Naar de inhoud
Sloopwerken Rotterdam
Menu

Vloer verwijderen in Zwijndrecht

Laminaat, pvc, parket of tapijt eruit en een kale, schone ondervloer terug. In Zwijndrecht en Heerjansdam.

Huur en koop in Zwijndrecht

36% van de woningen is van een woningcorporatie. Huur je, dan vraag je eerst toestemming aan je verhuurder voordat er iets uit gaat.

Samen is 42% van de woningen in de gemeente Zwijndrecht een huurwoning. Bij een verhuizing vraagt de verhuurder vaak dat de vloer eruit gaat: dat is hier een van de meest gevraagde klussen.

Per wijk loopt het uiteen: in Nederhoven is 45% van een corporatie, in Heer Oudelands Ambacht 18%.

8 van de 9 wijken van de gemeente Zwijndrecht. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenKoopCorporatie
Walburg4.70548%44%
Kort Ambacht3.38653%37%
Noord3.07754%39%
Nederhoven2.79452%45%
Heer Oudelands Ambacht2.51779%18%
Centrum2.47063%32%
Bebouwde kom Heerjansdam1.56864%34%
Landelijk gebied Heerjansdam15793%0%

Wat er onder de vloer ligt

7% van de woningen is van vóór 1945; de rest heeft meestal een betonvloer met een zandcementdekvloer. Daar gaat een verlijmde vloer er goed af met de stripmachine.

50% van de woningen is gebouwd tussen 1945 en 1975. Daar kan nog oud zeil of een kurkvloer onder een latere vloer liggen.

Zo werken we

  1. Foto of opname. Welke vloer, los of verlijmd, op beton, zandcement of hout, en hoeveel m².
  2. Leeg en afgeplakt. Jij haalt de kamer leeg, wij plakken deuren en trapgat af.
  3. Eruit. Plinten los, vloer eruit met de hand of de stripmachine.
  4. Schuren. Lijmresten weg tot een vlakke, schone ondervloer.
  5. Afvoeren. Alles mee, gescheiden afgevoerd, bezemschoon.

Meer uitleg per stap: vloer verwijderen, de werkwijze.

Wat vloer verwijderen in Zwijndrecht kost

Indicatieve vanafprijzen, inclusief 21% btw. Indicatie. De offerte na opname is leidend. Uitleg per post: kosten sloopwerk.
PostVanaf
Laminaat, klik-pvc of tapijt (los) verwijderen€ 4 per m²
Verlijmde pvc, parket of tapijt verwijderen€ 10 per m²
Tegellijm of lijmresten wegschuren€ 8 per m²

Wat we niet doen

  • Asbest verwijderen. Dat mag alleen een gecertificeerd asbestverwijderingsbedrijf (SC-530). Vermoeden we asbest, dan stoppen we en eerst komt er een inventarisatie.
  • Een nieuwe vloer leggen. Wij maken de ondervloer klaar voor je vloerenlegger.

Sloopafval wegbrengen in Zwijndrecht

Inwoners brengen grof afval gratis met hun afvalpas naar Milieustraat Noordpolder, Crezéepolder 9 in Hendrik-Ido-Ambacht (HVC), open maandag tot en met zaterdag van 09.00 tot 18.15 uur. Bouw- en sloopafval en puin staan bij de geaccepteerde stoffen; de pagina noemt geen aparte prijs of limiet. Asbest moet dubbel verpakt worden in speciaal plastic dat gratis bij de milieustraat te krijgen is, en voor het slopen van asbest moet je eerst toestemming van de gemeente vragen. Bron

Parkeren voor de bus in Zwijndrecht

Rond het station gelden blauwe zones (Jan Campertstraat, Paulus Potterstraat, Veilingdreef, Vierdrecht) waar je maandag tot en met vrijdag van 8.00 tot 16.00 uur maximaal 2 uur met een parkeerschijf mag staan. Gevestigde bedrijven betalen € 137 per jaar voor een ontheffing; een tijdelijke ontheffing voor dienstenleveranciers kost € 13,70 per maand. Aanvragen gaat via de digitale parkeerbalie met eHerkenning. Bron

Container of puinbak op straat in Zwijndrecht

Voor het plaatsen van een container, bouwsteiger of bouwkeet op gemeentegrond is een vergunning nodig. Vraag minimaal 8 weken voor de start aan via de vergunningcheck en het online formulier 'Aanvraag gebruik openbare ruimte' (DigiD of eHerkenning), met een duidelijke tekening van de locatie. De leges zijn € 68,50 voor 1 tot 15 m², € 137,00 voor 15 tot 100 m² en € 548,00 vanaf 100 m². Werk korter dan een dag is vrijgesteld als je je aan de algemene regels houdt. Bron

Goed om te weten in Zwijndrecht

Zwijndrecht heeft 13 rijksmonumenten en ongeveer 60 gemeentelijke monumenten; voor een verbouwing van of wijziging aan een monument is een omgevingsvergunning nodig. Daarnaast onderzoekt de gemeente sinds februari 2026 karakteristieke gebouwen van vóór 1965; aangewezen beeldbepalende panden hebben daarna een vergunning nodig voor (gedeeltelijke) sloop of aanpassingen aan voor- en zijgevel. Bron

Waar we rijden

Vanaf de Coolsingel in Rotterdam is het 19,3 km rijden naar Zwijndrecht, ongeveer 21 minuten. Op dezelfde rit werken we in Hendrik-Ido-Ambacht, Ridderkerk, Papendrecht en Barendrecht. In de gemeente Zwijndrecht geldt geen zero-emissiezone voor bestelbussen (bron).

De gemeente Zwijndrecht telt 9 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Walburg (4.705 woningen), Kort Ambacht (3.386 woningen), Noord (3.077 woningen) en Nederhoven (2.794 woningen). We werken ook in Heer Oudelands Ambacht, Centrum, Bebouwde kom Heerjansdam en Landelijk gebied Heerjansdam. Behalve in Zwijndrecht zelf komen we in Heerjansdam.

Vragen over vloer verwijderen in Zwijndrecht

Ik lever mijn huurwoning in Zwijndrecht op. Kunnen jullie de vloer snel weghalen?

Ja. Laat weten wanneer de sleuteloverdracht is; we plannen zo dat de vloer er op tijd uit is. Wat de verhuurder vraagt, staat in het opleverformulier.

Doen jullie ook alleen de trap?

Ja. Tapijt, nieten en lijm van de trap halen doen we ook los.

Komen jullie ook in Heerjansdam?

Ja. Vanaf de Coolsingel in Rotterdam is het 19,3 km rijden naar Zwijndrecht, ongeveer 21 minuten. Op dezelfde rit werken we in Hendrik-Ido-Ambacht, Ridderkerk en Papendrecht.

Vloer verwijderen in de buurt van Zwijndrecht

Vloer verwijderen in Zwijndrecht?

Stuur foto's of laat ons komen kijken. Je krijgt een vaste prijs op papier, met de afvoer erbij. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Offerte aanvragen