Naar de inhoud
Sloopwerken Rotterdam
Menu

Keuken slopen in Rijswijk

Oude keuken eruit, tegels van de wand, aansluitingen afgedopt en alles afgevoerd. In Rijswijk.

Keukens in Rijswijk

De woningtypes in de gemeente Rijswijk zijn gemengd: 20% tussenwoning, 6% hoekwoning en 1% twee-onder-een-kap. Bij een hoekwoning of twee-onder-een-kap kunnen we de keuken vaak via de zij- of achterdeur naar buiten brengen.

Meer dan de helft van de woningen is een appartement (71%). Daar dragen we puin via trap of lift naar beneden en houden we rekening met de buren en de regels van de VvE.

Woningen in de gemeente Rijswijk. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WoningtypeDeel van de woningen
Tussenwoning20%
Hoekwoning6%
Twee-onder-een-kap1%
Vrijstaand1%
Appartement71%

Rijtjeshuizen staan vooral in Wijk 11 (42% tussenwoning), het minst in Wijk 05 (0%).

7 van de 11 wijken van de gemeente Rijswijk. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenTussenwoningEengezins
Wijk 1165042%64%
Wijk 102.70341%70%
Wijk 012.08134%41%
Wijk 084.33531%41%
Wijk 0316329%65%
Wijk 094.04925%38%
Wijk 025.70315%19%
Keuken na het slopen: kasten weg, leidingen afgedopt, wandtegels deels verwijderd en puin in emmers
ImpressieSfeerbeeld, geen uitgevoerd project.

Zo werken we

  1. Foto of opname. Hoe groot de keuken is, wat er mee moet en of de tegels eraf gaan.
  2. Afsluiten. Water dicht, groep uit, gas afgedopt door een installateur.
  3. Demonteren. Apparatuur, blad en kasten eruit.
  4. Wand kaal. Tegels of achterwand eraf als dat bij de klus hoort.
  5. Afvoeren. Alles mee, ruimte bezemschoon.

Meer uitleg per stap: keuken slopen, de werkwijze.

Wat keuken slopen in Rijswijk kost

Indicatieve vanafprijzen, inclusief 21% btw. Indicatie. De offerte na opname is leidend. Uitleg per post: kosten sloopwerk.
PostVanaf
Keuken demonteren of slopen (afvoer apart)€ 350 per keuken
Wandtegels verwijderen€ 18 per m²
Container 6 m³ inclusief afvoer€ 410 per container

Wat we niet doen

  • Werk aan de gasleiding. Afdoppen laten we doen door een erkend installateur.
  • Een nieuwe keuken plaatsen.
  • Asbest verwijderen. Dat mag alleen een gecertificeerd asbestverwijderingsbedrijf (SC-530). Vermoeden we asbest, dan stoppen we en eerst komt er een inventarisatie.

Sloopafval wegbrengen in Rijswijk

Rijswijkers gaan naar de Avalex-milieustraat aan de Laan van 's-Gravenmade 9 (postadres Den Haag), open maandag tot en met zaterdag van 8.00 tot 17.00 uur; 12 bezoeken per adres per jaar zijn gratis. Volgens de Avalex-tarieven 2026 betaal je per ton € 210 voor bouw- en sloopafval, € 30 voor puin, € 185 voor gips en € 190 voor geïmpregneerd hout; gewoon hout en asbest zijn gratis. Wastafels en toiletpotten gelden als schoon puin en moeten naar Avalex; puin en asbest worden niet als grofvuil opgehaald. Bron

Container of puinbak op straat in Rijswijk

Staat een container of hoogwerker korter dan 31 dagen op openbare grond, dan is een gratis melding genoeg, twee weken voor plaatsing per e-mail (stadhuis@rijswijk.nl, t.a.v. Handhaving) of per post. Langer dan 31 dagen vraag je minimaal acht weken vooraf een vergunning aan; die kost € 49,10 plus eventuele verkeersmaatregelen. Een grofvuilcontainer of verhuisbox mag niet met een melding op straat. Bron

Parkeren voor de bus in Rijswijk

Aannemers en onderhoudsbedrijven die tijdelijk werken op een adres met betaald parkeren kunnen een parkeervergunning tijdelijk gebruik krijgen: € 16,30 per week, € 48,90 per maand of € 489 per jaar, geldig in alle parkeerzones van Rijswijk maar alleen in parkeervakken. Het voertuig mag maximaal 6 meter lang en 2,40 meter hoog zijn; per bedrijf is één vergunning mogelijk. Bron

Goed om te weten in Rijswijk

Voor verbouwen, herstellen of slopen van een monument in Rijswijk is meestal een omgevingsvergunning nodig, maar aanpassingen binnen in een monument kunnen vaak zonder vergunning, zoals het verwijderen van een niet-historische keuken of plafond. In een beschermd stads- of dorpsgezicht kan de gemeente bepalen hoe je moet slopen. Bron

Waar we rijden

Vanaf de Coolsingel in Rotterdam is het 20,9 km rijden naar Rijswijk, ongeveer 21 minuten. Op dezelfde rit werken we in Delft, Den Haag, Pijnacker en Berkel en Rodenrijs. In de gemeente Rijswijk geldt geen zero-emissiezone voor bestelbussen (bron).

De gemeente Rijswijk telt 11 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Wijk 02 (5.703 woningen), Wijk 08 (4.335 woningen), Wijk 09 (4.049 woningen) en Wijk 06 (3.947 woningen). We werken ook in Wijk 04, Wijk 10, Wijk 07, Wijk 01, Wijk 05, Wijk 11 en Wijk 03.

Vragen over keuken slopen in Rijswijk

Kan ik mijn oude keuken zelf naar de milieustraat in Rijswijk brengen?

Dat kan; wat de gemeente daarover zegt, staat hieronder met de bron. Laat je het ons doen, dan nemen we alles mee.

Komen jullie ook in Delft, Den Haag en Pijnacker?

Ja. Vanaf de Coolsingel in Rotterdam is het 20,9 km rijden naar Rijswijk, ongeveer 21 minuten. Op dezelfde rit werken we in Delft, Den Haag en Pijnacker.

Keuken slopen in de buurt van Rijswijk

Keuken slopen in Rijswijk?

Stuur foto's of laat ons komen kijken. Je krijgt een vaste prijs op papier, met de afvoer erbij. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Offerte aanvragen