Naar de inhoud
Sloopwerken Rotterdam
Menu

Badkamer slopen in Rijswijk

Sanitair, bad, douche en tegels eruit, leidingen afgedopt, ruimte kaal. In Rijswijk.

Badkamers in flats en huizen in Rijswijk

Meer dan de helft van de woningen is een appartement (71%). Daar dragen we puin via trap of lift naar beneden en houden we rekening met de buren en de regels van de VvE.

In een appartement liggen de afvoeren van de badkamer vaak in een gemeenschappelijke leidingschacht. Die laten we heel; we doppen alleen af wat bij jouw badkamer hoort. Vraag de VvE vooraf naar werktijden en het gebruik van de lift.

Een eigen badkamer verbouwen zonder verhuurder kan vooral in Wijk 01, waar 85% van de woningen koop is; in Wijk 07 is dat 26%.

8 van de 11 wijken van de gemeente Rijswijk. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenAppartementKoop
Wijk 0570699%51%
Wijk 063.94798%31%
Wijk 072.19789%26%
Wijk 042.77682%49%
Wijk 025.70381%52%
Wijk 094.04962%38%
Wijk 084.33559%47%
Wijk 012.08159%85%

Ouderdom van de badkamers

In de gemeente Rijswijk is 75% van de woningen gebouwd vóór 1995 (CBS deelt bouwjaren in klassen in). In huizen van vóór 1994 kan asbest zitten in kitten, plaatmateriaal achter de tegels en oude vloertegels. Dat is ongeveer gelijk aan het gemiddelde van 75% in de 23 plaatsen waar we werken.

Badkamer gesloopt tot op de steen, met het inbouwreservoir en de leidingen nog zichtbaar
ImpressieSfeerbeeld, geen uitgevoerd project.

Zo werken we

  1. Foto of opname. Oppervlak, verdieping, wat blijft en wat eruit gaat.
  2. Afsluiten. Water dicht, groep uit, leidingen afgedopt.
  3. Sanitair eruit. Toilet, bad, douche, wastafel.
  4. Tegels eraf. Wand en vloer, tot op de steen als dat de afspraak is.
  5. Afvoeren. Puin en sanitair gescheiden mee, ruimte schoon.

Meer uitleg per stap: badkamer slopen, de werkwijze.

Wat badkamer slopen in Rijswijk kost

Indicatieve vanafprijzen, inclusief 21% btw. Indicatie. De offerte na opname is leidend. Uitleg per post: kosten sloopwerk.
PostVanaf
Badkamer slopen, kleine badkamer tot ±4 m²€ 600 per badkamer
Toilet slopen€ 250 per toilet
Wandtegels verwijderen€ 18 per m²
Container 6 m³ inclusief afvoer€ 410 per container

Wat we niet doen

  • Een nieuwe badkamer bouwen of tegelen.
  • Leidingwerk verleggen. Afdoppen wel; nieuw leidingwerk legt de installateur.
  • Asbest verwijderen. Dat mag alleen een gecertificeerd asbestverwijderingsbedrijf (SC-530). Vermoeden we asbest, dan stoppen we en eerst komt er een inventarisatie.

Container of puinbak op straat in Rijswijk

Staat een container of hoogwerker korter dan 31 dagen op openbare grond, dan is een gratis melding genoeg, twee weken voor plaatsing per e-mail (stadhuis@rijswijk.nl, t.a.v. Handhaving) of per post. Langer dan 31 dagen vraag je minimaal acht weken vooraf een vergunning aan; die kost € 49,10 plus eventuele verkeersmaatregelen. Een grofvuilcontainer of verhuisbox mag niet met een melding op straat. Bron

Parkeren voor de bus in Rijswijk

Aannemers en onderhoudsbedrijven die tijdelijk werken op een adres met betaald parkeren kunnen een parkeervergunning tijdelijk gebruik krijgen: € 16,30 per week, € 48,90 per maand of € 489 per jaar, geldig in alle parkeerzones van Rijswijk maar alleen in parkeervakken. Het voertuig mag maximaal 6 meter lang en 2,40 meter hoog zijn; per bedrijf is één vergunning mogelijk. Bron

Sloopafval wegbrengen in Rijswijk

Rijswijkers gaan naar de Avalex-milieustraat aan de Laan van 's-Gravenmade 9 (postadres Den Haag), open maandag tot en met zaterdag van 8.00 tot 17.00 uur; 12 bezoeken per adres per jaar zijn gratis. Volgens de Avalex-tarieven 2026 betaal je per ton € 210 voor bouw- en sloopafval, € 30 voor puin, € 185 voor gips en € 190 voor geïmpregneerd hout; gewoon hout en asbest zijn gratis. Wastafels en toiletpotten gelden als schoon puin en moeten naar Avalex; puin en asbest worden niet als grofvuil opgehaald. Bron

Goed om te weten in Rijswijk

Voor verbouwen, herstellen of slopen van een monument in Rijswijk is meestal een omgevingsvergunning nodig, maar aanpassingen binnen in een monument kunnen vaak zonder vergunning, zoals het verwijderen van een niet-historische keuken of plafond. In een beschermd stads- of dorpsgezicht kan de gemeente bepalen hoe je moet slopen. Bron

Waar we rijden

Vanaf de Coolsingel in Rotterdam is het 20,9 km rijden naar Rijswijk, ongeveer 21 minuten. Op dezelfde rit werken we in Delft, Den Haag, Pijnacker en Berkel en Rodenrijs. In de gemeente Rijswijk geldt geen zero-emissiezone voor bestelbussen (bron).

De gemeente Rijswijk telt 11 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Wijk 02 (5.703 woningen), Wijk 08 (4.335 woningen), Wijk 09 (4.049 woningen) en Wijk 06 (3.947 woningen). We werken ook in Wijk 04, Wijk 10, Wijk 07, Wijk 01, Wijk 05, Wijk 11 en Wijk 03.

Vragen over badkamer slopen in Rijswijk

Mag ik in een appartement in Rijswijk op elk moment slopen?

Bedrijfsmatig sloopwerk mag landelijk op werkdagen en zaterdag van 7.00 tot 19.00 uur (Bbl art. 7.17). Je VvE kan strengere huisregels hebben. Vraag die vooraf op, dan plannen we het hakwerk daarbinnen.

Komen jullie ook in Delft, Den Haag en Pijnacker?

Ja. Vanaf de Coolsingel in Rotterdam is het 20,9 km rijden naar Rijswijk, ongeveer 21 minuten. Op dezelfde rit werken we in Delft, Den Haag en Pijnacker.

Badkamer slopen in de buurt van Rijswijk

Badkamer slopen in Rijswijk?

Stuur foto's of laat ons komen kijken. Je krijgt een vaste prijs op papier, met de afvoer erbij. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Offerte aanvragen