Naar de inhoud
Sloopwerken Rotterdam
Menu

Vloer verwijderen in Rhoon

Laminaat, pvc, parket of tapijt eruit en een kale, schone ondervloer terug. In Rhoon en Poortugaal.

Huur en koop in Rhoon

Met 70% koopwoningen beslissen de meeste bewoners hier zelf wat eruit gaat.

30% van de woningen in de gemeente Albrandswaard is een huurwoning. De meeste vloeren die we hier verwijderen, gaan eruit omdat er een nieuwe in komt.

Per wijk loopt het uiteen: in Poortugaal-Zuid is 36% van een corporatie, in Poortugaal-Noord 14%.

Alle wijken van de gemeente Albrandswaard. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenKoopCorporatie
Rhoon-Zuid3.17374%21%
Poortugaal-Zuid2.86360%36%
Portland2.70376%22%
Poortugaal-Noord1.03984%14%
Rhoon-Noord91755%22%
Buitengebied Albrandswaard10283%0%

Wat er onder de vloer ligt

7% van de woningen is van vóór 1945; de rest heeft meestal een betonvloer met een zandcementdekvloer. Daar gaat een verlijmde vloer er goed af met de stripmachine.

21% van de woningen is gebouwd tussen 1945 en 1975. Daar kan nog oud zeil of een kurkvloer onder een latere vloer liggen.

Zo werken we

  1. Foto of opname. Welke vloer, los of verlijmd, op beton, zandcement of hout, en hoeveel m².
  2. Leeg en afgeplakt. Jij haalt de kamer leeg, wij plakken deuren en trapgat af.
  3. Eruit. Plinten los, vloer eruit met de hand of de stripmachine.
  4. Schuren. Lijmresten weg tot een vlakke, schone ondervloer.
  5. Afvoeren. Alles mee, gescheiden afgevoerd, bezemschoon.

Meer uitleg per stap: vloer verwijderen, de werkwijze.

Wat vloer verwijderen in Rhoon kost

Indicatieve vanafprijzen, inclusief 21% btw. Indicatie. De offerte na opname is leidend. Uitleg per post: kosten sloopwerk.
PostVanaf
Laminaat, klik-pvc of tapijt (los) verwijderen€ 4 per m²
Verlijmde pvc, parket of tapijt verwijderen€ 10 per m²
Tegellijm of lijmresten wegschuren€ 8 per m²

Wat we niet doen

  • Asbest verwijderen. Dat mag alleen een gecertificeerd asbestverwijderingsbedrijf (SC-530). Vermoeden we asbest, dan stoppen we en eerst komt er een inventarisatie.
  • Een nieuwe vloer leggen. Wij maken de ondervloer klaar voor je vloerenlegger.

Sloopafval wegbrengen in Albrandswaard

Volgens het Uitvoeringsbesluit Afvalstoffenverordening Albrandswaard 2026 is de brenglocatie het afvalscheidingsstation aan de Nijverheidsweg 3 in Rhoon. Steenachtig bouw- en sloopafval, puin, gips, asbest en asbestverdacht afval mogen daar worden aangeboden, zand niet. Toegang alleen met de afvalpas en alleen voor eigen huishoudelijk afval. Bron

Parkeren voor de bus in Rhoon

De enige blauwe zone in Albrandswaard is het parkeerterrein bij winkelcentrum Hof van Portland in Rhoon, alleen op zaterdag van 8.00 tot 17.00 uur. De pagina noemt geen betaald parkeren. Bron

Container of puinbak op straat in Rhoon

Voor een container of bigbag die korter dan 30 dagen op of aan de weg staat en geen hinder geeft, is geen ontheffing nodig; langer vraagt een ontheffing, minimaal 3 weken vooraf aan te vragen met DigiD of eHerkenning. De aanvraag kost € 11,70 plus per object € 36,30 per dag, € 50,30 per week of € 142,00 per maand; de gemeente beslist binnen 3 weken. Bron

Goed om te weten in Rhoon

Heeft een bouwplan impact op een monument of ligt het in een beschermd dorpsgezicht, dan geeft de Commissie ruimtelijke kwaliteit één integraal advies over erfgoed en omgevingskwaliteit, waarna de gemeente over de omgevingsvergunning beslist. Bron

Waar we rijden

Vanaf de Coolsingel in Rotterdam is het 12,3 km rijden naar Rhoon, ongeveer 21 minuten. Op dezelfde rit werken we in Barendrecht, Spijkenisse, Rotterdam en Schiedam. In de gemeente Albrandswaard geldt geen zero-emissiezone voor bestelbussen (bron).

De gemeente Albrandswaard telt 6 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Rhoon-Zuid (3.173 woningen), Poortugaal-Zuid (2.863 woningen), Portland (2.703 woningen) en Poortugaal-Noord (1.039 woningen). We werken ook in Rhoon-Noord en Buitengebied Albrandswaard. Behalve in Rhoon zelf komen we in Poortugaal.

Vragen over vloer verwijderen in Rhoon

Ik lever mijn huurwoning in Rhoon op. Kunnen jullie de vloer snel weghalen?

Ja. Laat weten wanneer de sleuteloverdracht is; we plannen zo dat de vloer er op tijd uit is. Wat de verhuurder vraagt, staat in het opleverformulier.

Doen jullie ook alleen de trap?

Ja. Tapijt, nieten en lijm van de trap halen doen we ook los.

Komen jullie ook in Poortugaal?

Ja. Vanaf de Coolsingel in Rotterdam is het 12,3 km rijden naar Rhoon, ongeveer 21 minuten. Op dezelfde rit werken we in Barendrecht, Spijkenisse en Rotterdam.

Vloer verwijderen in de buurt van Rhoon

Vloer verwijderen in Rhoon?

Stuur foto's of laat ons komen kijken. Je krijgt een vaste prijs op papier, met de afvoer erbij. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Offerte aanvragen