Naar de inhoud
Sloopwerken Rotterdam
Menu

Vloer verwijderen in Maassluis

Laminaat, pvc, parket of tapijt eruit en een kale, schone ondervloer terug. In Maassluis.

Huur en koop in Maassluis

39% van de woningen is van een woningcorporatie. Huur je, dan vraag je eerst toestemming aan je verhuurder voordat er iets uit gaat.

Samen is 45% van de woningen in de gemeente Maassluis een huurwoning. Bij een verhuizing vraagt de verhuurder vaak dat de vloer eruit gaat: dat is hier een van de meest gevraagde klussen.

Per wijk loopt het uiteen: in Dijkpolder is 60% van een corporatie, in Wilgenrijk 15%.

Alle wijken van de gemeente Maassluis. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenKoopCorporatie
Kapelpolder3.64548%49%
Sluispolder3.09349%44%
Burgemeesterswijk3.02463%29%
Dijkpolder2.62633%60%
Steendijkpolder2.01478%18%
Taanschuurpolder1.47871%24%
Wilgenrijk73066%15%
Aalkeetpolder5494%0%

Wat er onder de vloer ligt

8% van de woningen is van vóór 1945; de rest heeft meestal een betonvloer met een zandcementdekvloer. Daar gaat een verlijmde vloer er goed af met de stripmachine.

35% van de woningen is gebouwd tussen 1945 en 1975. Daar kan nog oud zeil of een kurkvloer onder een latere vloer liggen.

Zo werken we

  1. Foto of opname. Welke vloer, los of verlijmd, op beton, zandcement of hout, en hoeveel m².
  2. Leeg en afgeplakt. Jij haalt de kamer leeg, wij plakken deuren en trapgat af.
  3. Eruit. Plinten los, vloer eruit met de hand of de stripmachine.
  4. Schuren. Lijmresten weg tot een vlakke, schone ondervloer.
  5. Afvoeren. Alles mee, gescheiden afgevoerd, bezemschoon.

Meer uitleg per stap: vloer verwijderen, de werkwijze.

Wat vloer verwijderen in Maassluis kost

Indicatieve vanafprijzen, inclusief 21% btw. Indicatie. De offerte na opname is leidend. Uitleg per post: kosten sloopwerk.
PostVanaf
Laminaat, klik-pvc of tapijt (los) verwijderen€ 4 per m²
Verlijmde pvc, parket of tapijt verwijderen€ 10 per m²
Tegellijm of lijmresten wegschuren€ 8 per m²

Wat we niet doen

  • Asbest verwijderen. Dat mag alleen een gecertificeerd asbestverwijderingsbedrijf (SC-530). Vermoeden we asbest, dan stoppen we en eerst komt er een inventarisatie.
  • Een nieuwe vloer leggen. Wij maken de ondervloer klaar voor je vloerenlegger.

Sloopafval wegbrengen in Maassluis

De milieustraat ligt aan de Heldringstraat 6 en werkt alleen op afspraak; neem je bevestiging met melding-ID en een geldig ID-bewijs mee. Je mag per keer maximaal 1 m³ bouw- en sloopafval (puin, steen, tegels, beton, sanitair) brengen, met een maximum van 3 m³ per maand. Zand, grond, aarde en (dak)grind worden niet aangenomen. Bron

Parkeren voor de bus in Maassluis

De binnenstad is een parkeerschijfzone: donderdag en zaterdag van 9.00 tot 17.00 uur en vrijdag van 9.00 tot 21.00 uur maximaal 2,5 uur parkeren. Ondernemers kunnen géén ontheffing voor de parkeerschijfzone aanvragen; alleen bewoners van het gebied (€ 31,85). Bron

Container of puinbak op straat in Maassluis

Voor een container op of aan de weg is in veel gevallen een APV-vergunning nodig (artikel 2:9); wie een voorwerp langer dan 30 dagen wil plaatsen heeft een omgevingsvergunning nodig. De vergunning kost eenmalig € 32,25, eventueel plus precariobelasting, en je krijgt binnen 8 weken bericht. Aanvragen via mijn.maassluis.nl met DigiD of eHerkenning. Bron

Goed om te weten in Maassluis

Maassluis heeft een beschermd stadsgezicht; voor panden binnen dat gebied gelden andere regels voor vergunningsvrij bouwen, voor monumenten en niet-monumenten. Voor een monument is in de meeste gevallen een omgevingsvergunning nodig, bij een kleine verbouwing minstens 8 weken en bij een grote verbouwing minstens 6 maanden van tevoren aanvragen. Bron

Waar we rijden

Vanaf de Coolsingel in Rotterdam is het 19,1 km rijden naar Maassluis, ongeveer 20 minuten. Op dezelfde rit werken we in Vlaardingen, Schiedam, Spijkenisse en Delft. In de gemeente Maassluis geldt geen zero-emissiezone voor bestelbussen (bron).

De gemeente Maassluis telt 8 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Kapelpolder (3.645 woningen), Sluispolder (3.093 woningen), Burgemeesterswijk (3.024 woningen) en Dijkpolder (2.626 woningen). We werken ook in Steendijkpolder, Taanschuurpolder en Wilgenrijk.

Vragen over vloer verwijderen in Maassluis

Ik lever mijn huurwoning in Maassluis op. Kunnen jullie de vloer snel weghalen?

Ja. Laat weten wanneer de sleuteloverdracht is; we plannen zo dat de vloer er op tijd uit is. Wat de verhuurder vraagt, staat in het opleverformulier.

Doen jullie ook alleen de trap?

Ja. Tapijt, nieten en lijm van de trap halen doen we ook los.

Komen jullie ook in Vlaardingen, Schiedam en Spijkenisse?

Ja. Vanaf de Coolsingel in Rotterdam is het 19,1 km rijden naar Maassluis, ongeveer 20 minuten. Op dezelfde rit werken we in Vlaardingen, Schiedam en Spijkenisse.

Vloer verwijderen in de buurt van Maassluis

Vloer verwijderen in Maassluis?

Stuur foto's of laat ons komen kijken. Je krijgt een vaste prijs op papier, met de afvoer erbij. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Offerte aanvragen