, Leiden en Delft. In de gemeente Zoetermeer geldt geen zero-emissiezone voor bestelbussen (bron).

De gemeente Zoetermeer telt 15 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Oosterheem (9.293 woningen), Rokkeveen (9.056 woningen), Seghwaert (7.394 woningen) en Meerzicht (7.264 woningen). We werken ook in Buytenwegh, De Leyens, Noordhove, Driemanspolder, Stadscentrum, Dorp, Palenstein, Ontwikkelwijk en buitengebied.

Vragen over badkamer slopen in Zoetermeer

Mag ik in een appartement in Zoetermeer op elk moment slopen?

Bedrijfsmatig sloopwerk mag landelijk op werkdagen en zaterdag van 7.00 tot 19.00 uur (Bbl art. 7.17). Je VvE kan strengere huisregels hebben. Vraag die vooraf op, dan plannen we het hakwerk daarbinnen.

Komen jullie ook in Pijnacker, Berkel en Rodenrijs en Leiden?

Ja. Vanaf de Coolsingel in Rotterdam is het 20,5 km rijden naar Zoetermeer, ongeveer 25 minuten. Op dezelfde rit werken we in Pijnacker, Berkel en Rodenrijs en Leiden.

Badkamer slopen in de buurt van Zoetermeer

Badkamer slopen in Zoetermeer?

Stuur foto's of laat ons komen kijken. Je krijgt een vaste prijs op papier, met de afvoer erbij. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Offerte aanvragen