Naar de inhoud
Sloopwerken Rotterdam
Menu

Keuken slopen in Dordrecht

Oude keuken eruit, tegels van de wand, aansluitingen afgedopt en alles afgevoerd. In Dordrecht.

Keukens in Dordrecht

De woningtypes in de gemeente Dordrecht zijn gemengd: 37% tussenwoning, 12% hoekwoning en 4% twee-onder-een-kap. Bij een hoekwoning of twee-onder-een-kap kunnen we de keuken vaak via de zij- of achterdeur naar buiten brengen.

45% van de woningen is een appartement. In een flat of portiekwoning gaat het puin via trap of lift naar beneden; de VvE kan werktijden voorschrijven.

Woningen in de gemeente Dordrecht. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WoningtypeDeel van de woningen
Tussenwoning37%
Hoekwoning12%
Twee-onder-een-kap4%
Vrijstaand3%
Appartement45%

Rijtjeshuizen staan vooral in Stadspolders (56% tussenwoning), het minst in Crabbehof/Zuidhoven (14%).

7 van de 13 wijken van de gemeente Dordrecht. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenTussenwoningEengezins
Stadspolders7.79556%78%
Oud Krispijn4.72051%68%
Sterrenburg10.43243%62%
Het Reeland5.54943%61%
Dubbeldam5.64433%77%
Industriegebied West35131%96%
Nieuw-krispijn2.69030%43%
Keuken na het slopen: kasten weg, leidingen afgedopt, wandtegels deels verwijderd en puin in emmers
ImpressieSfeerbeeld, geen uitgevoerd project.

Zo werken we

  1. Foto of opname. Hoe groot de keuken is, wat er mee moet en of de tegels eraf gaan.
  2. Afsluiten. Water dicht, groep uit, gas afgedopt door een installateur.
  3. Demonteren. Apparatuur, blad en kasten eruit.
  4. Wand kaal. Tegels of achterwand eraf als dat bij de klus hoort.
  5. Afvoeren. Alles mee, ruimte bezemschoon.

Meer uitleg per stap: keuken slopen, de werkwijze.

Wat keuken slopen in Dordrecht kost

Indicatieve vanafprijzen, inclusief 21% btw. Indicatie. De offerte na opname is leidend. Uitleg per post: kosten sloopwerk.
PostVanaf
Keuken demonteren of slopen (afvoer apart)€ 350 per keuken
Wandtegels verwijderen€ 18 per m²
Container 6 m³ inclusief afvoer€ 410 per container

Wat we niet doen

  • Werk aan de gasleiding. Afdoppen laten we doen door een erkend installateur.
  • Een nieuwe keuken plaatsen.
  • Asbest verwijderen. Dat mag alleen een gecertificeerd asbestverwijderingsbedrijf (SC-530). Vermoeden we asbest, dan stoppen we en eerst komt er een inventarisatie.

Sloopafval wegbrengen in Dordrecht

Inwoners van Dordrecht brengen grof huishoudelijk afval naar het afvalbrengstation van HVC aan de Baanhoekweg 8-12, open maandag tot en met zaterdag van 09.00 tot 18.15 uur. Het station is alleen voor huishoudelijk afval van Dordtse inwoners en HVC kan je adres controleren. Grof afval laten ophalen kost € 20 per afspraak; DU-DO leent gratis een aanhanger uit. Bron

Container of puinbak op straat in Dordrecht

Een gratis melding, minimaal 7 dagen vooraf, is genoeg als de voorwerpen samen kleiner zijn dan 12 m² en korter dan 6 maanden staan, en niet op groen, water, een bedrijventerrein of een bijzondere parkeerplek. Een container of bouwkeet mag met een melding ook maximaal 14 dagen op een parkeervak in een blauwe zone, betaald-parkeren- of vergunninghoudersgebied staan. In andere gevallen is een vergunning nodig, met een beslistermijn tot 8 weken en leges van € 56,05 tot 9 m², € 214 tot 99 m² en € 542 vanaf 100 m², plus precariobelasting vanaf € 7,85 per week (12 tot 25 m²). Bron

Parkeren voor de bus in Dordrecht

Dordrecht heeft betaald parkeren met sectoren; een eerste zakelijke parkeervergunning kost € 264,32 per 6 maanden, de tweede € 528,51, en voertuigen langer dan 6 meter of hoger dan 2,40 meter komen niet in aanmerking. Voor het parkeren van een werkauto of bestelbus waar dat normaal niet mag (vooral in het autoluwe centrum) is er een RVV-ontheffing van € 73,35 per voertuig; die geeft geen korting op parkeergeld en de behandeling duurt tot 8 weken. Bron

Goed om te weten in Dordrecht

Dordrecht heeft bijna 2.000 monumenten (rijks-, gemeentelijke monumenten en beeldbepalende panden) en twee rijksbeschermde stadsgezichten: de historische binnenstad (eind 1987) en een deel van de 19e-eeuwse schil (2013). Voor elke verbouwing of wijziging aan of binnen een monument is een omgevingsvergunning nodig. Bron

Waar we rijden

Vanaf de Coolsingel in Rotterdam is het 26,8 km rijden naar Dordrecht, ongeveer 31 minuten. Op dezelfde rit werken we in Papendrecht, Zwijndrecht, Hendrik-Ido-Ambacht en Ridderkerk. In de gemeente Dordrecht geldt geen zero-emissiezone voor bestelbussen (bron).

De gemeente Dordrecht telt 13 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Sterrenburg (10.432 woningen), Stadspolders (7.795 woningen), Binnenstad (5.767 woningen) en Dubbeldam (5.644 woningen). We werken ook in Het Reeland, Oud Krispijn, Crabbehof/Zuidhoven, Noordflank, Wielwijk, Nieuw-krispijn, Staart, Industriegebied West en Verspreide bebouwing.

Vragen over keuken slopen in Dordrecht

Kan ik mijn oude keuken zelf naar de milieustraat in Dordrecht brengen?

Dat kan; wat de gemeente daarover zegt, staat hieronder met de bron. Laat je het ons doen, dan nemen we alles mee.

Komen jullie ook in Papendrecht, Zwijndrecht en Hendrik-Ido-Ambacht?

Ja. Vanaf de Coolsingel in Rotterdam is het 26,8 km rijden naar Dordrecht, ongeveer 31 minuten. Op dezelfde rit werken we in Papendrecht, Zwijndrecht en Hendrik-Ido-Ambacht.

Keuken slopen in de buurt van Dordrecht

Keuken slopen in Dordrecht?

Stuur foto's of laat ons komen kijken. Je krijgt een vaste prijs op papier, met de afvoer erbij. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Offerte aanvragen