Naar de inhoud
Sloopwerken Rotterdam
Menu

Badkamer slopen in Maassluis

Sanitair, bad, douche en tegels eruit, leidingen afgedopt, ruimte kaal. In Maassluis.

Badkamers in flats en huizen in Maassluis

48% van de woningen is een appartement. In een flat of portiekwoning gaat het puin via trap of lift naar beneden; de VvE kan werktijden voorschrijven.

In een appartement liggen de afvoeren van de badkamer vaak in een gemeenschappelijke leidingschacht. Die laten we heel; we doppen alleen af wat bij jouw badkamer hoort. Vraag de VvE vooraf naar werktijden en het gebruik van de lift.

Een eigen badkamer verbouwen zonder verhuurder kan vooral in Steendijkpolder, waar 78% van de woningen koop is; in Dijkpolder is dat 33%.

Alle wijken van de gemeente Maassluis. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenAppartementKoop
Kapelpolder3.64559%48%
Sluispolder3.09357%49%
Burgemeesterswijk3.02455%63%
Dijkpolder2.62651%33%
Taanschuurpolder1.47845%71%
Steendijkpolder2.01417%78%
Wilgenrijk73016%66%
Aalkeetpolder546%94%

Ouderdom van de badkamers

In de gemeente Maassluis is 69% van de woningen gebouwd vóór 1995 (CBS deelt bouwjaren in klassen in). In huizen van vóór 1994 kan asbest zitten in kitten, plaatmateriaal achter de tegels en oude vloertegels. Dat is minder dan het gemiddelde van 75% in de 23 plaatsen waar we werken.

Badkamer gesloopt tot op de steen, met het inbouwreservoir en de leidingen nog zichtbaar
ImpressieSfeerbeeld, geen uitgevoerd project.

Zo werken we

  1. Foto of opname. Oppervlak, verdieping, wat blijft en wat eruit gaat.
  2. Afsluiten. Water dicht, groep uit, leidingen afgedopt.
  3. Sanitair eruit. Toilet, bad, douche, wastafel.
  4. Tegels eraf. Wand en vloer, tot op de steen als dat de afspraak is.
  5. Afvoeren. Puin en sanitair gescheiden mee, ruimte schoon.

Meer uitleg per stap: badkamer slopen, de werkwijze.

Wat badkamer slopen in Maassluis kost

Indicatieve vanafprijzen, inclusief 21% btw. Indicatie. De offerte na opname is leidend. Uitleg per post: kosten sloopwerk.
PostVanaf
Badkamer slopen, kleine badkamer tot ±4 m²€ 600 per badkamer
Toilet slopen€ 250 per toilet
Wandtegels verwijderen€ 18 per m²
Container 6 m³ inclusief afvoer€ 410 per container

Wat we niet doen

  • Een nieuwe badkamer bouwen of tegelen.
  • Leidingwerk verleggen. Afdoppen wel; nieuw leidingwerk legt de installateur.
  • Asbest verwijderen. Dat mag alleen een gecertificeerd asbestverwijderingsbedrijf (SC-530). Vermoeden we asbest, dan stoppen we en eerst komt er een inventarisatie.

Container of puinbak op straat in Maassluis

Voor een container op of aan de weg is in veel gevallen een APV-vergunning nodig (artikel 2:9); wie een voorwerp langer dan 30 dagen wil plaatsen heeft een omgevingsvergunning nodig. De vergunning kost eenmalig € 32,25, eventueel plus precariobelasting, en je krijgt binnen 8 weken bericht. Aanvragen via mijn.maassluis.nl met DigiD of eHerkenning. Bron

Parkeren voor de bus in Maassluis

De binnenstad is een parkeerschijfzone: donderdag en zaterdag van 9.00 tot 17.00 uur en vrijdag van 9.00 tot 21.00 uur maximaal 2,5 uur parkeren. Ondernemers kunnen géén ontheffing voor de parkeerschijfzone aanvragen; alleen bewoners van het gebied (€ 31,85). Bron

Sloopafval wegbrengen in Maassluis

De milieustraat ligt aan de Heldringstraat 6 en werkt alleen op afspraak; neem je bevestiging met melding-ID en een geldig ID-bewijs mee. Je mag per keer maximaal 1 m³ bouw- en sloopafval (puin, steen, tegels, beton, sanitair) brengen, met een maximum van 3 m³ per maand. Zand, grond, aarde en (dak)grind worden niet aangenomen. Bron

Goed om te weten in Maassluis

Maassluis heeft een beschermd stadsgezicht; voor panden binnen dat gebied gelden andere regels voor vergunningsvrij bouwen, voor monumenten en niet-monumenten. Voor een monument is in de meeste gevallen een omgevingsvergunning nodig, bij een kleine verbouwing minstens 8 weken en bij een grote verbouwing minstens 6 maanden van tevoren aanvragen. Bron

Waar we rijden

Vanaf de Coolsingel in Rotterdam is het 19,1 km rijden naar Maassluis, ongeveer 20 minuten. Op dezelfde rit werken we in Vlaardingen, Schiedam, Spijkenisse en Delft. In de gemeente Maassluis geldt geen zero-emissiezone voor bestelbussen (bron).

De gemeente Maassluis telt 8 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Kapelpolder (3.645 woningen), Sluispolder (3.093 woningen), Burgemeesterswijk (3.024 woningen) en Dijkpolder (2.626 woningen). We werken ook in Steendijkpolder, Taanschuurpolder en Wilgenrijk.

Vragen over badkamer slopen in Maassluis

Mag ik in een appartement in Maassluis op elk moment slopen?

Bedrijfsmatig sloopwerk mag landelijk op werkdagen en zaterdag van 7.00 tot 19.00 uur (Bbl art. 7.17). Je VvE kan strengere huisregels hebben. Vraag die vooraf op, dan plannen we het hakwerk daarbinnen.

Komen jullie ook in Vlaardingen, Schiedam en Spijkenisse?

Ja. Vanaf de Coolsingel in Rotterdam is het 19,1 km rijden naar Maassluis, ongeveer 20 minuten. Op dezelfde rit werken we in Vlaardingen, Schiedam en Spijkenisse.

Badkamer slopen in de buurt van Maassluis

Badkamer slopen in Maassluis?

Stuur foto's of laat ons komen kijken. Je krijgt een vaste prijs op papier, met de afvoer erbij. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Offerte aanvragen