Naar de inhoud
Sloopwerken Rotterdam
Menu

Keuken slopen in Delft

Oude keuken eruit, tegels van de wand, aansluitingen afgedopt en alles afgevoerd. In Delft en Den Hoorn.

Keukens in Delft

De woningtypes in de gemeente Delft zijn gemengd: 24% tussenwoning, 6% hoekwoning en 1% twee-onder-een-kap. Bij een hoekwoning of twee-onder-een-kap kunnen we de keuken vaak via de zij- of achterdeur naar buiten brengen.

Meer dan de helft van de woningen is een appartement (68%). Daar dragen we puin via trap of lift naar beneden en houden we rekening met de buren en de regels van de VvE.

Woningen in de gemeente Delft. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WoningtypeDeel van de woningen
Tussenwoning24%
Hoekwoning6%
Twee-onder-een-kap1%
Vrijstaand1%
Appartement68%

Rijtjeshuizen staan vooral in Tanthof-West (44% tussenwoning), het minst in Voorhof (6%).

7 van de 13 wijken van de gemeente Delft. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenTussenwoningEengezins
Tanthof-West3.81944%56%
Tanthof-Oost2.99943%60%
Ruiven12736%77%
Vrijenban4.53635%46%
Hof van Delft6.22233%41%
Voordijkshoorn5.80728%44%
Schieweg84323%31%
Keuken na het slopen: kasten weg, leidingen afgedopt, wandtegels deels verwijderd en puin in emmers
ImpressieSfeerbeeld, geen uitgevoerd project.

Zo werken we

  1. Foto of opname. Hoe groot de keuken is, wat er mee moet en of de tegels eraf gaan.
  2. Afsluiten. Water dicht, groep uit, gas afgedopt door een installateur.
  3. Demonteren. Apparatuur, blad en kasten eruit.
  4. Wand kaal. Tegels of achterwand eraf als dat bij de klus hoort.
  5. Afvoeren. Alles mee, ruimte bezemschoon.

Meer uitleg per stap: keuken slopen, de werkwijze.

Wat keuken slopen in Delft kost

Indicatieve vanafprijzen, inclusief 21% btw. Indicatie. De offerte na opname is leidend. Uitleg per post: kosten sloopwerk.
PostVanaf
Keuken demonteren of slopen (afvoer apart)€ 350 per keuken
Wandtegels verwijderen€ 18 per m²
Container 6 m³ inclusief afvoer€ 410 per container

Wat we niet doen

  • Werk aan de gasleiding. Afdoppen laten we doen door een erkend installateur.
  • Een nieuwe keuken plaatsen.
  • Asbest verwijderen. Dat mag alleen een gecertificeerd asbestverwijderingsbedrijf (SC-530). Vermoeden we asbest, dan stoppen we en eerst komt er een inventarisatie.

Sloopafval wegbrengen in Delft

Delftenaren gaan naar de milieustraat van Avalex in Delft, open maandag tot en met zaterdag van 8.00 tot 17.00 uur, met hun (digitale) Avalexpas; 12 bezoeken per jaar zijn gratis, vanaf het dertiende bezoek betaal je € 25,90. Volgens de tarieven 2026 betaal je per ton: bouw- en sloopafval € 210, puin € 30, gips € 185 en geïmpregneerd hout € 190; gewoon hout en asbest zijn gratis. Asbest (minder dan 35 m²) leveren particulieren alleen in op vertoon van een vergunning. Bron

Container of puinbak op straat in Delft

Voor een container, steiger of bouwkeet die meer dan 12 m² grond gebruikt (ook meerdere voorwerpen samen) doe je uiterlijk 15 werkdagen vooraf een melding; onder 12 m² is geen melding nodig. Een voorwerp mag maximaal 6 maanden in de openbare ruimte staan. Op gemeentegrond betaal je in 2026 precariobelasting van € 1,33 per m² per week; op eigen grond kost het niets. Bron

Parkeren voor de bus in Delft

Moet je werkbus voor het werk dichtbij staan op een plek waar parkeren normaal niet mag, dan vraag je minimaal 3 weken vooraf via ParkerenDelft een RVV-ontheffing aan. In 2026 kost een dagontheffing € 37,90 en een meerdaagse ontheffing € 91,10; bij afwijzing krijg je het geld niet terug. Laden en lossen kan zonder ontheffing. Bron

Zero-emissiezone

Sinds 1 januari 2025 is de binnenstad van Delft een nul-emissiezone voor alle bestelauto's en vrachtwagens (N1, N2 en N3). Schonere bestelauto's mogen nog langer in de zone rijden; vanaf 1 januari 2030 moet alle stadslogistiek uitstootvrij zijn. Bron

Goed om te weten in Delft

Delft heeft zo'n 1.500 beschermde monumenten (ongeveer 700 rijks- en ruim 800 gemeentelijke monumenten) en 4 rijksbeschermde stadsgezichten. Voor constructieve wijzigingen aan een monument is een vergunning nodig, inclusief gevels, interieur, tuin en binnenplaats; de leges zijn in 2026 1,36% van de bouw- en sloopkosten (minimaal € 163,55). Bron

Waar we rijden

Vanaf de Coolsingel in Rotterdam is het 15,1 km rijden naar Delft, ongeveer 18 minuten. Op dezelfde rit werken we in Pijnacker, Rijswijk, Berkel en Rodenrijs en Schiedam.

De gemeente Delft telt 13 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Voorhof (8.140 woningen), Wippolder (7.546 woningen), Buitenhof (7.371 woningen) en Binnenstad (7.148 woningen). We werken ook in Hof van Delft, Voordijkshoorn, Vrijenban, Tanthof-West, Tanthof-Oost, Schieweg en Ruiven. Behalve in Delft zelf komen we in Den Hoorn.

Vragen over keuken slopen in Delft

Kan ik mijn oude keuken zelf naar de milieustraat in Delft brengen?

Dat kan; wat de gemeente daarover zegt, staat hieronder met de bron. Laat je het ons doen, dan nemen we alles mee.

Komen jullie ook in Den Hoorn?

Ja. Vanaf de Coolsingel in Rotterdam is het 15,1 km rijden naar Delft, ongeveer 18 minuten. Op dezelfde rit werken we in Pijnacker, Rijswijk en Berkel en Rodenrijs.

Keuken slopen in de buurt van Delft

Keuken slopen in Delft?

Stuur foto's of laat ons komen kijken. Je krijgt een vaste prijs op papier, met de afvoer erbij. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Offerte aanvragen